خانه > مهاجرت به سوئد > شرایط زندگی در سوئد

شرایط زندگی در سوئد

شرایط زندگی در سوئدReviewed by مدیر وب سایت on Mar 10Rating:

سوئد –  ویزا و اقامت در سوئد

 

سوئد در شمال اروپا در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنیا، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده‌است. پایتخت این کشور شهر استکهلم میباشد. سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومترمربع،سومین کشوربزرگ اروپا، از نظر مساحت است.
سوئد

شرایط زندگی در سوئد

جمعیت سوئد

جمعیت سوئد بیش از ۹٫۲میلیون نفر،است که تقریباً۷٫۹میلیون نفرآن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۰ نفردرهر کیلومترمربع ازتراکم  جمعیتی پایینی برخوردار است که بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. هم چنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد درناحیه شهری زندگی می‌کنند. مردم سوئد به ظاهر آراسته و خوش پوش بودن زبانزد هستند.

نوع حکومت سوئد

کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره می‌گردد. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور توسط نخست وزیر اداره می‌شود.

سوئد در حال حاضر یکی از بهترین کشورهای جهان در باب رفاه اجتماعی محسوب می شود و از جمله کشور هایی است که مراجعین در باب آن مشتاق هستند .

انواع ویزای سوئد و راه های مهاجرت به سوئد:

تحصیل در سوئد

دانشگاه های سوئد همواره یکی از پرطرفدارترین مراکز تحصیل در میان دانشجویان بین المللی بوده است. سطح علمی و کیفیت بالا بسیاری را از سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور می کشاند.

دیدار از خویشاوندان و دوستان

علاوه بر بستگان درجه یک، حتی دوستان قدیمی و اقوام دور هم می توانند شانس دریافت این ویزا را داشته باشند . تصمیم گیری در خصوص درخواست ویزا توسط سفارت انجام می شود و داشتن شغل مناسب ، حساب بانکی ، اسناد مالکیت و مسافرت قبلی به سوئد یا کشورهای دیگر اروپایی می تواند تاثیرگذار باشد. در واقع اثبات این که شما در ایران دلایل بسیاری برای بازگشت دارید در تایید ویزای شما اثر مثبت خواهد داشت.

ویزای اقامتی در سوئد (از طریق همسر یا والدین)

اشخاصی که همسرشان اقامت یا تابعیت سوئد را داشته باشد و همچنین فرزندان زیر 18 سال در صورتی که یکی از والدین آنها در سوئد باشد می توانند در خواست اقامت نمایند.

ویزای کار در کشور سوئد

ویزای کار به متقاضیان کار در کشورسوئد با شرایط خاص تعلق خواهد گرفت.با توجه به وضعیتی که در اتحادیه اروپا وجود دارد ، این گونه کشور ها همانند کشور سوئد ، شغل هایی را که احتیاج به نیروی کار برای آنها دارند ، مدت 3 ماه در سوئد آگهی می کنند و بعد از آن نیز سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی می کنند و اگر نیروی مورد نیاز خود را برای آن کار نیافتند ، نیروی مهاجر خارجی را می پذیرند.

سوئد

کار پیدا کردن در سوئد مشکل به نظر میرسد ولی لازم نیست شما نگران باشید , چون شرکت پدیده نوین در این راستا نیز می تواند به شما هموطنان عزیز کمک کند.

سفر تجاری و شرکت در کنفرانس

برای گرفتن این نوع ویزا مهم ترین موضوع داشتن دعوتنامه ای از شرکت سوئدی است که نام شخص دعوت شونده و زمان اقامت و تعداد روزهای لازم در سوئد را مشخص نماید. هم چنین معرفی نامه به زبان انگلیسی از شرکت ایرانی که شامل اسم و مشخصات شخص دعوت شونده شاغل در آن شرکت و سمت شغلی و علت دیدار از شرکت سوئدی در آن ذکر شده باشد.

یکی از راه های مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در سوئد می باشد که می تواند منجر به اخذ اقامت سوئد نیز شود. کشور سوئد دارای بهترین دانشگاه ها در سطح اروپا می باشد. شما می توانید برای زندگی در اروپا با تحصیل در سوئد شروع کنید و از طریق ورود به یکی از دانشگاه های کشور سوئد اقدام نمایید.

سوئد

سوئد کشوری می باشد که تحصیل در آن تا سال 2011 به صورت رایگان بود اما از سال 2011 به بعد تحصیل در آن به صورت رایگان نمی باشد و تقریبا سالی 10 تا 12 هزار دلار هزینه تحصیل آن می باشد  ، بنابراین از سال 2011 به بعد کشور سوئد به کشوری بسیار پر هزینه برای تحصیل تبدیل شده است .

تحصیل در سوئد مانند کشور های دیگر اروپایی در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر می باشد اما در مقطع لیسانس در دانشگاه های دولتی این کشور، تدریس معمولا به صورت زبان سوئدی می باشد. بنابراین افراد برای تحصیل در این مقطع می بایست به زبان سوئدی مسلط باشند. اما از مقطع لیسانس به بالا، اکثر رشته ها در دانشگاه های سوئد به صورت زبان انگلیسی نیز تدریس می شود. بنابراین برای ورود به این مقاطع داشتن مدرک زبان انگلیسی نظیر IELTS حداقل الزامی می باشد.

هم چنین دوره های تحصیلی در سوئد همانند سایر کشور های اروپایی می باشد بنابراین لیسانس در کشور سوئد چهار سال و فوق لیسانس دو سال و دکترا بین چهار تا پنج سال می باشد .

در مقطع لیسانس پس از گذراندن 180 واحد تحصیلی موفق به اخذ مدرک کارشناسی می شوید. مدرک زبان مورد نیاز در مقطع لیسانس ایلتس 6 می باشد و مدت تحصیل در این مقطع 3 سال به طول می انجامد. هزینه دانشگاه های سوئد حدو 80 هزار تا 160هزار کرون در هر سال می باشد که  این هزینه بستگی به رشته و دانشگاه انتخابی دارد. دولت سوئد به دانشجویان اجازه کار 20 ساعت در هفته را می دهد.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور سوئد دوسال (160 واحد تحصیلی)می باشد در بعضی از رشته ها یک سال (60واحد تحصیلی) می باشد. مدرک زبان مورد نیاز در مقطع کارشناسی ارشد ایلتس 6.5 می باشد و تحصیلات به زبان انگلیسی می باشد. دولت سوئد به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اجازه 20ساعت کار در هفته را صادر می کند.

فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری می توانند با داشتن شرایط ذیل اقدام نمایند:

 1. معدل Grade A
 2. مقاله ISI
 3. IELTS 7

در برخی رشته ها مانند : رشته های مالی،علوم اقتصادی،رشته های حوزه مدیریت گذراندن   GRE و یا GMAT الزامی است.

کسانی که قصد ادامه تحصیل در سوئد در مقطع دکتری را دارند،  باید پروپوزال کاملی ارائه دهند که شامل : طرح، هزینه و مدت زمان آن می باشد. شروع مقطع دکتری در کشور سوئد زمان مشخصی ندارد این بستگی به استاد راهنما دارد.

لازم به ذکر است که امکان تعلق گرفتن بورس در دوره دکترا برای متقاضیانی که شرایط آن را دارا می باشند وجود دارد و شرایط آن بدین گونه است که استاد راهنما در دانشگاه مورد نظر می بایست شرایط شما را تایید کند و معیارهایی را مد نظر خواهد داشت همانند دانشگاهی که در آن فوق لیسانس را گذرانده اید ، معدل فوق لیسانس ، مدرک زبان و…و با توجه به درجه مدارک مورد نیاز می توانید برای اخذ بورس تحصیلی اقدام نمایید.

در کشور سوئد این امکان وجود دارد که فردی که برای تحصیل اقدام می نماید و ویزا  اخذ می کند ، می تواند برای همراهان خود نیز، برای اخذ ویزا اقدام نماید و در این مورد هیچ مانع قانونی وجود نخواهد داشت . اما در کشور سوئد اخذ ویزای همراه صد در صد نخواهد بود.در ضمن مفهوم همراه از نظر حقوقی شامل همسر و فرزندان می باشد.

در خصوص تحصیل در سوئد و مسائل مرتبط با آن معمولا نیاز به اطلاعی وسیع می باشد، از جمله این که کدام شهرها جهت امکانات مناسب تر هستند یا هزینه کدام دانشگاه ها مناسب تر است. چنان چه مایلید در باب مهاجرت تحصیلی به سوئد اطلاعاتی کسب کنید، لطفا با ما مشورت کنید.

در ضمن از جمله مواردی که باید در باب مهاجرت تحصیلی در نظر داشته باشید ، ذکر این نکته است که برای فراگیری زبان سوئدی در کشور سوئد این امکان وجود دارد که برای کالج های زبان سوئدی اقدام نمایید و زبان سوئدی را در کشور سوئد فرا گیرید اما لازم به ذکر است که ویزای کالج زبان کشور سوئد صد در صد نخواهد بود و بهتر است متقاضی علاوه بر پذیرش کالج زبان ، پذیرش دانشگاه را نیز داشته باشد و همزمان با هم برای ویزا اقدام نماید.

همزمان با تحصیل در سوئد، افراد اجازه کارقانونی به صورت نیمه وقت را نیز خواهند داشت و این حق کار برای مثال در مقطع لیسانس 10 ساعت در هفته ، در مقطع فوق لیسانس 20 ساعت در هفته می باشد. برای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری و یا تبدیل هر نوع ویزایی ، اگر افراد در کشور سوئد باشند ، برای انجام این کار حتما باید به کشور خود بازگردند.

البته بدیهی است که پیدا کردن کار در سوئد بسیار آسان تر از خارج از سوئد می باشد لذا به دانشجویان توصیه می گردد پس از تحصیل قبل از مراجعت شغل مناسب خویش را جست و جو و عقد قرارداد کار کنند و پس از مراجعت تنها جهت ویزای کار اقدام مقتضی را به عمل رسانند.

سوئد

هزینه زندگی در سوئد

با توجه به این که تحصیل در سوئد از سال 2011 به بعد از حالت رایگان خارج شده است ، تحصیل در سوئد سالی 10 تا 12 هزاردلار هزینه  دربردارد است و هم چنین هزینه های زندگی شامل مسکن، خوابگاه ، خوراک و…. سالی 8 تا 10 هزار دلار می باشد.

ولی با توجه به اینکه کشور سوئد در دسته کشور هایی می باشد که ازرفاه اجتمایی بالایی برخوردار است ، سالانه افراد بسیاری خواهان مهاجرت به کشور سوئد می باشند. اما افرادی که به همراه تحصیل و یا مستقل از آن موفق به یافتن کار در این کشور می شوند با استفاده از حقوق و مزایای آن کار می توانند حدود نصف یا یک سوم هزینه های زندگی خود را پوشش دهند.

در خصوص ویزای کار یا سرمایه گذاری، لازم به ذکر است که کلا هزینه زندگی یک نفر در سوئد حدود مبلغ فوق الذکر است اما هزینه زندگی یک خانواده سه یا چهار نفره حداقل مبلغ 1600 تا 1700 دلار می باشد.

گفتنی است کشور سوئد از لحاظ رفاه اجتماعی جزء بهترین کشورهای اروپایی است که حتی به کسانی که اقامت دائم در این کشور دارند حقوق بازنشستگی و شرایط مناسب جهت ادامه ی زندگی در سوئد را ارائه می کند.

لازم به ذکر است که برای اخذ اقامت کشور سوئد, اگر هیچیک از شرایط را هم شما دارا نبودید, با کمک شرکت مهاجرتی می توانید به این خواسته خود تحقق بخشید.

Categories: مهاجرت به سوئد Tags:
 1. Avatar of مدیر وب سایت
  مدیر
  ۱۱ تیر ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۴ | #1

  لطفا با ما تماس داشته باشین تا با اطلاعات کامل راهنمایی بشین.

 2. Avatar of مدیر وب سایت
  علیرضا امیری
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ در ۱۴:۳۴ | #2

  باسلام علیرضا هستم از شیراز دارای مدرک دپیلم متاهل دارای یک فرزندپسر 7ساله شغل ازاد و تجارت چمدانی به کشورهای دبی پاکستان هند وهیچ گونه تخصص خاصی ندارم فقط دوره های پرورش قارچ وکبک وقرقاول را گذارنده امبا سرمایه حدود 300 میلیون تومان وقصد مهاجرت به کشور سوید انگلستان المان دانمارک هلند رادارم لطفا با این شرایط مرا را راهنمایی کنید فرقی نمکند قانونی یا غیر…قبلا از همکاری شما کمال تشکر را دارم سن 43 سال

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۲ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۴ | #3

   با سلام
   ما راهی برای اقامت شما داریم کاملا قانونی و مطمئن.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرین.

 3. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ در ۰۹:۲۲ | #4

  سلام
  2فرزند پسر دارم 18 و 16 که می خواستم برای تحصیلات دانشگاهی به سوئد بفرستم ، لطفا راهنمایی نمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۴ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۱ | #5

   با سلام
   باید اول بدانید برای کدام دانشگاه می خواهید اقدام کنید و به چه مدارک تحصیلی و زبان احتیاج دارند.

 4. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر حسین
  ۷ شهریور ۱۳۹۳ در ۰۸:۱۳ | #6

  سلام
  دانشجوی کارشناسی حقوق هستم می خواستم و برای ارشد قصد دارم به سوئد برم.
  می خواستم ببینم کشور سوئد برای تحصیل در رشته ی حقوق خوب هست یا نه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۸ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۷ | #7

   با سلام
   بله کشور سوئد برای مدرک حقوق شرایط خوبی دارد. فقط احتیاج به شرایط معدل و زبان دارد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۱:۴۸ | #8

   با سلام
   بله شرایط برای در تحصیل در این رشته در کشور مورد نظر شما هست.

 5. Avatar of مدیر وب سایت
  محمدرضا
  ۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۱۸ | #9

  سلام من دبیر فیزیک هستم و همسرم مهندس عمران وهر دو با سابقه کار هستیم می خوام ببینم چطور ببینم چطور می تونم اقامت سوبد. را بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۸:۰۳ | #10

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم راه هایی با هزینه کم .برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

 6. Avatar of مدیر وب سایت
  امید
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۰ | #11

  باسلام
  بنده ۳۳ ساله،مهندس برق،متاهل هستم، آیا شرایط مهاجرت به سوئد برای بنده امکان پذیر است!؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۲۸ | #12

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 7. Avatar of مدیر وب سایت
  omid
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۰:۳۶ | #13

  سلام من 24 سالمه امسال درسم تموم میشه و مدرک لیسانس علوم تربیتی رو میگیرم . من سربازی نرفتم میخواستم بدونم میتونم بدونه اینکه سربازی برم به آمستردام مهاجرت کنم. زبان انگلیسی هم در حد متوسط بلدم .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۸ | #14

   سلام صرفا با مدرک تحصیلی که گفتین خیر ولی روشهای دیگر هست که باید درباره آن توجیح بشین تماس بگیرید و وقت مشاوره حضوری گرفته و تشریف بیاورید ممنون

 8. Avatar of مدیر وب سایت
  اميد رمضان
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۶:۲۶ | #15

  سلام اميد رمضان هستم و 24 سال سن دارم چند وقتي هست كه قد مهاجرت به سوئد را دارم و حدود 200 ميليون تومان هم سرمايه دارم ميشه كمكم كنيد ببينم ميتونم بااين سرمايه وارد كشور سوئد شده و زندگي كنم مممنونم از راهنمايي شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۱ | #16

   از طریق مدارک اقامتی امکانپذیره
   لطفا تماس بگیرید

 9. Avatar of مدیر وب سایت
  امیدکاران
  ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۵۱ | #17

  با عرض سلام و احترام
  بنده” فوق لیسانس “مهندسی آب” هستم. معافیت پزشکی هم دارم( ضعیفی چشم .البته مشکل خاصی نیست ). متاسفانه بیکارم و با این شرایط آینده شغلی” برای خودم متصور نیستم . سابقه ی کاری هم ندارم . از نظر مالی هم وضع خوبی ندارم . آیا راهی داره که برای کار ” اقامت گرفت ؟ حداقل هزینش چقد خواهد شد ؟ در حال حاضر هم در حال تقویت زبانم هستم . منتظر پاسخ شما دوستان عزیز هستم .
  با تشکر فراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۸ | #18

   لطفا تماس بگیرید

 10. Avatar of مدیر وب سایت
  سميرا
  ۷ اسفند ۱۳۹۴ در ۲۱:۳۳ | #19

  سلام ، مجرد و٣٧ساله هستم دانشجوي ترم ٦حسابداري ازيك دانشگاه معتبر غير انتفاعي كه جزءدانشگاههاي دولتي است ميباشم . ميخواستم ببينم براي بعد ازگرفتن ليسانس چطوري وبا چه شرايطي ميتونم به اين كشور(سوئد) مهاجرت كنم . سرمايه محدودي دارم . و همينطور ميخوام بدونم رشته درسي من خواستارداره يا اين كشور براي كار دراين رشته خوبه يا نه؟ ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۴ | #20

   سلام خیر به صرف این مدرک امکانش نیست مقدار مبلغی که برای این کار میتوانید اختصاص بدین رو اعلام کنید تا در صورت امکان بهترین روش توصیه شود

 11. Avatar of مدیر وب سایت
  فاطمه
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۲۲:۵۳ | #21

  با سلام
  من 30 ساله هستم وکارشناس ارشد بیوتکنولوژِی بامعدل 17/5 از دانشگاه فردوسی هستم. علاقه مند به مهاجرت به سوئد به منظور کار یا تحصیل هستم، لطفا منو راهنمایی کنید.
  متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۷ | #22

   سلام یکی دو روش که مناسب شرایط شما باشه رو ما انجام میدیم برای نتیجه گیریه درست و کامل میبایست مشاوره حضوری داشته باشید این نوع روشها توضیحات زیادی دارن و میباید اطلاعات بیشتری از شرایط شما داشته باشیم ممنون

 12. Avatar of مدیر وب سایت
  مریم
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۳ | #23

  سلام 20سالمه میخام برم سوئدزندگی کنم وهمونجادرس بخونم میخاسم بدونم چگونه میتونم اقامت سوئدبگیرم وکل هزینش چقدرمیشه لطفابرام به ایمیلم بفرسین توضیحات کامل راممنون میشم سریع جواب منوبدین1
  1

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۴ | #24

   سلام دوست گرامی توضیحات خیلی مفصل هست و در پیام نمیگنجه ما روشی داریم که با هزینه حدود ۴۰ میلیون هم رفته و هم اقامت بگیرید لطف بفرمایید برای مشاوره حضوری اقدام کنید تا کامل توجیح بشوید ممنون

 13. Avatar of مدیر وب سایت
  مریم
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۲:۱۹ | #25

  سلام 20سالمه میخام برم سوئدزندگی کنم واونجاتحصیل کنم میشه شرایط واینکه چقدرهزینه میخادبرام به ایمیلم بفرسین ممنونم منتظرجواب هستم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶ | #26

   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 14. ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۶:۴۶ | #27

  سلام20سالمه میخام برم سوئدزندگی کنم وتحصیل کنم کمکم کنین شرایط وهزینه برام توضیح بدین ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۷ | #28

   سلام دوست عزیزم شرایط انجام زیاد هست اگر میخواهید کامل اطلاعات داشته باشید میباید مشاوره حضوری داشته باشید

 15. Avatar of مدیر وب سایت
  venus
  ۵ فروردین ۱۳۹۵ در ۰۵:۴۱ | #29

  سلام.میخواستم بدونم کم هزینه ترین راه برای رفتن به سوئد و اقامت در اون کشور چیه؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ فروردین ۱۳۹۵ در ۲۱:۱۶ | #30

   با سلام
   36 تومان میباشد. که هر نفری که اضافه شود میشود 30 تومان. حدود 3 ماه وقت میبرد.
   برای اقامت دایم.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 16. ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۰ | #31

