درباره ما

۳۱ فروردین ۱۳۹۴

درباره سایت مهاجرت

مفتخریم که با ارائه خدمات در ضمینه اقامت و مهاجرت در کوتاه ترین زمان ممکن, بدون نیاز به مدارک خاص (مدارک شغلی, تحصیلی, زبان) خدمتی به هموطنان عزیزمان انجام دهیم.

شرکت پدیده نوین افتخار دارد از زمان شروع فعالیت چندین ساله خود در ضمینه تهیه انواع مهاجرت ، ویزا ، اقامت های دائم و موقت با همکاری وکلای مجرب و تهیه مدارک اقامتی معتبر به هموطنان خود ارائه خدمات نماید.

ما با داشتن تجربه مکفی در راستای تهیه مدارک اقامتی و طی نمودن مراحل اداری در کمترین زمان ممکن شما هموطنان گرامی را دعوت به همکاری نموده و با مشاوره های رایگان برلی دسترسی به اهدافتان یاری مینماییم.

گرفتن اقامت و گرین کارت کشور امریکا:

ما در کنار دیگر راهکارهای موجود و معرفی شده در سایت, کوتاهترین و سریعترین راههای ممکن که شرایط آن برای اکثریت اقشار جامعه نیز قابل اجرا باشد ارائه میدهیم.

اگر تمایل به گرفتن اقامت امریکا در زمان کمتر از یکسال و حداقل مدارک را دارید, ما با تکامل مدارک شما و گرفتن اسپانسر در آن کشور بدون حضور اولیه شما مراحل اقامتی را طی نموده و شما با اطمینان خاطر وارد شده و اقامت دریافت مینمایید.

در کنار آن ما میتوانیم در کشورهای اروپایی و استرالیا نیز با چندین روش مطمئن و قانونی حتی برای افرادی که حداقل مدارک را دارا هستند ویزا و اقامت تهیه نموده و مهاجرت بدون هرگونه مشکل را برای شما فراهم بسازیم. با ما مشاوره رایگان داشته باشید تا به هدف خود رسیده و با ما اقامتی مطمئن را تجربه کنید.

مشاوره رایگان : 8820994288209474

مشاوره شهرستان : 88206164

همراه : 09192999200

مهاجرت

دیدگاه ها مسدود است.