خانه > مهاجرت, مهاجرسرا > مهاجرسرا

مهاجرسرا

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
مهاجرسراReviewed by مدیر وب سایت on May 20Rating:

مهاجرسرا ی پدیده نوین

با ما چمدان هایتان را به قصد مهاجرت ببندید

مهاجرت

برای هرگونه مهاجرت با ما تماس بگیرید

به شرکت پدیده نوین ( مهاجرسرا ی ما) خوش آمدید. خدمات مهاجرتی ما از قبیل اخذ اقامت ، اخذ ویزا و کلیه خدمات مشابه مهاجرتی ( بصورت کاملا قانونی ) می باشد.

به جرائت می توانیم بگوییم که در برخی از سایت ها و شرکت هایی که کار به اصطلاح اقامتی و مهاجرتی انجام می دهند,  هیچ یک از پرسنل و کارشناسان مهاجرتی ، سیتیزن ، گرین کارت و حتی ویزای توریستی را هم برای خود دریافت نکرده و نمی توانند بکنند.

برای مثال می توانید با مراجعه حضوری و شخصی ، خودتان به این مسئله مهم ( با درخواست ارائه مدرکی دال بر اقامت داشتن خودشان ) پی ببرید . معمولا این شرکت های تازه کار، پول های هنگفت را از متقاضیان نا آگاه دریافت می کنند و در آخر هیچ پیشرفتی در خصوص کار اقامتی آنان انجام نمی دهند و یا توانایی انجام آن را ندارند.

شما می توانید با مراجعه حضوری به آدرس دفتر مرکزی ما که در قسمت “تماس با ما” ذکر شده ، مشاوره ی کاملا رایگان و مفید درخصوص خدمات مهاجرتی را توسط کارشناس کارکشته که خود سیتیزن کشورهای اروپائی و آمریکایی هستند ، دریافت نمائید.

انواع خدمات مهاجرتی ما :

– ویزای توریستی

– ویزا سرمایه گذاری

– ویزا ی دانشجویی

– ویزای نامزدی

– ویزا ی ازدواج

– ویزای شینگن

– ویزای توریستی آمریکا

– خدمات ویزای ایتالیا

– خدمات ویزای توریستی آلمان

– خدمات ویزای شینگن

– ثبت شرکت در ترکیه

– ثبت شرکت در اروپا

– ثبت شرکت در آمریکا

– ویزای پزشکی آلمان

– ویزای پزشکی آمریکا

– ویزای پزشکی انگلستان

سایر خدمات مهاجرتی و اقامتی ما در آمریکا عبارتند از : خدمات بعد از ورود به آمریکا از قبیل استخدام وکیل برای مشاوره سرمایه گذاری و مهاجرت و پناهندگی ، گرفتن منزل مسکونی در اروپا و آمریکا برای متقاظیان محترم ، تهیه دعوت نامه های معتبر از آمریکا و اروپا جهت اقامت دائم و غیره . . .

شما بازدید کننده گرامی و جویای اقامت دائم کشورهای خارجی می توانید به کادر مجرب ما اعتماد کنید و با مراجعه حضوری به شرکت مهاجرتی و اقامتی پدیده نوین به صورت کاملا رایگان مشاوره شوید.

به مهاجرسرا بیایید

تماس با قسمت خدمات مهاجرتی

آنچه شما می پندارید بخشی از تخصص ماست

گروه مهاجرتی پدیده نوین

دیدگاه ها مسدود است.