  سلام وقت بخیر،من دختری۳۴ساله ام از شیراز با مدرک لیسانس،شغلم آزاده.قصد مهاجرت به سوئد رو دارم میخواستم بدونم اگه بخوام از طریق ازدواج صوری اقدام کنم سایتی هست که در این زمینه بمن معرفی کنید .ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۵ | #32

   سلام در این مورد و موارد دیگر ما امکان انجام دارید لطفاً با شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرید تشکر

 17. Avatar of مدیر وب سایت
  عباس
  ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۷ | #33

  باسپاس از راهنماييهايتان
  ٣٥ساله مجرد ليسانس صنايع غذايي از دانشگاه آزاد.
  ولي در زمينه ي توليدات MDF كارگاه دارم باتوجه به رشته ي تحصيلي وشغلم آيا شانسي براي كار در كشور سوئد دارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۷ | #34

   سلام شغل مورد نظر شما جز مشاغل پذیرفته کشور سوئد نمیباشد ممنون

 18. Avatar of مدیر وب سایت
  جلیل
  ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۷:۳۸ | #35

  سلام خسته نباشید من پاسخی ازشمادریافت نکردم.من یک خانواده سه نفره هستیم آیا میشه برا اقامت اقدام کنم.شاغل درشهرداری هستم درقسمت اداری با۷سال سابقه کار ترخدا بی زحمت جواب دهید. باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۰ | #36

   سلام. دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست و شما به روش خاصی اشاره نکردید ولی برای اکثر افراد راههایی وجود داره و بعداز داشتن اطلاعات دقیق از شما بیشتر امکان راهنمایی داریم اگر بتوانید مشاوره حضوری داشته باشید کامل راهنمایی خواهید شد بازهم سوالی بود خدمت هستیم با تشکر از شما

 19. Avatar of مدیر وب سایت
  طاهر
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۵ | #37

  با سلام، دوستی دارم متاهل، پنجاه ساله، پسر 20 ساله دیپلم، مغازه دار ، مادر(بازنشسته سوئد) و خواهر(کارمند سوئد) شهروند سوئد میباشند. همسر ایشان دیپلم آرایشگری وماساژدارند. سرمایه فعلی 200 میلیون چگونه میتواند به سوئد مهاجرت نماید؟ باسپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۰ | #38

   سلام این دوستان از راههای عادی نمیتونن اقدام کنند نیاز به مشاوره حضوری هست تا راه مناسب رو براشون توضیح بدیم، ما روشهایی داریم که برای ایشان قابل انجام هست

 20. Avatar of مدیر وب سایت
  Haati
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۳ | #39

  سلام
  دخترى ٢٤ ساله و مجرد هستم
  با مدرك ليسانس رشته ى صنايع
  قصد ادامه ى تحصيل در كشور سوئد را دارم
  لطفا راهنمايى كنيد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۱ | #40

   سلام شرکت ما در ضمینه تحصیلی فعالیت نمیکنه و فقط کار اقامت انجام میشه در صورت تمایل اعلام بفرمایید که توضیحات بیشتری به شما بدهیم تشکر

 21. Avatar of مدیر وب سایت
  پریسا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۲ | #41

  سلام،من و همسرم تازه ازدواج کردیم و به دلیل یه سری مشکلاتی که تو ایران داریم قصد داریم به سوئد مهاجرت کنیم میشه بگید چقدر باید سرمایه داشته باشیم تا بتونیم اقامت بگیریم ؟ و یه سوال دیگه ام داشتم برای پناهندگی و صبر برای تایید درخواست اقامت چقدر باید پول همراهمون باشه؟؟ ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۵:۱۷ | #42

   سلام دوست عزیز یکی دو روش موجود هست که میباید براتون توضیح داده بشه ما بهترین و ساده ترین روشهارو داشتهدو به شما معرفی خواهیم کرد زمان گرفتن اقامت باتوجه به شرایط و مدارک متغیر هست مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید و در مورد روشها آگاه بشین با هماهنگی دفتر در خدمت شماییم تشکر

 22. Avatar of مدیر وب سایت
  محسن
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۳ | #43

  سلام.دایی من در سوید آرایشگر هست و اقامت موقت داره و تا چند روزه دیگه میره سوید تا اقامت دایم بگیره.آیا من میتونم به عنوان یه آرایشگر در اونجا اقامت بگیرم و پیش داییم باشم.لطفا به ایمیلم بفرستید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۴ | #44

   سلام بله امکانش هست ولی اول باید به طریقی اقامت برای شما گرفته بشه که اونهم راه و روشهای متعددی داره اگر نیاز دارید مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید تشکر

 23. ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۶ | #45

  با عرض سلام ۳۳سالمه تحصیلات قابل توجهی ندارم،امادررشته های کاری:ساختمانی ازجمله نقاشی،دیوارچینی،بتن ریزی،آرماتوربندی،جوشکاری،تخریب بتن،کاشت میلگردوانکروبولت تخصص تجربی دارم آیامن برای مهاجرت به سوئد شانسی برای کسب کارواقامت دائم دارم باتشکر،منتظرپاسخ شما هستم.

 24. ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۷ | #46

  با عرض سلام ۳۳سالمه تحصیلات قابل توجهی ندارم،امادررشته های کاری:ساختمانی ازجمله نقاشی،دیوارچینی،بتن ریزی،آرماتوربندی،جوشکاری،تخریب بتن،کاشت میلگردوانکروبولت تخصص تجربی دارم آیامن برای مهاجرت به سوئد شانسی برای کسب کارواقامت دائم دارم باتشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۲ | #47

   سلام نسبت به حرفه شما خیر ولی از راههای دیگه امکانش هست و آنهم نسبت به تعداد نفرات و هزینه که امکان پرداختش رو دارید متغیر هست در صورت نیاز تماس بگیرید یا با دفتر ما تماس بگیرید و وقت مشاوره حضوری گرفته و تشریف بیاورید ممنون

 25. Avatar of مدیر وب سایت
  پگاه
  ۲ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۸ | #48

  باعرض سلام‌، بنده ۲۳ سال سن دارم و مجرد هستم. دارای مدرک لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی و مشغول به تحصیل در رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع فوق لیسانس هستم.کارت مربیگری و داوری ژیمناستیک دارم و حدود ۴سال است در این رشته ورزشی کار میکنم.به نظر شما شرایط من برای مهاجرت به سوئد مناسب است یا خیر؟ و از چه طریقی بهتر است برای اخذ اقامت اقدام کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۱ | #49

   سلام با شرایطی که شما فرمودید صرفا نمیشود برای اقامت اقدام کرد ولی روشهایی هست که امکانپذیر باشه برای سويد و کشورهای اروپایی دیگه برای دانستن و گرفتن اطلاعات بیشتر نیاز به مشاوره دارید

 26. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۳ | #50

  سلام من 19 سالمه دیپلم دارم و در حال درس خوندنم راهی هست که بدون رفتن به سربازی به سوعد یا سوییس برم و میخوام برم کار کنم و زندگی ن درس خوندن راهی هست اگه هست هزینش چقدر میشه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۲ | #51

   سلام برای راهنمایی شما نیاز به مشاوره هست دوست عزیز

 27. Avatar of مدیر وب سایت
  ……
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۷ | #52

  سلام.روز شما بخیر.من دانشجوی روانشناسی دانشگاه تهران هستم.با رتبه ی دورقمی کنکور.مدال نقره ی المپیاد دانش آموزی هم دارم.-یعنی عضو بنیاد ملی نخبگان هستم-در دانشگاه هم سطح علمی بالایی دارم.مدرک زبان رو هم میتونم به زودی بگیرم.میخواستم بپرسم با توجه به رشته ام میتونم در یکی از دانشگاه های اسکاندیناوی پذیرش بگیرم_فوق لیسانس_.؟؟با توجه به اینکه سرمایه ی مالی ندارم،خیلی برام مهمه که دانشگاه رایگان و همراه با بورس و کمک هزینه باشه،
  کدوم یک از کشور های اسکاندیناوی از نظر سطح علمی و دانشگاه های خوب و امنیت اجتماعی و البته هزینه ی مناسب در جایگاه بهتری قرار دارن؟؟
  شما با توجه به شرایطم کدوم کشور هارو توصیه میکنید؟؟اروپا یا آمریکاوکانادا_که بتونم بورس بگیرم_با توجه به اینکه دختر هستم آیا مشکلی بوجود نمیاد؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۱ | #53

   سلام شرکت ما صرفا در امور اقامتی فعال میباشد شما میباید از دوستانی اطلاعات بگیرید که در ضمینه تحصیلی فعالیت دارن تحت نظر وزارت علوم هستند

 28. Avatar of مدیر وب سایت
  محمود
  ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۶ | #54

  باسلام . محمود هستم 34 ساله دانشجوی کارشناسی رشته تربیت بدنی .2ترم دیگه هم درسم تمام میشه. معدلمم هم الان 17 هست . میخواستم ببینم به غیر از روش تحصیلی میتونم از روش دیگه برم.(البته به غیر از پناهندگی). مشغول کار در نمایندگی خودرو هستم.12 سال سابقه بیمه دارم . حدود200 میلیون هم پول دارم.مقصدم هم ترجیحا سوئد است

 29. ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۴۵ | #55

  سلام . من 33 سال سن مجرد و مدرک تحصیلی دیپلم کامپیوتر فنی . در حال حاضر بیکار هستم متاسفانه . حدود 40تا50 میلیون سرمایه که قصد مهاجرت واقامت کاری به یکی از کشور های اتحادیه اروپا ترجیحا سوئد ،حدود 4 سال در منطقه پارس جنوبی کار کردم و با شرایط سخت و دوری از خانواده کنار میام میخواستم اگه میتونید کمکم کنید و از طریق شما و دوستانتون اقدام کنم اگه راهی برای اقامت کاری با شرایط من وجود داره به صورت تضمینی لطف کنید و اطلاع بدید با تشکر .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۲ | #56

   سلام دوست عزیز صرفا با داشتن این تخصص نمیشود اقدام کرد و باید بعد از گرفتن اقامت در این ضمینه کار کنید برای فرستادن شما و مدارکی که بتوان با آن تضمینی اقامت گرفت دو راه موجود است که باید مشاوره حضوری داشته باشید ممنون

 30. ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۲ | #57

  سلام و عرض ادب وخسته نباشید خدمت شما اگر منظورتون من هستم لطف کنید و مکانی جهت مشاوره حضوری اعلام کنید من ساکن اصفهان هستم با تشکر از سایت مفید و فعالتون .

 31. ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۹ | #58

  سلام و عرض ادب اگه منظورتون من هستم لطفا جهت مشاوره حضوری مکانی مشخص کنید من ساکن اصفهان هستم با تشکر .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۲ | #59

   شرکت تهران هستش

 32. Avatar of مدیر وب سایت
  انوش
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۶ | #60

  درود .
  من 37 ساله وهمسرم ویک دختر 10 ساله.برای اقامت دارای مدرک حسابداری تحت لیسانس آلمان ومدرک فنی cctv ولیسانس حقوق .به راهنمایی شما جهت اخذ اقامت وپناهندگی احتیاج داشتیم .لطفا جواب بدهید ،،،

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۱ | #61

   لطفا برای مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس بگیرید

 33. Avatar of مدیر وب سایت
  سمیرا
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۸ | #62

  باسلام
  من40 سال دارم و فوق لیسانس مدیریت IT هستم
  مربی تنیس خاکی هستم
  و کار کاشت و ترمیم ناخن هم انجام میدم
  آیا میتوانید در زمینه ویزای کار کمکم کنید؟
  سپاس از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۹ | #63

   راه بهتری برای گرفتن اقامت دائم میتونم به ما معرفی کنم
   لطفا تماس بگیرید

 34. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۶ | #64

  در سوئد آشنا هم داریم. میخواستم بدونم با65میلیون میشه چهار نفره اقدام کنیم برای اقامت دائم به غیر از پناهندگی

 35. Avatar of مدیر وب سایت
  محمود
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۵ | #66

  سلام مجدد. اگه امکانش هست جواب من رو بدین. که اگه راهی وجود داره برای مشاوره حضوری خدمتتون برسم

 36. Avatar of مدیر وب سایت
  هادی
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۵ | #67

  سلام.من 17 سالمه و قصد ادامه تحصیل و گرفتن اقامت دائم رو توی سوئد المان یا اینگلیسو دارم.مدرک دیپلم تجربی دارم.میخام قانونی خارج بشم.اونجا هم با همراهانم قصد برقرار کردن یه بیزینس کوچیکو داریم اگر بشه.ایا تضمینی هست که بهم اقامت دائم بدن یا نه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۴۴ | #68

   سلام متاسفانه با توجه به سن شما روشها محدود هست میبایست با خانواده خودتون مشاوره حضوری داشته باشید تا ماهم بعداز دانستن جزئیات شرایط شما بتوانیم کامل راهنماییتون کنیم دوست عزیز

 37. ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۷ | #69

  یعنی باید حتما سوئدی بلد باشیم خب پس بهتره همون ایران بمونم سوئد بدرد نمیخوره کاشکی میشد بدون دونستن سوئدی امد سوئد

 38. ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۸ | #70

  یعنی باید حتما سوئدی بلد باشیم خب پس بهتره همون ایران بمونم سوئد بدرد نمیخوره کاشکی میشد بدون دونستن سوئدی امد سوئد لطفا راهنمایی کنید که لازم است یا نه زبان دونست

 39. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد رضا
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۳۷ | #71

  با سلام
  بنده تعمیرکار لوازم خانگی هستم با 11 سال سابقه کار . دیپلم برق و مدارک الکترونیک از سازمان فنی حرفه ای دارم متاهلم و دارای 2 فرزند 7 ساله دارم(دو قلو) یک پسر و یک دختر لطفا اگر امکان دریافت اقامت از سوئد یا استرالیا را دارم اعلام کنید تا مزاحمتون بشم.
  سپاس فراوان از مدیریت سایت

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۰۳ | #72

   سلام ما برای استرالیا اقدام نمکنیم برای کشور سوئد امکان داره ولی تخصصی انجام میشه و هزینه برداره اگر تمایل دارید با ما مشاوره حضوری داشته باشید

 40. Avatar of مدیر وب سایت
  سعيد
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۳ | #73

  سلام خدمت شما. ٢٢ سال سن دارم و مدرك ليسانس معماري، قصد مهاجرت به كشور سوئد رو دارم معافي هم دارم ميخواستم بدونم هزينه رسيدن و مدت زمان در راه بودن چقدر است؟! و امكان قبولي براي اقامت گرفتن، موزيسين هستم و براي ادامه موسيقي تقريبا قصد مهاجرت دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۰۱ | #74

   سلام گرفتن اقامت کشور مورد نظر امکان پذیره ولی با روشی بجز مدارک شما حدودا چهل میلیون تومان این پروژه هزینه داره که در صورت نیاز به داشتن اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

 41. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۵ | #75

  با عرض سلام ، من متاهل داری فرزند 10 ساله ، مدرک دکتری زبان روسی از دانشگاه دولتی مسکو دارم همسرم فوق لیسانس زبان انگلیسی داره حدودا چند سال در یکی از دانشگاهای دولتی ایران تدریس کردم چندین مقاله و کتاب دارم ایا امکان کار در رشته خودم وجود داره و گرفتن اقامت وجود داره؟ در ضمن باجناقم و خواهر خانمم مقیم انجا هستند ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۴ | #76

   سلام همونطور که عرض شد امکانش هست و افراد مقیم در آمریکا میتوانند کمک کنند لطفاً با ما در تماس باشید ممنون

 42. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۷ | #77

  با سلام
  من متاهل 41 ساله دارای مدرک دکتری زبان روسی از دانشگاه دولتی مسکو هستم حدود 15 مقاله و یک کتاب تالیفی و همچنین چند سال سابقه تدریس در یکی از دانشگاههای دولتی ایران هستم ایا امکان فعالیت در رشته خودم در سوی امکان پذیر هست؟ ایا میتونم اقامت بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۰ | #78

   سلام سوال شما کمی مبهم هست اگر میخواهید کامل اطلاعات داشته باشید میباید مشاوره حضوری داشته باشید یا تماس تلفنی بگیرید با شماره ۰۹۱۹۲۹۹۹۲۰۰

 43. Avatar of مدیر وب سایت
  ساناز
  ۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ | #79

  با سلام،اینجانب مدرک لیسانس روان شناسی دارم و در حال حاضر در شرکت بیمه مشغول فعالیت هستم لازم به ذکر می باشد که احتمالا در چند ماه آینده شرکت خودک را ثبت می کنم. با این حال به شدت علاقمند به زندگی در کشور سوئد هستم بهترین و مطمئن ترین راه برای زندگی در این کشور را می خواستم. البته هیچ بستگانی هم در این کشور ندارم.
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۶ | #80

   با یک سری مدارک اقامتی امکانپذیره

 44. Avatar of مدیر وب سایت
  ساناز
  ۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۱ | #81

  هزینه این کار و البته تضمین آن به چه صورت است؟ ممنون

 45. Avatar of مدیر وب سایت
  سهیل
  ۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۰ | #82

  با سلام.من دکترای تربیت بدنی در گرایش متابولیسم سلول دارم از دانشگاه ملی.مربی و داور بین المللی و مدرس فدراسیون در رشته ی ایروبیک ژیمناستیکم.به زبان انگلیسی تسلط دارم.مدرس دانشگاهم و مجرد.طبق شرایطی که دارم میخوام با کمترین هزینه ی ممکن جهت شروع کار مهاجرت کنم.نیاز به راهنمایی دارم.ممنون میشم اگه راهنماییتون رو برام ایمیل کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۴ | #83

   برای کار اقدام کنید

 46. Avatar of مدیر وب سایت
  م.ج.جمال
  ۹ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۶ | #84

  سلام…50 سالمه…همسری 35 ساله و هر دو ممعماریم…فرزند 13 ساله هم داریم…برای کار و زندگی و اقامت قصد رفتن به سوئد یا دانمارک را داریم….زبان نمیدانیم…همسرم احتمالا تمایل به ادامه تحصیل هم دارد…ضمن اینکه آرایشگر هم هستند و بنده هم مهندس ارشدی که بیست سال کار کردم…..البته اگر شغل خوب و پر در آمد دزگرز باسد استقبلال میکنیم…….تا یکصد میلیون هم میتونیم پول جور کنیم….تا راهنما چه مشورت دهند؟؟؟ از الان شروع کنیم چقدر زمان میبره؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۴ | #85

   بله از یک طریق فقط میتونید اقدام کنید
   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 47. Avatar of مدیر وب سایت
  سیمین
  ۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۳ | #86

  با سلام
  من 34 ساله و مجرد هستم.لیسانس مهندسی برق هستم ولی به مدت 8 سال در دانشگاه در امور اداری و دفتری مشغول به کار هستم.مدرک طراحی لباس و خیاطی دارم.آیا برای مهاجرت به سوئد میتونم اقدام کنم؟

 48. Avatar of مدیر وب سایت
  مجید
  ۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۱ | #88

  با سلام وقت بخیر بنده مدرک لیسانس حسابداری دارم و خانمم دیپلم تجربی من در بانک کار میکنم و حدود سیزده سال سابقه دارم خانمم خانه دار هستش سن بنده ۳۴ و خانمم۲۷هست میخواستیم به سوید مهاجرت کنیم میخوام بدونم با چقدر میتونیم بریم اونور و این که چقدر پول لازم داریم برای اغاز در سوید وکلا کشور مناسبی هست یا خرج و مخارج با هم جور در نمیاد.اخه یکی از دوستان به ترکیه مهاجرت کردند و یک نفر کار میکنه خرجشون در میاد.میخوام بدونم سوید به چه شکل هست.اگر امکان بازدید حضوری نباشه با تماس تلفنی شما میتونید راهنمایی بفرمایید که با شرایطی که من دارم ایا سوید مقصد مناسبی هست یا خیر؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۳ | #89

   متاسفانه تلفنی امکانپدیر نیست و حتما باید مشاوره حضوری داشته باشید

 49. Avatar of مدیر وب سایت
  سیمین
  ۹ تیر ۱۳۹۵ در ۲۱:۳۲ | #90

  سلام من 34 ساله ومجرد هستم.مدرک لیسانس برق الکترونیک دارم ولی 8 سال در زمینه امور اداری و دفتری در دانشگاه مشغول به کار هستم مدرک طراحی لباس و خیاطی دارم ایا میتونم برای مهاجرت از طریق ویزای کار اقدام کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۰ | #91

   با داشتن مدرک زبان و دیگر مدارک مورد نیاز ، بله

 50. Avatar of مدیر وب سایت
  امير
  ۱۴ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۵ | #92

  سلام من اميرحسينم ١٨ سالمه ومعاف از سربازييم و دايي من هم در كشور سوئده از چه راهي ميتونم اقامت بگيرم حدود ١٠٠ ميليون هم پول دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۹ | #93

   سلام با تهیه کیس و فرستادن شما ازذطرق مختلف امکانش هست

 51. Avatar of مدیر وب سایت
  امیرحسین
  ۱۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۲ | #94

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی رشته مدریت کسب و کار در مقطع لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی هستم ودر کنار درس در بازار تهران مشغول به کار ام ایا میتوانم با این شرایط به سوئد مهاجرت کنم هزینه ی ان حدودا چقدر هست
  ممنون اگر پاسخ بدهید (با تشکر)

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۸ | #95

   سلام تقریباً دو تا سه روش هست که از مبالغ پانزده تا چهل میلیون متغیر میباشدذبرای گفتن اطلاعات و دانستن شرایط با ما تماس و مشاوره حضوری داشته باشید

 52. Avatar of مدیر وب سایت
  maria
  ۱۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۷ | #96

  سلام. من ی آشنایی دارم که تو کار اختراع و طرح و ایده های نو و پولسازه… اینجا کسی همدرد و بتونه بهش کمک کنه پیدا نکرد الان میخواد با کشور سوئد همکاری داشته باشه لطفا راهنمایی کنید که با چه کسی صحبت کنه؟ در ضمن دوست داره اونجا زندگی کنه …. ممنونم

 53. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۳ | #98

  فردی هستم 43 ساله متاهل دارای 3 دختر 14 و 11 و 5 ساله لیسانس علوم اجتماعی و فوق لیسانس مطالعات زنان . حدود 400 میلیون تومان سرمایه و قصد مهاجرت به کشور سوئد دارم . ایا با این شرایط قادر به گرفتن اقامت در سوئد میباشم؟ لطفا راهنمایی فرمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۱۱ | #99

   سلام بله امکانش هست ما روشهایی رو داریم که از طریق روال قانونی حتی دسترسی به اقامت آمریکا داشته باشید ولی برای گرفتن نتیجه قطعیمیباید با شماره های دفتر تماس و مشاوره که رایگان میباشد داشته باشید

 54. Avatar of مدیر وب سایت
  کوروش
  ۲۰ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۱ | #100

  سلام.ممنون از راهنمایتون.من22سالمه l[vn مدرک دیپلم دارم و سرمایه و شغلی هم ندارم اما به شدت دنبال این هدفم که از ایران خارج شم تمام مدارکام حاضر هستن میشه منو راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۰ | #101

   سلام قصد اقامت کدام کشور رو دارید و چقدر توان مالی دارید تا طبق آن راهنمایی لازم رو ارائه بدیم

 55. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۱ | #102

  من 40 سال دارم لیسانس کامپیوتر و مدیر یه شرکت خصوصی هستم ایا جای تو سود واسه من هست

 56. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۱ | #103

  سلام
  من 40 ساله مهندس رایانه و مدیر یه شرکت کامپیوتر ایا کار واسه من در کشور سوئد هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۳ | #104

   سلام امکان گرفتن اقامت از طریق ما هست ولی سوال شما کلی هست و نیاز به مشاوره حضوری هست که رایگان میباشد

 57. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۶ | #105

  ۱۱۰ میلیون

 58. Avatar of مدیر وب سایت
  مسعود
  ۲۲ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۳۴ | #106

  سلام
  لطفا در مورد مهاجرت و شروع کار شخصی در سوئد راهنمایی بفرمایئد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۵ | #107

   سلام دوست عزیزم جواب سوال شما کلی هست و قطعا نیاز به مشاوره حضوری هست ممنون

 59. Avatar of مدیر وب سایت
  یوسف
  ۲۲ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۳۸ | #108

  سلام من 22 سالمه .داخل یک شرکت دارویی کار میکنم.میخاستم بپرسم ضمانت خاصی وجود داره؟ که من 40میلیون به شما میدم وشماهم بتونی اقامت دایم منو اوکی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۴ | #109

   سلام در این مورد نیاز به صحبت هست که میبایست هماهنگ کردهذو در خدمت باشیم

 60. Avatar of مدیر وب سایت
  Hamid
  ۲۲ تیر ۱۳۹۵ در ۲۱:۴۹ | #110

  درود و سپاس از راهنمایی های مفیدتان
  بنده دارای مدرک مهندسی مکانیک هستم و کارمند شرکت نفت با ده سال سابقه کار عملیاتی هستم ، متاهل و بدون فرزند با سرمایه 100 میلیون
  آیا شرایط اقامت به کشوری در اروپا را دارا هستم؟ و امکان کمک به بنده را دارید؟

 61. Avatar of مدیر وب سایت
  ابراهیم
  ۲۳ تیر ۱۳۹۵ در ۲۰:۴۷ | #111

  باسلام
  من پسری هستم 24 ساله و مجرد.مدرک تحصیلیم دیپلم.زبان درحد متوسط.شغلم ازاده و بازاریم.بنظرتون با سرمایه 300 تا 350 میلیون میتونم اقامت دائم سوئد رو بگیرم و همونجا هم تو کار ازاد باشم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۴ | #112

   بله برای مشاوره کامل با دفتر تهران تماس بگیرید

 62. Avatar of مدیر وب سایت
  ابراهیم مسچیان
  ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۰۰ | #113

  با سلام آیا می شود از طریق خرید آپارتمان در کشور سوئد اقامت گرفت ؟

 63. Avatar of مدیر وب سایت
  سحر
  ۲۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۷ | #115

  سلام . قصد اقامت دایم دارم بدون شرایط پناهندگی یا تغییر دین یا سیاسی . از طریق کار با سرمایه 40 میلیون ایا امکانش هست برای اروپا اقدام کرد؟

 64. Avatar of مدیر وب سایت
  مهناز
  ۲۶ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۳۶ | #117

  سلام
  من بیست و سه ساله آموزگار هستم و همسرم جواز طلا و جواهر سازی و صنایع دستی را داره و کاملا مسلط و وارده
  سه فرزند دختر 17,13,11 دارم
  و سرمایه ای 100 تا 150 میلیونی
  آیا می تونم با این شرایط سریع به سوئد مهاجرت کنم؟؟
  لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۰ | #118

   بله
   از طریق مدارک اقامتی

 65. Avatar of مدیر وب سایت
  پريا
  ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۵ | #119

  سلام
  من٤٥سالمه فوق ليسانس مديريت و همسرم ٥٠ مهندس عمران و فوق ليسانس صنايع دو فرزند ٩ و ١٥ ساله داريم ميخواهيم أقامت يك كشور خوب مثل سوئد را بگيريم ولي نه از طريق كار همسرم بيزنس خوبي اينجا دارد و فقط نياز به أقامت براي فرزندانمون داريم شما راه مناسبي ميشناسيد ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۵ | #120

   سلام بله روشهایی وجود داره ولی حداقل باید مدث زمانی در آون کشور باشید تا اقامت شامل شما بشود در صورت تمایل از خدمات مشاوره حضوری و رایگان این شرکت بهره ببرید

 66. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۳۰ تیر ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۹ | #121

  سلام من قصد مهاجرت به کشور استرالیا دارم شغل من گچبری وابزارگچ است 27 سال دارم میخواستم بدونم با شغلی که من دارم ایا میشه تو استرالیا کار پیدا کرد ایا خواهان شغل گچبری هستن چقدر هزینه مهاجرت واقامت دائم هست لطفا منو راهنمای کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۲ | #122

   سلام تا جایی که بنده اطلاع دارم خیر و متاسفانه ما در ضمینه اقامت استرالیا فعلا کاری انجام نمیدهیم

 67. Avatar of مدیر وب سایت
  امید عزیزی
  ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۲ | #123

  سلام
  فردی متاهل ۴۳ ساله هستم و فرزندی ۱۴ ساله دختر دارم با سرمایه ای حدود یک میلیارد تومان وقصد مهاجرت از ایران به سوئد را دارم تا بتوانم در زمینه تولید دیوارهای xps در آنجا خط تولید راه اندازی کنم و یا در تجارت بین‌المللی وارد شوم. لطفا راهنمایی بفرمایید بهترین گزینه مهاجرت برای من چیست و هزینه های مربوطه چگونه است .

  سپاسگزارم
  امید عزیزی

 68. Avatar of مدیر وب سایت
  فروغ
  ۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۴ | #124

  سلام من 32 ساله هستم فوق لیسانس روانشناسی بالینی چطوری میتونم برای ادامه تحصیل وکار به وشور سوئد مهاجرت کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۵ | #125

   سلام برای تحصیل میبایست با شرکتهایی که تخصص در ضمینه تحصیلی دارند مشاوره کنید این شرکت در امور اقامتی فعالیت دارد

 69. Avatar of مدیر وب سایت
  دانیال
  ۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۰ | #126

  با سلام
  من 26 سال دارم دانشجوی کارشناسی نرم افزار هستم برای اقامت دایم به سوئد برای من روشی وجود دارد؟من عموم در سوئد زندگی میکند و اقامت دایم دارند

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۳ | #127

   سلام بله با تهیه یکسری مدارک و کیس اجتماعی امکانش هست و برای رفتن و رسیدن هم سه روش مختلف فقط باید لطف کنید مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید

 70. Avatar of مدیر وب سایت
  صدف
  ۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۱ | #128

  سلام من33 سالمه متاهل ودارای یک فرزند دختر3 ساله .همسرم کارمند بیمه پارسیان وخودم حسابدار یک کارخانه .هردو لیسانس حسابداری ودانشجوی ارشد مدیریت بازرگانی هستیم. با سرمایه ایی حدود200 تومان .آیا امکان اقامت وکار مناسب ما میباشد . با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۱۰ | #129

   سلام یک راه خاص هست برای آمریکا که چند ماه بیشتر وجود نداره و فعلا انجام پذیره با شرایط شماهم همخوانی داره..اگر مشاوره حضوری و رایگان داشته باشید کامل راهنمایی خواهید شد

 71. Avatar of مدیر وب سایت
  Amir
  ۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۲۳ | #130

  سلام و خسته نباشيد بنده يه سوال داشتم ما دوستي نزديك تو سوئد داريم و بنده سربازيم هم رفتم و كارت پايان خدمت هم دارم ولي مدرك تحصيلي خاصي ندارم ديپلم هستم كمترين مقداري كه ميشه هزينه كرد چقدره

 72. Avatar of مدیر وب سایت
  Amir
  ۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۹ | #131

  سلام و خسته نباشيد بنده يه سوال داشتم ما دوستي نزديك تو سوئد داريم و بنده سربازيم هم رفتم و كارت پايان خدمت هم دارم ولي مدرك تحصيلي خاصي ندارم ديپلم هستم كمترين مقداري كه ميشه هزينه كرد چقدره در ضمن يكبار همين پيام رو ديشب پست كردم ولي مث اينكه حذف شده اگه ميشه جوابمو زودتر بدين

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۲ | #132

   سلام در شرکت ما دو الی سه روش هست که از پانزده میلیون شروع میشه باید برای شما مدارک تهیه شده و اقدام کرد وقت حضوری گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید

 73. Avatar of مدیر وب سایت
  پیمان
  ۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۹ | #133

  با سلام.پیمان از تهران هستم.قصد مهاجرت به سوئد داریم همسرم فوق لیسانس شیمی و خودم فوق حقوق هستم.و ده سال سابقه وکالت دارم.همسرم سابقه کار شیمی نداره ولی تسلط خوبی به ارایشگری داره و مدرک فنی و حرفه ای.هم دارد.یک فرزند هم داریم.لطفا راهنمایی کنیو

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۰ | #134

   سلام برای گرفتن اطلاعات بید حضوری در خدمتتون باشید ولی روش برای شما وجود داره که هنگام مراجعه عرض خواهم کرد

 74. Avatar of مدیر وب سایت
  amir
  ۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۰ | #135

  سلام من 20سالمه سرمايه اي حدود50ميليون دارم اياميتونم به سوئد ياهرکشوري ديه مهاجرت کنم و تخصص خاصي هم ندارم ميخوام برم اونجا کارکنم اگه ميشه راهنمايي کنيدممنون ميشم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۷ | #136

   سلام با تهیه کیس برای شما امکانش هست و این روش تخصص این شرکت هست مشاوره رایگان و حضوری با ما داشته باشید تا کاملا توجیح بشید

 75. Avatar of مدیر وب سایت
  امید
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۲ | #137

  با سلام
  دانشجوی ارشد بهداشت حرفه ای هستم معدل بالای 17.5 و مقالات آی اس آی و مدرک زبان آیلتس دارم اما پایان خدمت سربازی ندارم و قصد دارم دکترا رو در سوئد بخونم امکانش هست بدون پایان خدمت بتونم نتیجه بگیرم؟

 76. Avatar of مدیر وب سایت
  معین
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۵ | #139

  سلام بنده 43 دارم دارای مدرک ارشد عمران-اب و همسر و یک پسر 4 ساله وضیعت مالی بنده خوبه و کار ساخت و ساز میکنم بهتریین روش برای مهاجرت به سوید برای من وخانواده ام رو معرفی میکنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۷ | #140

   سلام دوست عزیز ما دو روش خاص داریم که برای اکثر افراد قابل اجراست برای دادن اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و مشاوره حضوری داشته باشید ممنون

 77. Avatar of مدیر وب سایت
  بهناز
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۷ | #141

  سلام,من و همسرم و نوزادم قصد مهاجرت ترجیحا به یکی از کشور های استرالیا,کانادا,هلند,دانمارک,سوییس و سوؤد را داریم,سرمایه حدود صد میلیون تومان داریم,مدرک کارشناسی مدیریت گردشگری ,دغدغه اصلیمون کار و کسب درامد بعد از اقامته ,ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۱ | #142

   تماس تلفنی صورت گرفت

 78. Avatar of مدیر وب سایت
  مسعود محمدی
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۶ | #143

  باسلام. بنده لیسانس حقوق دارم و در رشته حمل و نقل بین المللی کالا تخصص و فعالیت دارم. متاهل هستم و دارای یک فرزند دختر 7 ساله. قصد اقامت در کشور سوئد را داریم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۵۵ | #144

   سلام به صرف داشتن این شرایط امکان گرفتن اقامت نیست اما با کمک ما و تهیه مدارک امکان اقدام وجود داره ل جهت هماهنگی مشاوره با همکاران ما در تماس باشید ممنون

 79. Avatar of مدیر وب سایت
  عرفان
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۷ | #145

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه.میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت به سوئد چیه.

 80. Avatar of مدیر وب سایت
  بهناز کوهنی
  ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۰ | #146

  با سلام و خسته نباشید به شما و همکارانتون….
  همسر من 43 ساله فوق لیسانس مشاور خانواده و من 35 سالمه لیسانس نقاشی دارم و همسرم برای ادامه تحصیلش در مقطع phdو خودم برای طراح لباس یا مد و فشن میخوایم مهاجرت کنیم اما بین کشور استرالیا و رو سوید تردید داریم …شما میتونین راهنماییمون کنین که اولا از لحاظ شرایط سنی واجد شرایط هستیم و دوما ما از کدوم راه می تونیم سریعتر تحصیلاتمون رو ادامه بدیم؟ممنونم از راهنماییتون
  ..

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۳۵ | #147

   سلام و تشکر برای داشتن اطلاعات در مورد روش مورد نظر حتما مشاوره حضوری نیاز هست و میتوانید با هماهنگی دفتر این کار را انجام دهید ممنون

 81. Avatar of مدیر وب سایت
  سیف اله
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۲ | #148

  باسلام وخسته نباشید من ۱۷ سالمه یک کار گر ساده میخوام برم سوئد چون داداش مم اونجاس
  واقامت شرو گرفته آیامن میتونم از طریق داداشم برم ممنون میشم اگه راهنمایی نماید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۳۳ | #149

   سلام بله امکانش هست ولی میباید اقدامات اولیه توسط برادرتون صورت پذیرد

 82. Avatar of مدیر وب سایت
  فرزانه
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۷:۵۹ | #150

  سلام، ممنون از اطلاعات بسیار خوبی که در اختیارمون میگذارید. برای اقامت دائم سوئد چه راهی رو بهمون پیشنهاد میکنین 45 ساله هستم لیسانس فیزیک دارم دانشجوی نقاشی هستم دو فرزند پسر دارم همسرم نماینده بیمه هستن .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۷ | #151

   سلام تشکر.دوست عزیز تجربه به ما ثابت کرده زمانی شما اطلاعات کامل رو داشته و میتوانید تصمیم گیری کنید که حداقل یک جلسه حضوری داشته باشید با همکاران ما در دفتر در تماس باشید تا هماهنگی لازم صورت گیرد ممنون

 83. Avatar of مدیر وب سایت
  تکتم
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۱ | #152

  با سلام من 28 سال سن دارم و همسرم 32 سال و یک فرزند 2 ساله دارم همسرم در یک شرکت خصوصی مشغول به کار هستن اما تمایل دارم با توجه به شرایط زندگی فعلی که دارم به کشور سوید برم آیا امکان اقامت وجود دارد یا خیر خواهش میکنم پاسخ بدبن ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۳ | #153

   سلام دوست عزیز شرکت ما افتخار دارد با تخصصی ترین روشها برای اکثر افراد با حداقل توان مالی اقدام کند در همین راستا مشاوره های رایگان در نظر گرفته شده که کمک زیادی به دوستان خواهد شد با ما جهت مشاوره حضوری در تماس باشید تشکر

 84. Avatar of مدیر وب سایت
  شهرام
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۵ | #154

  باسلام .من تو ایران شرکت پیمانکاری دارم و برای اداره گاز و لوله کشی اماکن مسکونی تجاری رو انجام میدم دارای مدرک فنی حرفه ای جوشکاری و گواهینامه مبحث 17 ساختمان و پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی مجریان لوله کشی گاز هم دارم ایا با این شرایط میتونم اقامت آلمان یا سوئد رو بگیرم و کار برای من پیدا میشود یا خیر لطفا راهنمایی بفرمایید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۱۶ | #155

   ۵سلام با شرایط کاری شما درخواست اقامت نمیشود کرد اما در مورد شغل شما کار در آلمان میسر هست!

 85. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۸:۵۶ | #156

  سلام من 25ساله مجرد 200میلیونپول نقد چطور می تونم آمریکا بیام

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۱۳ | #157

   سلام برای گرفتن اطلاعات مورد نظر نیاز به اطلاعات بیشتری داریم لطفا با مشاوران ما در تماس باشید ممنون

 86. Avatar of مدیر وب سایت
  یاشار
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۷:۰۷ | #158

  با سلام؛
  بنده 30 ساله مهندسی برق دارم(دانشگاه آزاد) با 4 سال سابقه کار مرتبط با رشتم در مناطق مختلف پارس جنوبی زیرنظر وزارت نفت با بیمه تکمیل.
  برای رشته من کار تو کشور سوئد هست که مهاجرت کاری کنم به اونجا؟ و در مجموع هزینه چقدر خواهد شد؟ اصلاً سوئد صنعت نفت داره؟
  تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۳ | #159

   کاری انجام نمیدهیم

 87. Avatar of مدیر وب سایت
  علی بهرامی
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۶ | #160

  سلام من سئوالات وپاسخهای مختلف را مطالعه کردم جهت اقامت خودم وادامه تحصیل فرزندم میخواستم اقدام کنم‌متاسفانه شماره تلفنی جهت وقت مشاوره در سایت ندیدم لطف کنید به ایمیل بنده ارسال نمایید تا بیشتر بتوانم از توضیحات وعملکرد شما وهزینه های آن مطلع گردم با تشکر وسپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۱ | #161

   لطفا به قسمت تماس با ما مراجعه کنید

 88. Avatar of مدیر وب سایت
  شاهین
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۱:۴۶ | #162

  سلام در صورتیکه من از طریق سرمایه گذاری وارد سوئد بشم آیا همسرم امکان تحصیل رایگان دارد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۹ | #163

   در صورت داشتن شهروندی بله

 89. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۲ | #164

  سعید :
  سلام من ۲۳سال دارم و متاهل هستم چجوری کیتونم درکشوره سوئد اقامت بگیرم وباهمسر بیام؟50ldgd,k \,g krn nhvl

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۴ | #165

   سلام
   از طریق مدارک اقامتی طی مدت 6 ماه تا 1 سال

 90. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۳ | #166

  سلام من ۲۳سال دارم و متاهل هستم چجوری کیتونم درکشوره سوئد اقامت بگیرم وباهمسر بیام؟50میلیون پول نقد داریم

 91. Avatar of مدیر وب سایت
  آزاده
  ۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۰ | #167

  درود. من 37 ساله متاهل هستم ، 17 سال سابقه تدریس ریاضی دبیرستان و معاونت . همچنین دیپلم آرایشگری و مهارت آشپزی و شیرینی پزی بدون مدرک دارم. همسرم دیپلم و راننده ی بیل مکتنیکی، غلتک ، گریدر و ماشینهای سنگین می باشد. همچنین مهارت در نقاشی ساختمان . میخوام برای مهاجرت به اروپا راهنماییم کنین. از هر طریقی که میشه . نام کشور نگفتم چون نمیدونستم که شما در زمینه کدوم کشور اطلاعات دارین
  سپاس از راهنماییتون

 92. Avatar of مدیر وب سایت
  وحید
  ۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۹:۱۳ | #169

  با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  بنده پسری 26 ساله مجرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی از دانشگاه دولتی هستم و خدمت سربازی انجام دادم و خواهان کار و زندگی تو کشور سوئد هستم آیا راهی مطمئن برای مهاجرت و پیدا کردن کار تو کشور مورد نظر برای من وجود داره؟
  قبلا کمال سپاس گذاری رو از شما دارم. خیلی برام حیاتیه…

 93. Avatar of مدیر وب سایت
  وحید
  ۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۹:۱۶ | #171

  وحید :
  با سلام و وقت بخیر خدمت شما
  بنده پسری ۲۶ ساله مجرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه دولتی هستم و خدمت سربازی انجام دادم و خواهان کار و زندگی تو کشور سوئد هستم آیا راهی مطمئن برای مهاجرت و پیدا کردن کار تو کشور مورد نظر برای من وجود داره؟
  قبلا کمال سپاس گذاری رو از شما دارم. خیلی برام حیاتیه…

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۸ | #172

   سلام
   از یک روش طی مدت 6 ماه تا 1 سال میتونید اقامت سوئد رو داشته باشید

 94. Avatar of مدیر وب سایت
  زهراقاسمی
  ۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۷ | #173

  با سلام زنی هستم 40 ساله و با دختر 18 ساله ام زندگی میکنم دلم میخواهد دخترم در یک کشور اروپایی ادامه تحصیل بده در رشته پزشکی آیا کشور مورد نظر شما حمایتی از ما میکنه ؟خودم هم دیپلم نقشه کشی دارم با 20 سال سابقه کار برای من هم کاری هست؟ آیا باید سرمایه کلانی داشته باشیم؟ زبان خاصی باید بلد باشیم؟ لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۵ | #174

   خیر شما نیازی به سرمایه کلان ندارید
   میتوانید بدون سرمایه گذاری و یک روش خاص شرکت ما اقامت بگیرید

 95. Avatar of مدیر وب سایت
  حامد
  ۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۱۶ | #175

  سلام من 31ساله هستم متاهل با دوفرزندسرمایه من 200ملیون به نظر شما کدام کشور اروپایی بهتر هستش برای زندگی وشرایط برای گرفتن اقامت دایم لطفا کمکم کنید تشکر میکنم

 96. Avatar of مدیر وب سایت
  حامد
  ۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۲ | #176

  سلام من 31ساله هستم متاهل با دوفرزندبا چقدر پول میتونم اقامت دایم بگیرم لطفا کمک کنید فورین به نظر شما کدام کشور اروپایی بهتر هستش برای زندگی وشرایط برای گرفتن اقامت دایم لطفا کمکم کنید تشکر میکنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۶ | #177

   سلام
   اول باید شما بفرمایید که در نظر دارید کشور مقصد چه خصوصیاتی داشته باشد
   در هر صورت ما میتونیم کمکتون کنیم

 97. Avatar of مدیر وب سایت
  حامد
  ۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۴ | #178

  سلام من 31ساله هستم متاهل با دوفرزندبا چقدر پول میتونم اقامت دایم بگیرم لطفا کمک کنید فورین به نظر شما کدام کشور اروپایی بهتر هستش برای زندگی وشرایط برای گرفتن اقامت دایم من وارد کننده ماشین الات کشاورزی از کشور چین به ایران این بیزنس رو میتونم کدوم کشور یا استالیا انجام بدهم لطفا کمکم کنید تشکر میکنم

 98. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۲:۴۰ | #179

  با سلام
  28 ساله و متاهل و دارای یک فرزند زیر یکسال،مهندس عمران با سابقه کاری،میخواستم برا ادامه تحصیل و اقامت دائم یک کشور اروپایی اقدام کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 99. Avatar of مدیر وب سایت
  داریوش
  ۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۵:۱۱ | #180

  تلبالزاب

 100. Avatar of مدیر وب سایت
  داریوش
  ۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۵:۱۳ | #181

  سلام من 24 ساله و دارای مدرک کارشناسی صنایع دستی هستم شما کدام کشور را برای ادامه تحصیل یا کار پیشنهاد میکنید با تشکر

 101. Avatar of مدیر وب سایت
  حاجلاری
  ۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۵ | #182

  بنده لیسانس بیهوشی دارم و ده سال ستبقه کهر در بخش ویژه icuمیخواستم بدونم اونجا پذیرش برایه این شغل هست یانه؟43ساله هستم و یه پسر 16ساله با قبولی در انرژی اتنی و کانامه هایی بانمرات 20 لطفا راهنمایی بفرمایید

 102. Avatar of مدیر وب سایت
  مرتضی
  ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۹ | #183

  سلام من 25 سالمه کارمند شرکت های تابعه بانک مسکن هستم و 3 سال سابقه کار دارم همچنین دانشجوی کارشناسی علمی کاربردی حسابرسی هستم آیا گرفتن اقامت سوئد با توجه به شرایط برای بنده امکان پذیره و اگر هست چقدر هزینه داره؟
  با تشکر.

 103. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۷ | #184

  سلام جوانی ۳۴ ساله مدرک گیاهان گلخانه ای با سرمایه ۱۰۰ میلیون مجرد آیا شرایط اقامت و کار رو در سوئد دارم?ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۳ | #185

   اقامت میتونید داشته باشید ولی نه از طریق سرمایه گذاری

 104. Avatar of مدیر وب سایت
  شیوا
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۰۰:۰۴ | #186

  با سلام، من و همسرم هر دو مهندس عمران هستیم و تا مقطع کارشناسی تحصیل کردیم، یک پسر یک ساله هم داریم، با حدود 200 میلیون سرمایه امکان مهاجرت و اقامت در سوئد از راه قانونی برای ما وجود داره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۲ | #187

   بله
   سه راه وجود داره که بسته به تصمیم شما زمان و هزینش متفاوت خواهد بود

 105. Avatar of مدیر وب سایت
  زهرا
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۰۷ | #188

  من کارشناسی صنایع غذایی ام و همسرم کارشناسی عمران امکان مهاجرت و اقامت در سوئد از راه قانونی برای ما وجود داره?

 106. Avatar of مدیر وب سایت
  mr
  ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۱ | #189

  سلام آقا ی سوال من ۱۵سالمه متولد ۱۳۸۰/۵/۲۶ میخام ببینم من الان چجوری میتونم اقامت سوعد بگیرم عمم ۳۰ساله اونجا زندگی می کنه از طریقه اوون میشه؟بعد من سرع این غزیه م میخام برم اونور درسمو ول کردم و کار میکنم.ینی امسال دهم بودم م نخوندم میتونم اونور ادامه تحصیل بدم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۷ | #190

   سلام
   ایشون باید برای شما پذیرش تحصیلی بگیرن

 107. Avatar of مدیر وب سایت
  عبداله يگانه پرست
  ۸ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۵ | #191

  سلام من 46 سالمه فوق ديپلم حسابداري دارم و تا چند ماه ديگه ليسانس حسابداري هم ميگيرم دو فرزند پسر 14و8 ساله دارم ايا راهي براي مهاجرت و اقامت دايم سويد هتند دانمارک يا يک کشور خوب اروپايي براي من هست دارايي من حدود 20 هزار دلاره 14 سال سابقه کار دارم با تشکر لطفا اگه واجد شرايط هستم برايم ايميل بزنيد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۱ | #192

   برای شما گرفتن اقامت امکانپذیر است

 108. ۸ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۸ | #193

  اولویت بنده سوئد هست ولی هر کشور اتحادیه اروپا و استرالیا هم اگر بتونم برم برای اقامت و کار عالیه.ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۷ | #194

   برای سوئد هم میشه برای شما اقدام کرد

 109. Avatar of مدیر وب سایت
  باران
  ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۰۸ | #195

  سلام
  من کارشناس ارشد بیولوژی دریا و همسرم کارشناس ارشد نفت با 18سال سابقه کار و دارای دو فرزند 6ساله هستیم..قصد مهاجرت قانونی و و اقامت قانونی در سوید رو داریم.ایا این امکان برای ما وجود دارد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۲ | #196

   سلام برای چه طریقی میخواید اقدام کنید
   به هر حال از طریق شرکت ما میتونید اقدام کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۳ | #197

   بله

 110. Avatar of مدیر وب سایت
  باران
  ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۲ | #198

  با توجا به رشته و تخصص ما ایا در سوید امکان اشتغاد ما و تحصیل فرزتدان میسر میباشد ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۹ | #199

   روش گرفتن اقامت نیز مهم است

 111. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۶ | #200

  باسلام شخصی هستم متاهل دارای دوفرزند در کارتجارت ازاد از دبی و چین دیپلمه و سرمایه حدودا سیصد میلیون تومان راهی برای مهاجرت به سوئد واسه پیشنهاد دارید باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۰ | #201

   سلام
   بله از طریق مدارک اقاکتی انجام شدنی هستش

 112. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۸ | #202

  باسلام،من20سالمه مجرد و دانشجوی حسابداری هستم برای اقامت دائمی در سوئد بایدچیکار کنم؟هزینه یکسال اقامت درسوئد را هم دارم آیا به من ویزا صادر میشه؟اگه امکان داره جواب رو به ایمیل بفرسین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۴ | #203

   بله ولی مستقیم سوئد احتمال رجکت هست
   ما میتونیم از یک راه دیگه تظمینی این کارو انجام بدیم

 113. Avatar of مدیر وب سایت
  سارا
  ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۰ | #204

  با سلام و خسته نباشيد من همسرم ٤٤سال دارد و دندانپزشك هست البته مدرك دكترا از كشور فيليپين و يكي از بهترين دانشگاه ها هست ميخواستم ببينم كشور سوئد دندانپزشك قبول ميكنن يا خير و اينكه بايد امتحان بدن يا نه ؟

 114. Avatar of مدیر وب سایت
  fatemeh
  ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۸ | #206

  باسلام
  اینجانب دارای سن 34 هستم دارای مدرک کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه پیام نور در سال 84 و کارشناسی ارشد مدیریت بازگانی از دانشگاه آزاد سال 95 هستم . از سال 86 تاکنون در شرکت گاز مشغول به کار هستم . ایا امکان مهاجرت از طریق کار دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۶ | #207

   امکان کاری برای اقامت با ریسک همراه است
   برای مشاوره کامل با دفتر تهران تماس بگیرید

 115. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۳ | #208

  سلام
  بنده 31 سالمه.لیسانس حسابداری.دانشجوی فوق لیسانس حسابداری.متاهل.دارای یک فرزند.9 سال سابقه مرتبط.درخواست اقامت اروپا را دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۰ | #209

   کشور مورد نظر خیلی مهمه
   از طریق مدارک شخصیتون میشه این کار رو برای شما انجام داد
   لطفا برای اطلاعات بیشتر با دفتر تماس بگیرید

 116. Avatar of مدیر وب سایت
  رامین
  ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۹ | #210

  کمترین هزینه سفر برا رسیدن به سوید چقدر است بدون کارهای اقامت با کارت پایان خدمت ؟

 117. Avatar of مدیر وب سایت
  نسترن
  ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۵ | #212

  سلام
  میخواستم شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری بدونم هنوز هست و اگر هست چه مقدار سرمایه لازم داره
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۱ | #213

   سلام
   بله، کدوم کشور

 118. Avatar of مدیر وب سایت
  رامین
  ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۵ | #214

  @مدیر وب سایت
  چناب مدیر با خروج به اینگونه ایکه مبلقش را فرمودید شرایط بگونه ای هست که به مشکل آیین نامه دوبلین نخورم و خودم اقدام به پناهندگی کنم ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۳۱ | #215

   لطفا برای مشاوره با دفتر تماس بگیرید

 119. Avatar of مدیر وب سایت
  زینب
  ۲۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۲ | #216

  سلام
  من لیسانس حسابداری دارم ۵سال هست که شاغلم و دفتربیمه دارم (کرد هستم)ومیخواستم نحوه اقامت درسوئد ردباتوجه به اینکه سرمایه زیادی ندارم تقاضادارم که شرایط اقامت یا پناهندگی رو برام شرح بدید،
  سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۶ | #217

   سلام
   با 12 تا 47 میلیون امکانپذیره
   لطفا تماس بگیرید

 120. Avatar of مدیر وب سایت
  N
  ۲۰ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۳ | #218

  سلام، اگه کسی بتونه مهاجرت کنه و اونجا شاغل هم بشه ، ایا میتونه مادرشو همراه خودش ببره؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۸ | #219

   بعد از اخذ اقامت دائم بله

 121. Avatar of مدیر وب سایت
  مسعود
  ۲۱ مهر ۱۳۹۵ در ۲۰:۲۸ | #220

  راحت ترين وكم دردسرترين راه اقامت سوئد چيه چقدرسرمايه ميخاد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۹ | #221

   این کار برای شما دو راه دارد که هزینه رو با توجه به تعداد شما باید گفت

 122. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید رضا
  ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۱ | #222

  سلام من لیسانس مشاوره و کارمند اموزش وپرورش هستم 27 ساله متاهل دارای 1 فرزند 6 ساله میخواستم ببینم چجوری مستونم برا زندگی در سوعد اقدام کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۰ | #223

   فقط یک راه برای شما هست
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 123. Avatar of مدیر وب سایت
  N
  ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۳۳ | #224

  اگه بخایم به یه کشوردیگه مهاجرت کنیم و تابعیت دایم بگیرم باید چه کار کنم؟ چطوری باید درخواست کارداد؟ آیا ازاولش تابعیت دایم میدن؟ آیا فقط با تابعیت دایم آدم میتونه مادرشو با خودش ببره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۸ | #225

   بستگی به شرایط شما داره

 124. Avatar of مدیر وب سایت
  مسعود
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۳ | #226

  سلام 24سال سن دارم و دیپلم فنی حرفه ای دارم.چه قدر هزینه داره بتونم اقامت داعم بگیرم.تو کار نجاری ماهر هستم.امکان کار هست برای من تو سوعد چه قدر میشه درآمد کسب کرد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۶ | #227

   اگر مدرک شما بین المللی باشه کار برای شما راحتتر میشه فقط اینکه باید در نظر بگیرید مدارک دیگه ای هم نیاز دارید

 125. Avatar of مدیر وب سایت
  امین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۳۶ | #228

  سلام.بنده ۲۹ سالمه و ۷ سال سابقه کار در بیمارستان دولتی با مدرک کارشناسی اتاق عمل را دارم.متاهل هستم بدون فرزند فاقد مدرک زبان و همسرم هم کارشناس اتاق عمل ۲۹ ساله و ۶ سال سابقه بیمه و کار.بهترین راه برای مهاجرت به سوئد برای ما چیست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۴ | #229

   به خاطر نداشتن مدرک زبان، گرفتن ویزای کار یکم سخته
   ولی شما میتونید از یک راه دیگه اقامت دائم رو داشته باشید

 126. ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۷ | #230

  سلام خسته نباشید من محمودی هستم ۵۲ سال سن دارم و بازنشته بانک هستم دارای همسر ویک دختر بیست ساله که دانشجوی رشته علوم تغذیه دانشگاه ازاده و سرمایه چندانی ندارم ولی بسیار مشتاق زندگی و کار در سوئد هستم لطفا بنده را راهنمایی کنید ممنون از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۱ | #231

   سلام
   اطلاعات شما کامل نیست چون باید بنا به شرایط شما بهترین راه پیشنهاد بشه
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 127. Avatar of مدیر وب سایت
  آرش
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۹ | #232

  با سلام
  من 32 ساله هستم و قصد مهاجرت به سوید را دارم و سرمایه ای ندارم (در حد کرایه سفر و وکیل نهایتا)و فوق دیپلم کامپیوتر هستم و کارمند شرکت خصوصی با سابقه بیمه . امکان سفر واسه من هست لطفا راهنمایی نمایید . ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۳۸ | #233

   بهترین راهی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم ترکیه است
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 128. Avatar of مدیر وب سایت
  ناهید
  ۲۵ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۲ | #234

  سلام ناهید هستم حدود 1/5 سال است ازدواج کردم تمام خواهر و برادرهای همسرم خارج از ایران هستند که یکی از خواهرای همسرم سوئد است میخواستم ببنم من و همسرم چطور میتونیم بریم سوئد من لیسانس کامپیوتر هستم همسرم هم دیپلم ولی در صادرات شرکت کاله به کشورهای عربی زیاد سفر میکنه البته همسرم تابعیت عراقی دارد یعنی شناسنامه و پاسپورت عراقی هم دارد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۹ | #235

   با داشتن مدارک اقامتی امکانپذیر است

 129. Avatar of مدیر وب سایت
  آرش
  ۲۵ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۱ | #236

  با سلام 24 ساله هستم لیسانس حسابداری دارم 3 سال سابقه کار دارم 1 سالش با سابقه بیمه خدمت سربازی نرفتم سوید فامیل دارم میخوام ببینم چطوری میتونم اقامت سویدو بگیرم. ثبت شرکت حسابداری و حسابرسی و مشاور مالی در سوید حدودا جقدر سرمایه میخواد و چند سال باید فعالیت داشته باشه؟

 130. Avatar of مدیر وب سایت
  امیرحسین
  ۲۵ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۸ | #238

  با سلام من 22 سال دارم با مدرک کاردانی برق قدرت و تخصص در امور کامپیوتر و نرم افزار و همجنین زبان انگلیسی را در حد قابل قبولی بلد هستم…
  آیا راه ساده و کم هزینه ای برای اقامت در سوئد برای من وجود دارد؟
  و اینکه حدود هزینه ی آن چه مقدار است.

  سپاس گذارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۲ | #239

   بله از طریق مدارک اقامتی قابل انجام است

 131. Avatar of مدیر وب سایت
  پرهام
  ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۱ | #240

  باسلام
  من 24 سالمه و لیسانس مهندسی کشاورزی دارم.حدود 25 میلیون سرمایه دارم و مشتاق زندگی در سوئد بطور قانونی هستم.لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۶ | #241

   سلام
   مهم روش در نظر گرفته شده است
   بایدیه مشاوره کامل داشته باشید

 132. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید
  ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۶ | #242

  سلام.
  من40 سالمه ویک فرزند 1.5 ساله دارم تخصصی ندارم ودانشجوی ترم اخر کارشناسی مدیریت مالی هستم و50 میلیون تومن سرمایه دارم ومتقاضی اقامت در یکی از کشورهای سوئد ،المان، دانمارک، اتریش، کانادا، استرالیاو… بصورت قانونی هستم.لطفا راهنمایی بفرمایید
  چگونه میتوانم حضوری با شما صحبت کنم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۸ | #243

   برای گرفتن وقت حضوری لطفا با دفتر تماس بگیرید

 133. Avatar of مدیر وب سایت
  سهیلا
  ۲۸ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۷ | #244

  سلام
  من 22 سالمه لیسانسه معماری،،، زبان انگلیی در حد متوسط بلد هستم
  میخواسم بدونم پذیرش کشور سوئد برای این رشته خوب هست؟
  و هزینه گرفتن اقامت سوئد چطوره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۱ | #245

   باید مدرک زبان داشته باشید

 134. Avatar of مدیر وب سایت
  سمیه احمدی
  ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۰۳:۴۶ | #246

  سلام
  من 31 سالمه و با دختر 7 ساله م زندگی می کنم رشته کاری من آرایشگری هست و چندین مدرک بین المللی در زمینه کاریم دارم و نزدیک به 6 سال سابقه کاری در زمینه آرایشگری دارم .آیا با شغل آرایشگری میتونم برای مهاجرت به سوئد اقدام کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

 135. Avatar of مدیر وب سایت
  سمیه
  ۱ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۴ | #248

  سلام من۳۲سالمه متاهل.داری مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نوری هستم به عنوان مشاور حقوقی کار کردم ولی الان بیکارم.وهمسرم۲۹ساله دیپلم کامپیوترراننده مینی بوس.دوتا فرزند ۲و۴ساله دارم قصداقامت قانونی در کشوری سوئد یا یکی ازکشوری اروپایی رو نداریم.میخواستم بدونم آیا امکانش وجودم داره.؟ چقدر سرمایه نیاز هست وبرای ما کار وجودم داره؟ آیاازحمایتهای،قانونی برخوردارمیشیم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۸ | #249

   امکانپذیره ولی نه از طریق کاری

 136. Avatar of مدیر وب سایت
  سمیه
  ۱ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۱ | #250

  قصد اقامت در کشور سوئد یا سایر کشورهای اروپایی رو داریم.زبان هم زیاد بلد نیستم باید چیکار کنیم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۷ | #251

   از طریق مدارک اقامتی امکانپذیر است

 137. Avatar of مدیر وب سایت
  سمیه
  ۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۱ | #252

  سلام آیا برای اقامت در سوئد باید شرکت ثبت کردیا سرمایه گذاری کرد یااقامت تحصیلی گرفت؟ راه دیگه ای برای اقامت وجودندار؟ چه راه هایی هست؟چقدر هزینه داره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۷ | #253

   سلام راه های زیادی وجود داره
   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 138. Avatar of مدیر وب سایت
  آتنا
  ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۵ | #254

  سلام. مدرک کارشناسی رشته تربیت بدنی رو دارم از دانشگاه پیام نور با معدل 14.66 و قصد ادامه تحصیل در کشورهایی مثل سوئد ، فنلاند و نروژ و اتریش را دارم. در حد نیاز دانشگاه هایی رو می خوام apply کنم که شهریه ای ندارند یا کم باشد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۵ | #255

   باید از دانشگاهای دولتی که اکثرا به زبان خود اون کشور است باید پذیرش بگیرید

 139. ۴ آبان ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۶ | #256

  دنبال کار هستم هم فنی هم آشپزی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۸ | #257

   برای گرفتن ویزای کاری شما نیاز به مدارک بیشتری دارید

 140. Avatar of مدیر وب سایت
  بابک
  ۴ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۸ | #258

  سلام، مدرک لیسانس دریانوردی دارم ،۲۰۰ میلیون سرمایه هم دارم ،۲۸ سال سنم هست ، میخواستم ببینم امکان گرقتن اقامت با این شرایط من هست یا خیر؟ ممنون اگه واستون امکان داره از طریق سرمایه گذاری بگین که به چقدرپول نیاز است ، مرسی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۶ | #259

   سلام
   سرمایه گذاری برای هر کشوری متفاوته

 141. Avatar of مدیر وب سایت
  عرفان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۰ | #260

  سلام جونی ۲۲ ساله هستم مدرک دیپلم برای اقامت و کار در یه کشور خوب میخواستم راهنماییم کنید ۴۰ ملیونم پول دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۳ | #261

   شما شرایط کاری یا تحصیلی و سرمایه گذاری را ندارید
   لطفا برای مشاوره حضوی تماس بگیرید

 142. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۱۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۴ | #262

  با سلام
  من مهندس شیمی پالایش هستم و شغلم آزاده
  27سال سن دارم و متاهل و یه بچه3 ساله دارم
  لطفا راهنمایی کنید شرایطم برای کدام کشورها مناسبه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۹ | #263

   سلام
   کشورهای صنعتی

 143. Avatar of مدیر وب سایت
  مهسا
  ۱۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۶ | #264

  سلام من ۳۶ سال سن دارم ودخترم ۱۵ سال داره قصدمهاجرت به هرکشور اروپایی رادارم زیادسرمایه ندارم رشته حقوق. خوندم لطفامراراهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۸ | #265

   سلام
   20 تا 90 میلیون میشه
   لطفا تماس بگیرید

 144. Avatar of مدیر وب سایت
  اسما صالحی
  ۱۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۷ | #266

  28 ساله مجرد و ساکن اصفهان کارشناسی فرش. لطفا راهنماییم کنید برای اقامت گرفتن از سوید ممنونم

 145. Avatar of مدیر وب سایت
  اسما صالحی
  ۱۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۹ | #268

  لطف میکنید راهنماییم کنید شرایطم و مرشته تحصیلیم برا کدوم کشور بهتره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ آبان ۱۳۹۵ در ۰۹:۱۹ | #269

   لطفا تماس بگیرید

 146. Avatar of مدیر وب سایت
  مرجانه رضائی فرد
  ۱۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲ | #270

  با سلام

  در مورد شرایط اقامت در کشور سوئد میخواستم اطلاعات لازم کسب کنم ..همسرم کارمند بانک و خودم کارشناس شرکت دارویی و هردو با سابقه طولانی..یک پسر 19 ماهه دارم..ممنون میشم مرا بیشتر راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۶ | #271

   لطفا بفرمایید چه راهی مد نظر شماست
   در صورت کامل بودن مدارک و اینکه اگر کارفرما داشته باشید کاری میشه اقدام کرد

 147. Avatar of مدیر وب سایت
  ارش
  ۱۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۷ | #272

  سلام خسته نباشید
  پدر من حدودا ۵۰سالشه و راننده ماشین سنگین هست وحدود ۵۰۰ یا ۶۰۰ سرمایه داره و کلا ۵نفر هستیم راهی برای گرفتن اقامت وزندگی نسبتا خوب در کشورهای المان یا کانادا یا کشورهای اسکاندیناوی هست ؟
  اگه هست ممنون میشم چگونگیش رو توضیح بدید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۴ | #273

   بله
   لطفا تماس بگیرید

 148. Avatar of مدیر وب سایت
  رحمان اسمعلي خانيك
  ۲۰ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۰ | #274

  سلام، من ي پسر ١٨ ساله داراي مدرك ديپلم
  تو سوئد هم ي خاله دارم ك ٢تا دختر و ي پسر داره
  منو پشتيباني ميكنه
  فقط چجوري ميتونم خودمو ب اونجا برسونم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۳ | #275

   باید تحصیلی یا توریستی بگیرید

 149. Avatar of مدیر وب سایت
  ارمین
  ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۷ | #276

  سلام جوان 28 ساله متاهل هستم دارای مدرک فوق دیپلم مکانیک وپنج سال سابقه کار .مکانیک .جوشکار برق و co2 میخوام اقامت بگیرم واسه سوئد جهت کار و تحصیل لطفا راهنمایی کنید و از نظر هزینه و مدت زمان گرفتن اقامه گرفتن . ایا اصلا امکانش هست ؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروریه واسم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۰ | #277

   سلام
   با داشتن مدرک حداقل لیسانس و مدرک زبان معتبر امکانپذیر است در غیر این صورت از راههای دیگه باید استفاده کرد

 150. Avatar of مدیر وب سایت
  طیبه
  ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در ۲۰:۴۶ | #278

  باسلام…
  من مدرک کارشناس پرستاری دارم برای اقامت و ویزای کار در کشور سوئد راهنمایی کنیدو اینکه کجا میتونم زبان سوئدی یاد بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۶ | #279

   با تکمیل مدارک قادر به گرفتن ویزای کار هستید
   رشته پرستاری جز رشته های مورد نیاز است که میتونید بعد از یکسال اقامت موقت رو ئاشته باشید

 151. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی واعظی
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۶ | #280

  سلام من نجار وکابینت ساز ام دی اف هستم و کارگاه دارم میخواستم بدونم که میتونم اونجا کار پیدا کنم هزینه رفتن چقدر میشه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۷ | #281

   بله البته بعد از اخذ اقامت
   برای مشاوره کامل لطفا تماس بگیرید

 152. Avatar of مدیر وب سایت
  شیلا حبیبی
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۲ | #282

  با سلام و احترام همسرم دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی و من هم مدرک کارشناسی معماری هستم و دارای دو فرزند 7 و 3 ساله هستیم و سه تا از خواهرانم در سوئد می باشند آیا امکان گرفتن اقمت دائم در سوئد هست لطفا راهنمایی بفرمائید
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۳ | #283

   سلام
   امکانپدیر است ولی باید با ساپورت مالی همراه باشد

 153. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۲۴ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۶ | #284

  سلام. میخواستم بدونم من میتونم با 60میلیون در سوئد ی فست فود بزنم زندگی مو در سوئد بگذرونم و برای رسیدن ب حدفم باید ب کجا مراجعه کنم.مرسی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۷ | #285

   سلام
   شما اول باید اجازه این کارو داشته باشید

 154. Avatar of مدیر وب سایت
  Mehran
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ | #286

  سلام
  ایا میشه از طریق اقوام درجه یک ( برادر در سوئد ) به سوئد مهاجرت کرد برای اقامت دائم؟
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۹ | #287

   سلام ایشون میتونه دعوتنامه برای شما اسال کنه یا اینکه اگر صاحب شرکت یا تجارتی هستن برای شما دعوتنامه کاری ارسال کنن

 155. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۸ | #288

  سلام من 46 سالمه و دو فرزند 23 و 18 ساله دارم که اولین فرزندم پسر و لیسانس مهندسی صنایع و دومی دختر دانشجوی شیمی. خودمم بازنشسته هستم. آیا با هشتصد میلیون تومن میتونم به عنوان سرمایه گذاری به همراه خانواده به سوئد مهاجرت کنم؟ در ضمن جدای از این مبلغ امکان خرید خانه هم در اون کشور رو دارم. لطفا راهنمایی بفرمایین. ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۹ | #289

   برای سرمایه گذاری امکانپذیر نیست
   باید از راههای دیگه اقدام کنید

 156. Avatar of مدیر وب سایت
  ناصر
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۵ | #290

  سلام من مدرک خاصی ندارم مدرکم فوق دیپلمه معماری میخواستم بدونم برای شخصی مثل من امیدی برای اقامت وپیدا کردن کارهست وحدودا چقدر سرمایه لازم دارم برای اقامت خواهشن جواب بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۲ | #291

   سلام چه کشوری؟ پاسپورت دارید؟
   باید برای مشاوره حضوری تمتاس بگیرید

 157. Avatar of مدیر وب سایت
  فرشاد
  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۵ | #292

  سلام
  من 40 سال سن دارم چهارده سال در عسلويه مشغول کار بودم. دو ساله اخراج شدم. دو فرزند دختر شش و هشت اله دارم و همسرم که خانه داره. لطفا براى پناهندگى سوئد راهنمايى کنيد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۸ | #293

   سلام
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 158. Avatar of مدیر وب سایت
  پرديس
  ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۰۷:۲۸ | #294

  با سلام، ما زوج ٣٠ ساله هستيم كه همسرم پزشك عمومي كه طرح گذرانده و من دكتر داروساز داراي يكي از تخصص هاي رشته داروسازي هستم. شرايط اقامت در سويد براي ما از چه راهي انكانپذيز هست؟ هدفمان ابتدا تحصيل و بعد از ان كار هست.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۷ | #295

   با تکمیل بودن مدارک ، کاری
   در غیر این صورت از طریق مدارک اقامتی

 159. Avatar of مدیر وب سایت
  وحید
  ۳۰ آبان ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۸ | #296

  سلام.مجرد 32 ساله.هدفم سوئد و گرفتن اقامت دایم.لیسانس ریاضی.آیا میتونم از طریق ازدواج اقامت سوئد بگیرم؟
  شما چه پیشنهادی دارید؟ و یک سایت یا شخصی در سوئد دارید که در این زمینه اقدام کنه؟….ممنون از سایت خوبتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۸ | #297

   ازدواج راه خوبی است به شرط اینکه سوری نباشه
   بله ما میتونیم راه دیگه ای بهتون پیشنهاد بدیم

 160. Avatar of مدیر وب سایت
  سحر
  ۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۷ | #298

  سلام
  من فوق لیسانس نرم افزار با معدل 16.90از دانشگاه اصفهان هستم 1 مقاله کنفرانس خارجی دارم و 6 سال سابقه کار مرتبط دارم و 29 سال سن دارم آیا امکان پذیرش در دانشگاههای سوید برای مقطع دکتری را دارم؟ ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ آذر ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۳ | #299

   اقامت تحصیلی به اقامت دائم ختم نمیشود برای همین ما انجام نمیدیم

 161. Avatar of مدیر وب سایت
  كمال
  ۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۷ | #300

  با سلام
  من در كشور عراق زندگى ميكنم و ايرانى نيستم
  ليسانس مديريت بازرگانى دارم و كارگردان فيلم و ويدئو كليپ هستم و متاهل و يك فرزند دارم، سومايه به اندازه كافى دارم،
  خواستم بدونم ميشه به منم كمك كنيد كه چطور ميتونم به همراه خانواده به سوئد مهاجرت كنم ؟ و ايا از طريق ايران ميتونم برم؟؟

 162. Avatar of مدیر وب سایت
  Farshid
  ۸ آذر ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۷ | #302

  با سلام من مدرک کاردانی عمران دارم به زبان هم خیلی کم مسلط هستم معدلم هم پایین ۱۵ هست میخواستم اقامت سوئد یا جمهوری چک بگیرم میشه راهنماییم کنین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۹ | #303

   کاری یا تحصیلی نمیشه برای شما گرفت
   برای گرفتن اقامت با ما تماس بگیرید

 163. Avatar of مدیر وب سایت
  کیان
  ۱۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۰ | #304

  با سلام و احترام
  بنده ۲۸ ساله می باشم و داری لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۸٫۷۵ و همچنین دارای ۳ سابقه کار در زمینه صادرات و واردات می باشم و درحال حاضر در تلاش برای گرفتن IELTS می باشم.لطفا راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت به سوئد و یافتن کار و به طور کلی تشکیل زندگی برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم.با تشکر

 164. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید جانقربان
  ۱۳ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۷ | #305

  با سلام من ۴۹ ساله دارم، مربی درجه یک ووشو هستم در ضمن در رشته چی کنگ درمانی نیز فعالیت دارم می خواستم بدانم که آیا در کشور سوید در باب این دو مورد می توانم فعالیتی داشته باشم یا خیر. با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۲ | #306

   با این عنوان نمیتوانید ویزا بگیرید

 165. Avatar of مدیر وب سایت
  وحید
  ۱۳ آذر ۱۳۹۵ در ۱۹:۵۰ | #307

  با سلام
  ما خانواده ۵ نفره هستیم که قصد مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت این کشور رو داریم بیشتر میخوایم بدونیم میتونیم وارد این کشور بشیم و واسه خودمون کافی شاپ یا بار باز کنیم سمایه حدود ۱٫۲ میلیارد تومن داریم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۱ | #308

   با سلام
   برای شروع کار نیاز به اقامت دارید وگرنه به شما اجازه این کار داده نمیشود

 166. Avatar of مدیر وب سایت
  کیان
  ۱۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۹ | #309

  با سلام و احترام
  بنده ۲۸ ساله می باشم و داری لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد با معدل ۱۸٫۷۵ و همچنین دارای ۳ سابقه کار در زمینه صادرات و واردات می باشم و درحال حاضر در تلاش برای گرفتن IELTS می باشم.لطفا راهنمایی بفرمایید برای مهاجرت به سوئد و یافتن کار و به طور کلی تشکیل زندگی برای چه نوع ویزایی باید اقدام کنم.مدیریت محترم لطفا پاسخ در خواست من را بدهید.با تشکر

 167. Avatar of مدیر وب سایت
  دنیا
  ۱۹ آذر ۱۳۹۵ در ۱۷:۰۰ | #311

  سلام من ۲۸ ساله با فرزند ۷ ساله جدا از همسرم زندگی میکنم اما رسما جدا نشدم. حدود یک سال با آقای سوئدی در ارتباط هستم و چند سفر رفتم. ایشون خواستن با هم زندگی کنیم در سوئد با فرزندم. آیا امکانش هست با توجه به اینکه جدا نشدم ریما

 168. Avatar of مدیر وب سایت
  یونس
  ۲۳ آذر ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۸ | #313

  با سلام. من ۳۰ ساله مجرد فوق لیسانس عمران و بیش از ۶ سال سابقه کار و الان هم شاغل در دستگاه دولتی هستم. سطح زبان انگلیسم در حد ielts 6 هستش. کدام روش رو توصیه می کنید : تحصیل ، ویزای کار…؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۰ | #314

   شما کاری میتونید اقدام کنید ولی در صورتی که قبل از رفتن کارفرما رو پیدا کرده باشید چون با توجه به امتیازات شما احتمال برگشت دارید

 169. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۷ | #315

  سلام قصد دارم همراه باخوانواده با سرمایه ای حدود ۱۰۰ ملیون تومان به سوید مهاجرت کنیم ایا ممکن هست یا نه (سه نفر)

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۶ | #316

   از طریق ترکیه با ۲۵ میلیون امکانپذیره
   لطفا تماس بگیرید

 170. Avatar of مدیر وب سایت
  یونس
  ۲۵ آذر ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۷ | #317

  با تشکر از مدیر وب سایت. لطفا راهنمایی بفرمایید بنده شانس پیدا کردن کارفرما را از وب سایت linkedIn دارم؟؟؟؟ با توجه به اینکه من آشنایی در سوئد ندارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ | #318

   نمیشه گفت ندارید ولی مسلما سخت و زمانگیر است

 171. Avatar of مدیر وب سایت
  یونس
  ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۰۹:۳۲ | #319

  لطفا راه حلی به اینجانب معرفی نمایید…

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۹ | #320

   از طریقب مدارک اقاکتی برای شما امکانپذبر است

 172. Avatar of مدیر وب سایت
  مهران
  ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۱ | #321

  سلام،من عضو یک خانواده پنج نفره هستم و چند ماه دیگه ۱۸ سالم میشه،خواهر و برادرم دانشجو هستند در رشته برق و تکنسین دهان و دندان، حدودا هم ۲۰۰ میلیون سرمایه داریم،میخواهیم در سوئد زندگی کنیم،ایا راهی هست که بتوانیم اقامت سوئد را بگیریم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۱ | #322

   بله
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 173. Avatar of مدیر وب سایت
  Sasan
  ۵ دی ۱۳۹۵ در ۰۶:۰۶ | #323

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین سایت؛بنده ٢١ سال سن دارم و در دانشگاه ازاد رشته حسابداری مشغول به تحصیل هستم.لیکن قصد دارم از ایران مهاجرت کنم،مقصد چندان مهم نیست اروپای غربی یا حوزه اسکاندیناوی یا حتی ترکیه!
  تخصص کاری و یا شرایط سرمایه گذاری ندارم اما تا حدود ٧٠ میلیون میتوانم هزینه کنم برای اقامت دائم برای یکی از کشورهای فوق الذکر/ایا راهی هست برای مهاجرت؟لازم به ذکر هست که معافیت و پاس نیز دارم:)

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۱ | #324

   سلام
   بله، لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 174. Avatar of مدیر وب سایت
  تاجيك
  ۶ دی ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۰ | #325

  من فوق لیسانس صنایع از دانشگاه امیرکییر و همسرم لیسانس شیمی و در عرصه کشاورزی فعالیت داره بایک ملیارد پول نقد ،سه پسر ٨،٨،۴ساله دارم برای أقامت سوید چه راهی وجود داره ؟ حدودا چقدر طول میکشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ | #326

   از طریق یه سری مدارک اقامتی برای شما امکانپذیر است
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 175. Avatar of مدیر وب سایت
  نعیم اسدی
  ۶ دی ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۴ | #327

  با سلام و عرض ادب
  بنده متاهل و ۳۲ سالسن دارم. دارای مدرک کارشناسی کارگردانی و همسرم هم گریمور و دوفرزند داریم می خواستم ببینم آیا با شرایط مدرک تحصیلیم و یا اصلا هر کار دیگه ای که من بتونم با خانواده به آن کشورو یا کشورهای اروپایی دیگه ای برم وجود دارد .ممنون میشم اگه شرایط رفتن برای بنده محیا است لطفا ذکر کنید . . .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۲ | #328

   بله
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 176. Avatar of مدیر وب سایت
  نعیم اسدی
  ۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۹ | #329

  با عرض پوزش مجدد مزاح شدم آیاا با ۱۰۰ میلیون امکانش هست . اگر نیست من برای مشاوره مزاحمتون نشوم .

 177. Avatar of مدیر وب سایت
  سپهری
  ۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۷ | #331

  با سلام و عرض ادب
  من و همسرم هر دو ۳۱ ساله و لیسانس و فوق دیپلم حسابداری هستیم و یک فرزند دو ساله داریم می خواستم ببینم ایا با مدرکی که داریم میتونیم مهاجرت کنیم و اینکه برای کشورهای دیگه مثل ارمنستان و یا قبرس و یا هر کشور دیگه ای میشه اقامت گرفت و
  حداقل ترین میزان سرمایه باید چقدر باشه و برای چه کشوری؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۰ | #332

   سلام
   بله امکان گرفتن اقامت برای شما هست
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 178. Avatar of مدیر وب سایت
  حسين
  ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۴۷ | #333

  سلام
  ۴۵ ساله هستم. خودم و همسرم هردو فوق لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه امیر کبیر هستیم
  معدل من ١۵/۶٨ هست قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در سوئد دارم
  دو فرزند ٨ و ۵ ساله هم دارم به غیر دو منزل شخصی حدود ٣٠٠ میلیون پول داریم
  شرایط من برای مهاجرت تحصیلی با خانواده چگونه است؟
  با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۴ | #334

   تحصیلی به شما اقامت دائم داده نمیشود
   شما میتونید از راههای دیگه برای داشتن اقامت دائم استفاده کنید
   لطفا با ما تماس بگیرید

 179. Avatar of مدیر وب سایت
  سارا
  ۱۶ دی ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۶ | #335

  باسلام و احترام.با تشکر از صبر و پاسخگوئی شما مدیرمحترم.ببخشید اینجانب و همسرم به همراه یک فرزند یک ساله تمایل به اقامت در سوئد را داریم.از طریق دوره های زبان انگلیسی مایلم وارد شوم و برای مقطع فوق لیسانس زبان در انجا و بعد دکترا ادامه داده و معلم زبان یا هر شغل مطلوب و مناسب دیگری متقاضی ام.روابط عمومی و توانایی زبانی ام ائم از مکالمه وهر چهارمهارت زبانی در حدخیلی خوب است لطفا اینجانب را راهنمایی بفرمایید.مدرک لیسانس ریاضی و فوق لیسانس مدیریت آی.تی دارم.باتشکرفراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۴ | #336

   سلام
   اگر مدرک زبان سوئدی دارید میتونید هم کاری و هم تحصیلی اقدام کنید یا اینکه اول تحصیلی برید و وقتی که کار مناسب پیدا کردید با استخدام یک وکیل، ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار و در نهایت اقامت دائم تبدیل کنید

 180. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۲۳ دی ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۱ | #337

  سلاااام
  میخوام بدون از چ طریقی میشه ب صورت قاچاقی برای پناهندگی رفت به سوئد.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۰ | #338

   ما میتونیم از طریق قانونی برای شما اینکارو انجام بدیم که ریسک پایینی هم داره

 181. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۲۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۰ | #339

  مساله هزینس. من چندان پولی ندارم. قانونیش هزینش چطوره

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۴ | #340

   شما با ۱۲ میلیون قادر به انجام این کار هستید

 182. Avatar of مدیر وب سایت
  Sam
  ۲۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۵ | #341

  سلام.من کاردان آزمایشگاه با ۹th سابقه کار تو آزمایشگاه هستم .آیا میتوانم از طریق ویزا کار اقامت سوئد بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۵ | #342

   خیر متاسفانه مدرک تحصیلی شما مورد قبول نیست و اینکه نفرمودید که مدرک زبان دارید یا خیر
   برای گرفتن اقامت دائم ما میتونیم کمکتون کنیم

 183. ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۸ | #343

  سلام من میتونم با ۱۵۰میلیون تو کشور سوئدفست فود دایر کنم در ضمن با خانوادم میخام اونجا اقامت بگیرم ودو دختر ۵ و۱۰ ساله دارم و خودمم۳۸سالمه ممنون از راهنمایتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۳ | #344

   سلام
   برای دایر کردن فست فود شما نیاز به اجازه دارید، برای این کار باید اول اقامت بگیرید
   برای این کار ما میتونیم شما رو کمک کنیم

 184. ۲۹ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۶ | #345

  سلام
  من خانمی ۳۸ ساله هستم و دو دختر ۱۶ ساله و ۱۴ ساله دارم همسرم هم فوق لیسانس مکانیک هستند با ۲۰ سال سابقه کاری و عضو نظام مهندسی هم هستند من دیپلم تجربی دارم و مدرک فنی حرفه ای خیاطی رو دارم و برای گرفتن مدرک شیرینی پزی و نان هم میخواهم اقدام کنم. ما دوست داریم برای زندگی و ادامه تحصیلات دخترها به سوئدبرویم.چطور میتوانیم ویزا بگیریم و یا اقدام کنیم. ایا میشه فقط من با دخترام بریم بدون همسرم مرسی از راهنما ی شما.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۴ | #346

   سلام
   برای امکانپذیره
   از طریق مدارک اقامتی ظرف مدت ۶ ماه تا ۱ سال حضور در سوئد ، اقامت دائم شما ثبت میشه

 185. Avatar of مدیر وب سایت
  آرتین
  ۳۰ دی ۱۳۹۵ در ۰۵:۵۹ | #347

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  دایی بنده اقامت دائم کشور سوئد را دارند.
  آیا بنده از طریق ایشون میتونم اقدام به مهاجرت و درخواست اقامت دائم را داشته باشم ؟
  و شما میتوانید در این راستا بنده را یاری فرمائید ؟
  با تشکر بیکران

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۲ | #348

   سلام
   ایشون اگه شرکت معتبر داشته باشن میتونن دعوتنامه کاری بفرستن

 186. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۵ | #349

  خسته نباشی ادمین جان
  خواستم بدونم حداقل هزینه برای ثبت شرکت تو سوعد چقده
  فکر پناهندگی رو داشتم
  قبلا عرض کردم
  حالا بفکر افتادم ک با سرمایه برم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۴ | #350

   سلام
   محدوده شینگن با حدود ۳۵ هزار یورو ، یه شرکت با مسئولیتهای محدود و به همراه یه پارتنر سوئدی باید شرکت ثبت کنید

 187. ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۵ | #351

  شما چه روشی را بری مهاجرت خوب و سریع یک خانواده تحصیل کرده ۴ نفری را پیشنهاد میکنید

  من و خانواده ام تمایل دارم برای اقامت و تحصیل بچه هایمان به سوئد مهاجرت کنیم

  لطفا روش قانونی مواثر و کوتاه مدت را معرفی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۱ | #352

   سلام
   از روشهای مختلفی میشه رفت ولی ما به ما کم هزینه تر و سریعترین راه رو پیشنهاد میکنیم که از طریق مدارک اقامتی میتونیم برای شما اینکارو انجام بدیم

 188. Avatar of مدیر وب سایت
  Alireza
  ۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۲۶ | #353

  سلام خسته نباشید
  من نقشه کشی ساختمون کاردانی دارم
  میتونم برای ادامه ی تحصیل برم سوئد؟؟
  آیا کاری برای من هست؟
  و حقوق برای من به طور میانگین چقدره؟
  در طراحی سایت و وبلاگ نویسیم تجربه دارم
  هدفم بعد از تحصیل گرفتن اقامت دائمه
  و شنیدم بعد از فارق تحصیلی وقتی اقامت دائم گرفته شد میشود پزشکی هم خوند درسته؟؟
  یعنی من با این مدرک بعد از فارق تحصیلی میتونم پزشکی بخونم؟؟
  و هزینه برای من چقدره برای خارج شدن از ایران با این شرایط
  یه دنیا ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۶ | #354

   سلام
   شما نیاز به مدرک زبان سوئدی دارید در کنار مدرک دانشگاهی معتبر برای پیدا کردن کار
   برای پزشکی باید کالج برید
   برای تحصیل هم باید به زبان سوئدی تحصیل کنید
   اگه اقامت دائم بخواید میشه از روش دیگه خیلی سریعتر اینکارو برای شما انجام داد

 189. Avatar of مدیر وب سایت
  Alireza
  ۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۳ | #355

  سلام دوباره
  از چه راهی میشود سریعتر اقامت دائم گرفت؟؟و چقدر هزینه اش میشود؟
  برای کسی که در رشته ی تجربی تحصیل نکرده چگونه میشود در رشته ی پزشکی تحصیل کند؟
  و هزینه ی تحصیل حدودا چقدر است؟؟
  و برای گرفتن مدرک زبان سوئدی چکاری باید انجام داد؟
  به آیلتس نیاز نیست فعلا؟
  با تشکر از پاسخگویی سریعتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۶ | #356

   سلام
   تحصیلی امکانپذیر نیست
   از طریق مدارک اقامتی ظرف مدت ۶ ماه تا ۱ سال امکانپذیره

 190. Avatar of مدیر وب سایت
  یونس
  ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۶ | #357

  سلام من ۳۲ سالمه متأهل هستم دارای ۳ فرزند پسر که یکی ۴ ساله و دوتای دیگه دوقلو هستند که ۲ سال و نیمه هستند. آیا می تونم توسط فرزندانم اقامت سوئد بگیرم. چطوری؟ لطف کنید راهنماییم کنید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۰ | #358

   سلام
   خیر متاسفانه امکانپذیر نیست
   میشه از راه دیگه ای برای شما انجام داد

 191. Avatar of مدیر وب سایت
  یونس
  ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۸ | #359

  از چه طریقی میشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۹ | #360

   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 192. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۵:۴۷ | #361

  سلام
  ادمین جان هرچی تحقیق میکنم میبینم خیلی سخت گیری میشه برا پناهندگی
  خیلی کمه احتمال اینکه پذیرفته بشی
  حالا نفهمیدم این سخت گیریا برا کساییه ک قاچاقی میرن یا همه؟
  حالا میشه توضیح کاملی بمن بدی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۰ | #362

   برای مشاوره کامل رایگان لطفا تماس بگیرید

 193. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۸ | #363

  بسیار عالی تماس گرفتم
  اون مورد ۴۷ ملیون رو توضیح کامل داد گرفتم
  ولی مورد ۱۲ ملیونو فقط گفت اون از طریق ترکیس
  کامل برام توضیح نداد
  شما میدین؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۳ | #364

   برای توضیح کامل باید برای مشاوره حضوری که کاملا رایگانه باید تشریف بیارید

 194. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۷ | #365

  سلام
  من ۲۶ سال دارم و لیسانس برق قدرت دارم و همسرم هم ۲۳ سالشه و کارشناس بیهوشیه. سرمایه زیادی نداریم. میخواستم ببینم چطوری میشه اقامت سوئد رو بگیریم
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۱ | #366

   از طریق یه سری مدارک اقامتی امکانپذیره که بین ۲۰ تا ۹۰ میلیون هزینه داره

 195. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۹ | #367

  ببخشید این شماره ای که واسه مشاوره شهرستان زدین باید چه پیش شماره ای بگیرم؟ تهران؟
  ممنون

 196. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۰:۴۱ | #369

  سلام
  من راننده پایه یک هستم اتوبوس و کامیون
  ایا میتونم اونجا اقامت بگیرم و کار پیدا کنم مدرک تحصیلی من دیپلم هست درضمن من شماره تماس شما را ندارم با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۹ | #370

   بله
   در قسمت تماس با ما شماره ها موجود هستن

 197. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۸ | #371

  ببخشید سوالمو کاملتر کنم. برای گرفتن اقامت سوئد برای منو همسرم چقدر باید هزینه کنیم؟ با در نظر گرفت سرمایه پایین بگید. ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ | #372

   از ۲۰ تا ۹۰ میلیون امکانپذیره

 198. Avatar of مدیر وب سایت
  روح‌الله
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۳ | #373

  سلام من پیش دانشگاهی هستم و دارم آن را تمام می کنم و برای کنکور آماده می شم من می خواستم برای دانشگاه به سوئد برم و اقامت دایم را بگیرم و برادرم هم اون جا دانش جو هست چطوری می توانم اقدام کنم درضمن من از اتباع افغانستان هستم و از کودکی در ایران بودم چکار کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ | #374

   اگه مدارک تحصیلی کامل باشه امکانپذیره

 199. Avatar of مدیر وب سایت
  Mina
  ۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۵ | #375

  سلام. من ۲۷ سالمه و کارشناسی حسابداری خوندم. مدرس زبان انگلیسی هستم در سطح advance.با توجه به اینکه هیچ هنر و امتیاز خاصی برا مهاجرت ندارم. بنظرتون امکان پذیر هست؟ و حداقل سرمایه چقدره. چون من فعلا بیشتر از ۲۰ میلیون ندارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۱ | #376

   سلام
   ما فقط از یه روش میتونیم به شما کمک کنیم که ۱۲ میلیون هزینه داره
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 200. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۷ | #377

  مدیر جان من شهرستانم نمیتونم بیام تهران فعلا
  میشه خودت توضیح بدی اون ۱۲ رو

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۵ | #378

   لطفا تماس بگیرید

 201. Avatar of مدیر وب سایت
  مهسا
  ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۱:۳۲ | #379

  سلام من لیسانس فیزیک هستم متعهل میخواستم ببینم شرایط اقامت ما به چه صورته

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۴ | #380

   برای شما میشه از طریق مدارک اقامتی اقدام کرد

 202. Avatar of مدیر وب سایت
  روح‌الله
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۰ | #381

  @مدیر وب سایت
  چطوری میشه برایم بیشتر توضیح دهید و راهنمایی کنید ممنون می شم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۳ | #382

   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 203. Avatar of مدیر وب سایت
  پريناز
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۹ | #383

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من شوهرم ١١ سال سابقه بین المللی کار در کشورهای خارجی از جمله ونزوئلا رو داره
  دختر دو ساله ام أهل ونزوئلاست و پاسبوردش اونجاییه
  خودمً شوهرم تونستیم أقامت موقت تو کشور ونزوئلا بگیریم
  ولی به دلایلی از أقامت دایم پشیمون شدیم و الان می خوایم به سوید أقامت کنیم
  یکی از دوستام سوئده ولی یه سیتیزن ساده ست
  با چقدر سرمایه و از چه طریقی می تونیم به این کشور مهاجرت کنیم
  شوهرم ۴٠ و من ٣٠ ساله مه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۳ | #384

   سلام
   از طریق مدارک اقامتی برای شما امکانپذیره
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 204. Avatar of مدیر وب سایت
  زهره
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۳:۲۹ | #385

  با سلام و احترام
  من زهره ٣٠ سالمه لیسانس حسابداری دارم و کارم رو به طور حرفه ای بلدم
  میخوایتم بدونم چیجوری میتونم اقامت کاری بگیرم و با اینکه رشته من برای کسبدرامد در کشور سوئد متقاضی داره یا نه؟
  و بگید که ایا تو رشته من میتونم اونجا برای ارشد اقدام کنم یا نه ? واگر امکانش هست هزینه تحصیل چیجوریه؟
  و اینکه اگر از طریق کار و تحصیل نتونم اقامت بگیرم بهم بگید با ١۵٠ میلیون سرمایه چیجوری میشه اقامت گرفت
  ممنون از لطف شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۹ | #386

   بهتره اول اقامت دائم داشته باشید که این امکان به شما داده بشه به صورت رایگان با زمان نامحدود کار کنید

   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 205. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۷ | #387

  سلام
  خسته نباشید
  من لیسانس مهندسی صنایع دارم و نزدیک به ۱۰ سال سابقه کار در شرکت ایرانخودرو در زمینه های برنامه ریزی و مدیریت سنم ۳۳ سال هست و متاهل هستم.تا حدی هم با زبان انگلیسی آشنا هستم – امکان اقامت سوئد و یه کار خوب رو در اونجا دارم ؟ تقریباً هزینش چقد هست ؟ ( هم هزینه ای که شما دریافت میکنید و هم هزینه ای که در سوئد متقبل میشم؟ ) – آیا امکان اقامت در جمهوری دومنیکن رو نیز دارم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۴ | #388

   سلام
   برای شما میتونیم اقامت دائم رو از طریق ترکیه یا مستقیم داشته باشیم
   برای مشاوره حضوری لطفا وقت بگیرید

 206. Avatar of مدیر وب سایت
  رویا
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۲:۴۸ | #389

  سلام من زنی هستم ۲۷ ساله که دو سال است شوهرم مرا ترک کرده وبلاتکلیف هستم و از طریق اینجا نتونستم حتی نفقه و مهریه خود را بگیرم و هنوز طلاق نگرفتم مدرک لیسانس حسابداری دارم و مدرک میکروپیگمنتیشن (آرایش دائم)از فنی حرفه ای دارم میتونم پناهنده شم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۶ | #390

   سلام
   اگه اجازه خروج داشته باشید امکانپذیره

 207. Avatar of مدیر وب سایت
  نيلوفر
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۷ | #391

  سلام من و دوتا از دوستانم قصد مهاجرت سوئد داریم مدرک من لیسانس حسابداری دوستم زبان و اونیکی IT میباشد . سنمون حدودا٢۵.شرایط اقامت را میشه توضیح بدین ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۱ | #392

   از طریق مدارک اقامتی انجام شدنیه

 208. Avatar of مدیر وب سایت
  نيلوفر
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۴ | #393

  میشه بیشتر توضیح بدین چه مدارکی لازمه ؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۸ | #394

   برای توضیحات بیشتر باید تشریف بیارید برای مشاوره حضوری

 209. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۵ | #395

  سلام من لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم و میحام در زمینه ارشد در سوید تحصیل کنم . میخام بدونم چقدر هزینه داره و نیاز به زبان چجوریه با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۷ | #396

   سلام
   برا یتحصیل نیاز به مدرک زبان انگلیسی یا سوئدی دارید که هزینه ها در دانشگاهها نسبت به زبان متفاون هستش

 210. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدي
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۷ | #397

  با سلام
  اینجانب مهندس عمران دارای ۲۰سال سابقه کاروهمسرم مهندس کامپیوتر وشغل آزاد یک فرزند پسر ۷ساله دارم از چه طریق میتونم برای اقامت در کشورهای اروپایی (محلش فرقی نداره )به صورت قانونی وکمترین هزینه اقدام کنم.با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۸ | #398

   سلام
   از طریق مدارک اقامتی امکانپذیره
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 211. Avatar of مدیر وب سایت
  پیچک
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۲ | #399

  سلام.وقتتون بخیر.من کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی هستم با معدل ۱۷ و در حال گذراندن کلاسهای زبان هستم. یک مقاله هم در دست نوشتن دارم. ایا شانس بورس در مقطع دکتری رو دارم و اینکه همراه با پسر و همسرم هستم.. مبلغ بورسیه تا چه اندازه از مخارج زندگی سه نفره رو تامین میکنه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ | #400

   سلام
   شانس شما کمه بخاطر اینکه توی ایران کسی این کار رو انجام نمیده و باید خودتون با استاد راهنما مکاتبه کنید

 212. Avatar of مدیر وب سایت
  سپهری
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۸ | #401

  سلام وقت بخیر لطف میکنید هزینه گرفتن اقامت برای من و همسرم و پسر۲ سالم چقدر میشه و چقدر زمان میبره که اقامت گرفته بشه و از طریق ترکیه چطور؟و حداقل سرمایه ای که باید داشت چه مبلغی باید باشه؟ ممنون از راهنماییتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۸ | #402

   سلام
   بین ۲۵ تا ۱۳۰ میلون متفاوت هست که بینم ۶ ماه تا ۱ سال طول میکشه

 213. Avatar of مدیر وب سایت
  sorena
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۶:۳۹ | #403

  سلام لطفا بگید هزینه گرفتن اقامت دائمی کانادا آمریکا استرالیا هرکدام جداگانه چقدره لازم به توضیحات نیست فقط هزینه خرید اقامتو بگید ممنون میشم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۶ | #404

   بین ۱۲ تا ۸۰ میلیونه

 214. Avatar of مدیر وب سایت
  arash
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۹ | #405

  سلام خسته نباشید یک سوال داشتم اینکه هزینه خرید اقامت دائمی آمریکا استرالیا کانادا چقدره لازم به توضیحات نیست فقط هزینه گرفتن اقامت دائمی رو بگین ممنون میشم اگه جابمو بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۴ | #406

   سلام
   هر کدوم متغیر هستش
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 215. Avatar of مدیر وب سایت
  پرویز
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۲ | #407

  با سلام
  من پسری ۱۵ ساله دارم و هم اکنون دانش آموز کلاس نهم است و قصد دارم که ایشان را به کشور سوئد بفرستم.
  مدرک دیپلم زبان انگللیسی دارد و در حال حاضر در کلاس های ایلتس آموزش می بیند.
  چه شرایطی مورد نیاز هست؟ و با چه روش هایی امکان پذیر است؟
  ممنون از پاسخگویی.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۴ | #408

   سلام
   متاسفانه ما تحصیلی انجام نمیدیم

 216. Avatar of مدیر وب سایت
  حسن
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۳:۲۶ | #409

  سلام
  من دارای مدرک مهندسی عمران با ۱۲ سال سابقه کار و همسرم دارای فوق لیسانس شیمی آلی و دبیر هستند آیا امکان گرفتن اقامت و کار وجود دارد . با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۵ | #410

   سلام
   بله فقط باید کشور رو مشخص کنید برای اینکه جزئیات به شما گفته بشه

 217. Avatar of مدیر وب سایت
  یاسین
  ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۹ | #411

  با سلام و خسته نباشید من ۲۴ سال سنم هست و فارق التحصیل رشته خلبانی هواپیمای تجاری هستم تایپ ریتینگ ندارم فارق التحصیل تحت شرایط ایکائو حدود ۱۰۰ میلیون تومن هم میتونم هزینه کنم اینجا واسم امکان کار هست ولی بنا ب هزار دلیل شخصی دوست دارم برم کشور مد نظرم سوئد هست آیا برای بنده امکانش فراهم هست؟در ضمن ب صورت کامل ب زبان انگلیسی مسلط هستم و بدون مشکل صحبت میکنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۳ | #412

   سلام
   بله هست
   برای مشاوره حضوری لطفا وقت بگیرید

 218. Avatar of مدیر وب سایت
  javad.sohrabi32@gmail.com
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۵ | #413

  سلام
  بنده ۳۰ سالم هست مجرد.مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم قصد مهاجرت به کشورهای آلمان و سوئد را دارم خواهشمندم راهنمایی ام کنید..

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۵ | #414

   سلام
   شما میتونید از طریق مدارکی که در اختیارتون قرار داده میشه اقامت آلمان یا سوئدو داشته باشید

 219. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۰:۰۱ | #415

  سلام
  من ۳۰ سال سنم هست و ۱۰ سال سابقه کار در آرایشگری حرفه ای، make up, modeling دارم، متاهل هستم بدون فرزند قصد مهاجرت دارم، می خواستم بپرسم امکانش برای من هست؟ و چقدر هزینه داره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۰ | #416

   سلام
   بله ولی نه از طریق کار
   ولی از راههای دیگه امکانپذیره

 220. Avatar of مدیر وب سایت
  sima
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۵:۱۸ | #417

  سلام من لیسانس حسابداری دارم و ۲۰سال سابقه کار حسابداری و مدیریتی دارم سنم۴۲ هست و میخوام بدونم امکان گرفتن اقامت سوئد را دارم یا خیر واگر برای سوئد امکانش نیست برای کدامیک از کشورهاامکان اقامت هست . متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۶ | #418

   سلام
   بله برای سوئد میتونیم کمکتون کنیم
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 221. Avatar of مدیر وب سایت
  کریم احمدی
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۷ | #419

  با سلام من ۵۴ ساله متاهل و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی و بازنشسته هستم لطفا بفرمایید تحت چه شرایطی و با کدام برنامه مهاجرتی میتوانم به کشور سوئد مهاجرت کنم ؟ از لطف شما سپاسگزارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۹ | #420

   سلام
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 222. Avatar of مدیر وب سایت
  شیوا
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۲ | #421

  با سلام و خسته نباشید
  من سال آخر رشته دبیری علوم اجتماعی دانشگاه تربیت معلم هستم. ۲۳ سال دارم. تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم. و از طرف خانواده و به لحاظ مالی ساپورت میشم . میخواستم بدونم از چه طریقی میتونم اقامت دائم کشور سوئد رو بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۹ | #422

   کاری یا اخذ وکیل بر اساس مدارک اقامتی
   برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 223. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد متین
  ۲ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۴:۵۵ | #423

  یه سوال برام پیش اومده ، میشه من برای ادامه تحصیل برای راهنمایی برم بعد از اونجا برای پدر و مادرم ویزا بگیرم .؟؟
  برای مقطع راهنمایی ( دبیرستان دوره اول ) اونجا اگه بخوام برم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۱ | #424

   خیر متاسفانه
   در کشور مورد نظر شما نیاز به قیم دارید

 224. Avatar of مدیر وب سایت
  حامد ایراندوست
  ۲ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۸:۳۵ | #425

  سلام.من حامد ۳۵ ساله متاهل و دارای یک فرزند هستم.شغلم کارمند بانک با سابقه ۱۳ سال.آیا امکان اخذ اقامت سوئد برای من وجود داره؟ ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۸ | #426

   سلام
   بله ولی نه بواسطه مدرکتون
   از طریق مدارک اقامتی امکانپذیر است

 225. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۵ فروردین ۱۳۹۶ در ۲۳:۲۸ | #427

  با سلام.بنده لیسانس علوم آزمایشگاهی و دانشجوی دکتری و همسرم پرستار هستند.بدون مدرک زبان میتوانیم برای اقامت سوئد اقدام کنیم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۱ | #428

   سلام
   بله
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 226. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۵۳ | #429

  سلام من فوق لیسانس زبان فرانسه دارم.چهار سال سلبقه کار غیر مرتبط با بیمه.۲۷ سال سن مجرد . میخواستم ببینم آیا میتونم اقدام بکنم برای مهاجرت لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۴ | #430

   سلام
   لطفا تماس بگیرید

 227. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۵۵ | #431

  سلام من فوق لیسانس زبان فرانسه دارم.چهار سال سلبقه کار غیر مرتبط با بیمه.۲۷ سال سن مجرد . میخواستم ببینم آیا میتونم اقدام بکنم برای مهاجرت به سوئد …لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۳ | #432

   سلام
   از طریق وکیل و مدارک اقامتی امکانپذیر است
   برای راهنمایی بیشتر لطفا تماس بگیرید

 228. Avatar of مدیر وب سایت
  amin
  ۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۴:۱۰ | #433

  با سلام
  پرونده شمارهbuy3741294
  احتراما روزنه اینجانب امین محمدی فلاح به شرح ذیل میباشد
  رشته تحصیلی مهندسی شیمی گرایش پتروشیمی
  مدت ۸سال بعنوان مدیر کنترل کیفی و مسئول آزمایشگاه دو کارخانه تولید پروفیل پنجره یو پی وی سی
  مدت ۳سال هم به دلیل علاقه زیاد به صنایع چوب کارگاه سی ان سی برش چوب وام دی اف و دکوراسیون داخلی دارم مدرک فنی حرفه ای در زمینه کمد و کابینت هم دارم خواستم بدونم در سوئد کارگاه میتونم بزارم یا یه کارگاه بخرم هزینش,چقدر هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۲ | #434

   سلام
   برای خرید شما باید اول اقامت داشته باشید
   برای راهنمایی بیشتر لطفا تماس بگیرید

 229. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۹ فروردین ۱۳۹۶ در ۲۳:۱۶ | #435

  من بیست سالمه و مدرک دیپلم دارم و محصلم خواستم ببینم منم میتووم اقامت سوعد رو بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۳ | #436

   سلام
   بله ولی تحصیلی انجام نمیدیم چون اقامت دائم به شما داده نمیشود
   برای اقامت دائم از راه دیگه ای برای شما اقدام میشود

 230. Avatar of مدیر وب سایت
  farhad
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۴ | #437

  سلام من دیپلم معماری فنی و حرفه ای دارم که با معدل ١٣:٣٠ قبول شدم کم بودن معدل به علت کار کردن من در حین تحصیل بود و الان دانشجو ترم سه رشته معماری هستم و دارای پایان خدمت متاهل فقط من و همسر بدون فرزند هستم ٢١ ساله قصد مهاجرت به کشور سوئد را دارم اگ راهی است لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۶ | #438

   سلام
   از طریق مدارک اقامتی میتونیم کمکتون کنیم

 231. Avatar of مدیر وب سایت
  مصطفی
  ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۴:۲۹ | #439

  سلام.من ۳۰ سالمه تکنسین بیهوشی و خانمم هم ۳۰ سالشه تکنسین اتاق عمل.هردومون هم ۶ سال سابقه کار با بیمه رو داریم.میخواستم ببینم میشه از طریق شغلمون ویزای کاری بگیریم؟؟؟اگه میشه هزینه هاش حدودا چ۳در میشه؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ فروردین ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۶ | #440

   در صورت تکمیل مدارک بله میتونید
   متاسفانه ما انجام نمیدیم

 232. Avatar of مدیر وب سایت
  مریم
  ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ در ۰۷:۳۶ | #441

  سلام. من ۳۸ سال سن دارم با مدرک فوق لیسانس عمران از دانشگاه دولتی و ۸ سال سابقه کار و همسرم هم فوق لیسانس تربیت بدنی دانشگاه آزاد و فهرمانی جهان در رشته کاراته. یک دختر ۱۴ ساله هم داریم. برای مهاجرت اگر راهی هست بفرمایید.
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۴ | #442

   سلام
   کشور مورد نظر رو مشخص نکردید بخاطر اینکه هرکشوری شرایطش متفاوت هستش

 233. Avatar of مدیر وب سایت
  ویدا
  ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۰ | #443

  با سلام
  من سی سال سن دارم و مدرک کارشنلسی اشد کامپیوتر را دارم و فقط یک سال ثابقه کار فنی و سه سال تدریس را دارم
  همسرم مهندس برق و کارشناس ارشد مدیریت هستند سی و دو ساله و کارمند
  قصد مهاجرت بی دغدغه به کشورهای ( کانادا، سوئد، انگلستان، هلند،) را داریم به ترتیب اولویت ، ولی از اینمه آیا بری ما امکانش وجود دارد یا نه را نمیدانم. متذکر بشم تا به حال اقدام به گذراند دوره های فنی و تخصصی شبکه و یا نرم افزار نکرده ام که درصورت تحقق مهاجرتم اینمار را انحام میدهم،،، لطفا پاسخ بدین
  سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۴ | #444

   سلام
   از لحاظ کاری باید مدارک شما تکمیل باشه در غیر این صورت نمیشه اقدام کرد
   برای شما از چند روش میشه انجام داد، برای مشاوره کامل لطفا تماس بگیرید

 234. Avatar of مدیر وب سایت
  رویا
  ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۰۸:۴۳ | #445

  سلام
  با تشکر از اطلاعات کاملی که در اختیار ما گذاشتید.
  آیا برای من با شرایط ذیل امکان دریافت اقامت وجود دارد.
  من ۳۲ سال سن دارم و همسرم ۲۹ سال دارد ۵ سال از ازدواجمون می گذرد.دیپلم ریاضی فیزیک دارم و حدود ۴ سال سابقه کار فنی و ۴ سال سابقه کار هنری ساخت تیزر،انیمیشن، کارگردانی و مدیر تولیدی برای سازمان صداو سیما دارم ، حدود ۱ سال هم سابقه کار خبرنگاری دارم.قصد مهاجرت به سوئد را دارم .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۵ | #446

   سلام با توجه به توضیحاتی که دادید امکان اقامت کاری برای شما خیلی کم هستش
   میشه برای شما از راه دیگه ای اقدام کرد
   لطفا تماس بگیرید

 235. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۴:۲۶ | #447

  با سلام واحترلم
  بنده ۳۳ سال سن دارملیسانس مهندسی تکنولوژی ساختمان و ارشد عمران گرایش مهندسی آب و ۷ سال سابقه کار. همچنین خانمم۳۲ سال دارای دکتری مدیریت منابع انسانی هست و ۷ سال سابقه کار
  و قصد مهاجرت به کشورهای اسکاندیناوی از جمله سوئد را داریم .
  لطف میکنید اگر راهنمایی بفرمایید

  با سپاس فراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۳ | #448

   سلام
   با تکمیل بودن مدارک میتونید کاری اقدام کنید در غیر اینصورت میشه برای شما از طریق مدارک اقامتی و وکیل استفاده کرد

 236. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدي
  ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۲۲:۰۰ | #449

  با سلام و خسته نباشید ..بنده ٣٢ ساله و متاهل ، تحصیلات دیبلم وتخصص کاری در ضمینه جواهرات و فلزات همجون طلا و نقره است البته در بخش طراحی و فروش و حدود ١۵٠میلیون هم سرمایه دارم میخواستم بدونم ما با توجه به شرایط ما از جه طریق میشه اقامت دائم از یکی از کشورهای اسکاندیناوی ترجیحا سوئد رو اخذ کنیم … ممنون از محبت و راهنمای شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۵ | #450

   سلام
   برای شما میشه ولی نه از راه تخصص کاری
   برای شما از طریق مدارک اقامتی میشه انجام داد

 237. Avatar of مدیر وب سایت
  فرهاد
  ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۷:۱۶ | #451

  سلام من ۲۴ ساله مجرد مدارک کارشناسی برنامه نویسی کامپیوتر زبان فول دارای سابقه کار میخواستم ببینم که میشه با سرمایه ۱۰۰ میلیون میشه اقامت گرفت وتحصیل ادامه داد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۱ | #452

   سلام
   برای چه کشوری؟

 238. Avatar of مدیر وب سایت
  فرهاد
  ۱ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۰:۳۱ | #453

  برای سوئد یا آلمان ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۱ | #454

   برای هر کشور از دو روش میشه اقدام کرد
   برای مشاوره رایگان حضوری لطفا تماس بگیرید

 239. Avatar of مدیر وب سایت
  آزیتا
  ۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۶:۲۲ | #455

  سلام شوهرم دیپلم دارد وخودمم همینطور حرفه شوهرم نانوایی است خودمم آرایشگربا فرزندی
  ۷ساله با ۵۰میلیون پول چطوری میتونیم اقامت دائم داشته باشیم تو سوئد لطفا جواب بدین و ما رو راهنمایی کنید باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۴۷ | #456

   سلام
   با هزینه شما فقط میشه از طریق ترکیه اقدام کرد

 240. Avatar of مدیر وب سایت
  آزیتا
  ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۶:۳۶ | #457

  لطفا کامل ما را راهنمایی کنید که از طریق ترکیه باید قانونی بریم وبعد بریم سوئد یا از غیر قانونی اگه لطف کنید کامل راهنمایی کنید ما را و فرزندم که مدرسه میره را باید چیکار کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۲۹ | #458

   برای توضیحات کامل لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 241. Avatar of مدیر وب سایت
  حسن
  ۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۱ | #459

  سلام خسته نباشید ما دو نفر با شغل ازاد مبل و خیاطی نیاز به راهنمایی برای اقامت در کشور سوئد با هزینه مناسب داریم .و همچنین دارای مدرک مهارتی شغل نامبرده و مدرک کارشناسی هستیم .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۳ | #460

   سلام
   از طریق مدارک اقامتی اینکار برای شما امکانپذیره
   برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

 242. Avatar of مدیر وب سایت
  شادى
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۷:۵۲ | #461

  سلام
  من کارشناسى رشته معمارى دارم
  ٢۴ سالمه و به کار ارایشگرى هم تخصص دارم
  خواستم بدونم چقدر باید هزینه کنم براى گرفتن اقامت؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۱ | #462

   سلام
   شما نفرمودید چه کشوری و از چه طریق
   برای مشاوره کامل لطفا تماس بگیرید

 243. Avatar of مدیر وب سایت
  فاطمه
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۰۸ | #463

  سلام خسته نباشید. من ۲۹ ساله و مجرد هستم مدرک کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد مشهد و کارشناسی اقتصاد از فردوسی مشهد و از سال ۹۰ تا الان به مدت ۶ سال سابقه کار حسابداری با بیمه دارم و سرمایه حدود ۴۰ میلیون دارم میخواستم ببینم از چه طریقی میتونم برای سوئد اقدام کنم و اینکه اصلا میتونم با این شرایط اقامت بگیرم یا نه؟ ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۷ | #464

   بله میتونیم کار رو برای شما انجام بدیم

 244. Avatar of مدیر وب سایت
  لیلا قره گوزلو
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۲۸ | #465

  سلام من لیسانس مامایی دارم ودر ایران مشغول به کار هستم ۴۳ساله هستم یک پسر ۱۲ساله ویک دختر ۶ساله دارم مدرک ایلتس ۶ دارم میتونم ۶٫۵ هم بگیرم ایا راهی برای گرفتن اقامت در سوئد یا فنلاند دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۶ | #466

   سلام ما کاری یا تحصیلی انجام نمیدیم از طریق مدارک اقامتی امکانپذیره

 245. Avatar of مدیر وب سایت
  پرستو2
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۷:۲۱ | #467

  سلام.من ۱۷سالمه.رشتم تجربی.شما میگید از راه تحصیلی نمیشه.درواقع دوستی دارم اونجا میتونه به عنوان دوست دعوتم کنه؟ برای اقامت در سوئد …خودش ۳ماه دیگه مقیم سویدن میشه .میتونه ب عنوان دوست دعوتم کنه برای اقامت ؟؟؟…بعدشم دیپلم زبان دارم…میشه بگید شرایطش چیه؟..ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۱ | #468

   فقط تحصیلی میشه برید البته در صورتی که قیم داشته باشید

 246. Avatar of مدیر وب سایت
  شايان
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۳:۵۹ | #469

  سلام من ٢۵سال سن دارم میخام برم سوید برای زندگی باید چهکارایی انجام بدم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۷ | #470

   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 247. Avatar of مدیر وب سایت
  زهرا
  ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۰۹ | #471

  با سلام
  من کارشناس ارشد رشته آموزش و ارتقا سلامت می باشم که حدود شش سال سابقه کار در مراکز بهداشتی را دارم تا حدخوبی آشنایی به زبان انگلیسی دارم و دارای مدرک زبان تافل ۵۰ و ایلتس می باشم.دارای سرمایه ای حدود ۵۰ میلیون ……آیا امکان گرفتن اقامت بدون پناهندگی سیاسی و اجتماعی و….. می باشد…در کشور سوئد یا دانمارک؟؟؟؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۹ | #472

   سلام
   ما متاسفانه کاری و سرمایه گذاری انجام نمیدیم

 248. Avatar of مدیر وب سایت
  مریم
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۰:۰۰ | #473

  سلام
  من ۴۲ساله فوق لیسانس معماری ازاد وهمسرم لیسانس تکنولوژی معماری ازاد با سابقه کاری و۲فرزند پسر ودختر ۱۲و۷ساله هستم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید من چطور میتوانم اقامت سوئد رو بگیرم.

 249. Avatar of مدیر وب سایت
  زهر ا
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۳۷ | #475

  با سلام

  شما فرمودید که کاری و سرمایه گذاری انجام نمی دهید…از طریق اقامتی با ۵۰ میلیون می تونم امید به اقامت سوئد یا دانمارک داشته باشم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۲۰ | #476

   اگر تنها هستید با ۳۴ میلیون امکانپذیره

 250. Avatar of مدیر وب سایت
  reza
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۴:۰۹ | #477

  با سلام
  من به همراه نامزدم قصد مهاجرت داریم خانمم لیسانسه در زمینه شیمی و دارو سازی هستن خودم دیپلمه ۶سال هم سابقه ی حرفه ای رستوران دارم به همراه مدیریت میخواستم بدونم اگه من به صورت پناهدگی وارد کشور سوئد بشم و خانمم با ویزای کار اونجا برامون عقدمون مشکلی پیش نمیاد یا بهرته هر جفتمون به صورت پناهندگی بریم یا با ویزای کار (البته اگه خودم اونجا کار داشته باشم)؟؟
  مرسی از جوابتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۴ | #478

   نه مشکلی پیش نمیاد

 251. Avatar of مدیر وب سایت
  حسام
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۷ | #479

  با سلام
  ٣٧ ساله متاهل، دارای یا پسر ٩ ساله و لیسانس هستم.. نقدینگی چندانی ندارم و حدودا ١٠٠ م ت دارم با ١۵ سال سابقه کار کارمندی ..
  لطفا اعلام بفرمایید از چه طریقی میتونم به کشور سوئد مهاجرت کنم..

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۲ | #480

   در صورت تکمیل مدارک تحصیلی، کاری در غیر این صورت از طریق مدارک اقامتی برای شما امکانپذیره

 252. Avatar of مدیر وب سایت
  شکراله
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۹:۵۴ | #481

  سلام من لیسانس عمرانم . مدرک پایه یکم رانندگی دارم میخواستم ببینم میتونم اقامت سوئد رو بگیرم ولسه کار ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۱ | #482

   در صورت تکمیل بودن مدارکتون بله که شامل مدرک زبان و سابقه کار مرتبط در زمینه تخصصتون هم هست

 253. Avatar of مدیر وب سایت
  آیدا
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۲۲:۲۴ | #483

  سلام .
  من ترم ۳ عمران هستم و ۱۹ سالمه .
  می خواستم ببینیم اگه در حال حاظر برای مهاجرت اقدام کنم می تونم ادامه درسمو اونجا بخونم یا حتماباید لیسانسمو بگبرم ؟؟؟
  نیاز به هزینه زیادی داره؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید

 254. Avatar of مدیر وب سایت
  negin
  ۲ تیر ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۳ | #484

  سلام
  نگین هستم٢١ساله دانشجوی رشته ی طراحی لباس.
  برای زندگی قصد مهاجرت دارم. برای اینکه بتونم راحت اقامت سوئد بگیرم چکاری باید انجام بدم؟وآیا برای حرفه ورشته ی من کار هست؟
  درحال حاضر قصدم کار و زندگی در سوئده فعلا برای تحصیل عجله ای ندارم.ممنون میشم پاسخ بدید?

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۱ | #485

   سلام برای اقامت میشه برای شما اقدام کرد و بعد از اقامت کار کنید

 255. Avatar of مدیر وب سایت
  زهرا
  ۳ تیر ۱۳۹۶ در ۱۳:۰۷ | #486

  با سلام

  شما فرمدید با ۳۴ میلیون اقامت دایم سوئد یا دانمارک رو میتونیم بدست بیاریم؟ چه مدت زمان طول میکشد؟

 256. Avatar of مدیر وب سایت
  laya
  ۱۸ تیر ۱۳۹۶ در ۲۲:۵۱ | #488

  سلام کارشناسی ارشد چه رشته هایی روبورسیه میکنه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۳ | #489

   سلام تحصیلی انجام نمیدیم

 257. Avatar of مدیر وب سایت
  نوید
  ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۲۲ | #490

  @ مدیر وب سایت
  اگر با خانواده باشیم چطور؟
  ملا زن و دو فرزند زیر ۸ سال

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۶ | #491

   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 258. Avatar of مدیر وب سایت
  ارش
  ۲۳ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۱ | #492

  سلام
  من یه بچه ۴ ساله دارم و و همسرم قصد محاجرت داریم کل هزینه ای که باید همراهم باشه و هزینه ای که به شما بدم برای محاجرت
  کلا چقدر هست .تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ تیر ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۸ | #493

   سلام
   برای کدوم کشور؟
   لطفا برای مشاوره تماس بگیرید

 259. Avatar of مدیر وب سایت
  حمیدرضا
  ۲۴ تیر ۱۳۹۶ در ۲۰:۱۵ | #494

  سلام شرایط اقامت گرفتن برا ورزشکار چطوره؟ مدال اسیایی و جهانی دارم

 260. Avatar of مدیر وب سایت
  فاطمه
  ۲۵ تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۵ | #496

  سلام – من و همسرم کارمند هستیم – من کارهای شیرینی پزی،خیاطی و کمی ارایشگری بلدم ، سرمایه زیادی نداریم فقط ۱۰۰ میلیون خودم فوق لیسانس از دانشگاه آزاد دارم و همسرم فوق دیپلم و تخصص خاصی نداره – همسرم تو کانادا و سوئد فامیل داره – آیا می میتونیم اقامت بگیریم؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۵۸ | #497

   سلام بله برای مشاوره لطفا تماس بگیرید

 261. Avatar of مدیر وب سایت
  افروز
  ۴ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۸ | #498

  سلام من ٢٨ سال دارم مجردم، لیسانس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه آزاد شیراز دارم، مدرک بین و المللی بافت مو دارم و در حال حاضر مربی تنیس خاکی هستم با مدرک درجه ٣ با شرایط مالی متوسط، میخواستم ببینم چه نوع مهاجرتی برای من بهتره؟ ب ایمیلم اگر جواب بدید ممنون میشم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۴ | #499

   سلام
   لطفا با دفتر تماس بگیرید برای مشاوره

 262. Avatar of مدیر وب سایت
  حسن
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۰۹ | #500

  سلام وقت بخیر
  جسارتا میخواستم بدونم هزینه اقامت سوئد برای من و خانمم چقد میشه
  و اینکه برای اقامت شرط زبان هست یا نه ۲۷ فوق دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۶ | #501

   سلام
   نه نیازی به مدرک زبان نیست و هزینه بین ۲۵ تا ۷۵ میلیون میشه

 263. Avatar of مدیر وب سایت
  کامران مرادی
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۳ | #502

  باسلام و خسته نباشی من حدود ۲۴ سال سابقه کار در شرکتهای خودرو سازی را در طراحی و ساخت قالبهای فلزی و قالبهای پلاستیک با استفاده از نرم ابزارهای صنعتی را در رزومه دارم در ضمن متاهل و یک پسر دانشجوی مدیریت صنعتی ترم ۵ دارم و مدرک خودم لیسانس طراحی نقشه کشی است میخواستم ببینم میتونم از طریق ویزای کار به کشور سوعد اقدام کنم .با تشکر فراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۶ | #503

   متاسفانه سنتون یکم بالاست برای گرفتن ویزای کار

 264. Avatar of مدیر وب سایت
  وحيد
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۷:۴۶ | #504

  سلام،میخواستم براى اقامت حضورى خدمت برسم میشه شماره تماستونو بهم بدید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۰ | #505

   در قسمت تماس با ما

 265. Avatar of مدیر وب سایت
  مهران
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۰۵ | #506

  با سلام
  من با دوستم میخاستیم به سوئد مهاجرت کنیم به صورت قانونی ۱۹ سالمونه و هر دومون ۵۰ ملیون پول داریم آیا با این شرایط امکان پذیره
  مرسی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۲۵ | #507

   سلام بله با دفتر تماس بگیرید برای مشاوره کامل

 266. Avatar of مدیر وب سایت
  مريم
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۶:۱۸ | #508

  سلام من٢١سال و همسرم٢٨ساله من فوق دیپلم حسابداری و همسرم کارشناسی فقه و حقوق و کارمند بانک من درحال تلاش برای گرفتن مدرک ایلس و همسرم هم در حال یادگیری زبان سوئدی ایا با این مدرک کار برای همسر من پیدا میشه؟و بعد من میتونم همراهش اقامت بگیرم؟دولت سوئد به کسایی که اقامت تحصیلی دارن خونه میده؟حقوق چطور؟راحت ترین راه برای ما چه راهیه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۹ | #509

   سلام خیر متاسفانه

 267. Avatar of مدیر وب سایت
  بنیامین
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ در ۲۳:۵۳ | #510

  سلام بنیامین هستم کارمند شرکت نفت هستم با ۱۰ سال سابقه کاربا بیمه
  مجردم ۳۴ سال دارم زبان انگلیسی هم درحد ۵٫۵ هستم میتونم تو ی شرک معتبری مشغول بکار بشم سوئد ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۳ | #511

   در صورت داشتن پیشنهاد بله

 268. Avatar of مدیر وب سایت
  Mahnaz
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۰۳ | #512

  سلام من ۳۴ ساله هستم با مدرک فوق دیپلم اموزش زبان انگیلیسی و شوهرم ۴۲ساله یه پسره هفت ساله هم دارم .شوهرم سابقه رستوران داری داره به مدت ۱۵ سال مدرک تحصیلیش سیکله .چند سالی هم دبی رستوران داشته اما برگشته ایران ما با سرمایه حدود ۳۰۰ میلیون تومن می تونیم برای اقامت سوئد اقدام کنیم
  قبلا ممنونم از پاسخگوییتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۱ | #513

   سلام بله امکانپذیر است از طریق مدارک اقامت ظرف مدت ۶ ماه تا ۱ سال در کشور سوئد

 269. Avatar of مدیر وب سایت
  احد
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ در ۲۲:۱۹ | #514

  با سلام.اموزگار ۳۰ ساله رسمی آموزش . پرورش ۸ سال سابقه قصد مهاجرت به سوید رو دارم ایا امکانش هست؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۳ | #515

   سلام اطلاعات کامل نیست لطفا با دفتر برای مشاوره تماس بگیرید

 270. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ در ۲۲:۴۷ | #516

  سلام من پسری هجده ساله هستم و دیپلم ریاضی دارم میخواستم بدون با ۳۰۰ میلیون کدوم کشور می تونم ادامه تحصیل بدم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۲ | #517

   هر کشوری امکانپذیر هست این بستگی به معدل و رشته انتخابی شما داره
   در هر صورت ا تحصیلی انجام نمیدیم

 271. Avatar of مدیر وب سایت
  masoud
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۸:۳۰ | #518

  درود
  خسته نباشید من کارشناسی ارشد کشاورزی و ۳۵ساله هستم و برای سوئد میخوام مهاجرت بکنم. میخواستم بدونم چه حرفه ای رو در ایران خودم و همسرم یاد بگیریم اونجا بیشتر به دردمون میخوره. بسیار سپاسگزارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۲ | #519

   متاسفانه کاری اقدام نمیکنیم ولی شما با هر حرفه ای میتونید موفق باشید

 272. Avatar of مدیر وب سایت
  سروش محمدزاده
  ۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۲۳:۳۳ | #520

  باعرض سلام و خسته نباشید من سنم ۳۵ سال و مدرک کارشناسی مدیریت دارم رفیقم هم دیپلم وانواع گواهینامهای جوشکاری رو داره ایا امکانش هست با مبلغ نفری ۳۵ میلیون اقامت داعم رو بگیریم یا اقامت موقت است و این پروسه اقامت طی چند وقت امکان پذیر است و ایا اقامت تضمینی است با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۶ | #521

   با هزینه بین ۱۵ تا ۴۰ میلیون میشه

 273. Avatar of مدیر وب سایت
  هوشنگ
  ۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۲:۱۵ | #522

  سلام و عرض ادب
  چهل و پنج ساله ، لیسانس حقوق ، مجرد ، بدون فرزند ، حدود سیصد میلیون سرمایه دارم در تهران ﺨﺎﻧﻪ مغازه و کارگاه دارم قصد ندارم دارایى خودم رو ببرم ولى دوست دارم خودم خارج از ایران زندگى کنم زبان بلد نیستم دنبال شغل هم نیستم فقط قصد زندگى ساده ى رو دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۵ | #523

   میشه اقامت برای شما گرفت
   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 274. Avatar of مدیر وب سایت
  اثمر
  ۶ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۰ | #524

  با عرض سلام
  بنده و همسرم قصد مهاجرت به یکی از سه کشور بلژیک ، هلند و یا سوئد رو داریم می خواستم بدونم با سرمایه ۶۰ میلیون امکان پذیر هست و اینکه شرایطمون معمولیه برای اینکه راحت بتونیم اقامت بگیریم چه کاری باید انجام بدیم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۳ | #525

   سلام
   تعداد نفرات مشخص کننده هزینه میشه
   برای مشاوره تماس بگیرید

 275. Avatar of مدیر وب سایت
  lمحسن
  ۸ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۷:۰۹ | #526

  سلام من ۳۱ ساله با مدرک کارشناسی سخت افزار کامپیوتر و خانمم با مدرک کارشناسی طراحی صنعتی با فرزندم که اسفند ماه به دنیا میاد و تقریبا ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه قصد اقامت در سوئد ، آلمان ، هلند رو دارم، زبان اصلا بلد نیستم. امکانش هست؟؟؟ کدام کشور بهتره؟؟؟ و اینکه اونجا چه کاری میشه کرد؟؟؟( ۱۰ سال سابقه کار کامپیوتری دارم)- خانمم مدرک حسابداری هم داره

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۵ | #527

   سلام برای شما امکانپذیر است
   لطفا با دفترتماس بگیرید

 276. Avatar of مدیر وب سایت
  نازی
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۸:۱۹ | #528

  سلام، خانم مجرد، طلاق گرفتم، ۳۷ساله،فوق دیپلم کامپیوتر، مربیگری بدنسازی ایران دارم، چندتا مدرک مربیگری کامپیوتر و مدرک icdlکامپیوتر و زبان خیلی کم بلدم، میتونم جهت اقامت سوید اقدام کنم؟ هزینه چقدر لازم هست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۷ | #529

   سلام بله بین ۱۵ تا ۴۰ میلیون

 277. Avatar of مدیر وب سایت
  داود
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۹:۴۴ | #530

  سلام من ۴۰ سالم هست داری شغل اتشنشانی و مدرک دیپلم و همسرم خیاط هستش به همراه دختر ۹ ساله ایا امکان مهاجرت وجود دارد با سرمای ۱۰۰ میلیون تومان. با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۴ | #531

   سلام لطفا بفرمایید چه کشوری

 278. Avatar of مدیر وب سایت
  Shahrooz
  ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۲۱:۰۱ | #532

  سلام
  پنجاه و شش سال سن دارم دارای مدرک برق و گواهینامه پایه یک و لودر
  دارای سه فرزند که یک دختر ٢٢ ساله دارای لیسانس بیهوشی یک پسر شانزده ساله دارای مدرک ایلتس
  و یک پسر پنج ساله همراه با همسرم
  آیا میتونید اقامت دائم مارا در کشور سوئد بگیرید
  و هزینه ان چگونه است

 279. Avatar of مدیر وب سایت
  داود
  ۱۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۵:۴۴ | #534

  سلام من ۴۰ سالم هست داری شغل اتشنشانی و مدرک دیپلم و همسرم خیاط هستش به همراه دختر ۹ ساله ایا امکان مهاجرت وجود دارد با سرمایه ۱۰۰ میلیون تومان برای کشور المان یا سوئد؟ با سپاس

 280. Avatar of مدیر وب سایت
  Seyedali
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۷:۵۳ | #536

  ببخشیدمیخواستم بدونم که من بهمراه۲.۳نفرازخانواده ام میخوایم اقامت دائم سوئدروبگیریم کارراحتی هستش یا سخته من بهمراه خواهرم مدرک دیپلم داریم خودم تصویرسازی بارایانه واوهم علوم انسانی هستش اونوقت اگه میشه سریع جواب بدیدعلی ازاسلامشهر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۶ | #537

   بله ولی ما کاری اقدام نمیکنیم

 281. Avatar of مدیر وب سایت
  Amin
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۵:۱۹ | #538

  سلام من ۱۸ سالم هستش و مدرک لوله کشی و جوشکاری بین المللی را دارم میخواستم بدونم در سوئد برای من کار هست و کارت پایان خدمت هم دارم.

 282. Avatar of مدیر وب سایت
  نادیا
  ۷ مهر ۱۳۹۶ در ۱۵:۴۸ | #540

  سلام من دانشجوی رشته ی روانشناسی مقطع کارشناشی هستم. میشه برای ارشد و دکترا به سوئد برم؟ روانشناسی در سوئد درامد دارد؟

 283. Avatar of مدیر وب سایت
  Afshin
  ۹ مهر ۱۳۹۶ در ۱۹:۱۵ | #542

  با سلام و خسته نباشید

  من دکتری شیمی آلی دارم وسابقه ی تدریس ۱۰ ساله در دانشگاه دولتی آیا می توانم کار و اقامت در سوید یا آلمان داشته باشم؟

  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۴ | #543

   بله در صورت کامل بودن مدارکتون

 284. Avatar of مدیر وب سایت
  پريسا
  ۱۴ مهر ۱۳۹۶ در ۰۰:۵۳ | #544

  با سلام . ببخشید من قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی در مقطع دکتری را دارم .کدام کشور با نهایت ٣٠ میلیون تومان میتوانم مهاجرت کنم ؟ دکتری در رشته مدیریت . با چقدر حداقل پول میتوان مهاجرت کرد ؟ ممنون

 285. Avatar of مدیر وب سایت
  میثم
  ۱۵ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۳۱ | #546

  با سلام،بنده عضو تیم ملی کاراته بودم دو سال پیش،پارسال و امسال نفر دوم تیم ملی و دارای مدال نقره آسیا و چندین مدال بین المللی و مدرک دیپلم تجربی دارم،با مدرک لوله کشی و جوشکاری سرمایه هم ۲۰ میلیون دارم ۱۹ سالمه پایان خدمت هم دارم،آیا میتونم اقامت دائم سوئد رو بگیرم؟؟

 286. Avatar of مدیر وب سایت
  شاهين
  ۱۵ مهر ۱۳۹۶ در ۱۵:۰۲ | #548

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده متاهل و دارای یک فرزند ۸ماهه هستم
  من و خانمم کارمند یکی از دستگاه های دولتی هستیم من با ۱۵ سال سابقه کار و خانمم با ۸ سال سابقه.مدرک خودم لیسانس و خانمم فوق لیسانس می باشد.کل دارایی مون هم حدود ۷۵ میلیون هست. میخواستم بدونم امکان اقامت برای کشور سوئد میسر هست یا خیر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   empad
   ۱۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۴:۱۷ | #549

   بله ولی باید اطلاعات کامل بدید

 287. Avatar of مدیر وب سایت
  masoud
  ۱۶ مهر ۱۳۹۶ در ۰۰:۱۵ | #550

  سلام من ٢٢ سالمه کاردانی عمران دارم میخواستم بدونم واسه کارشناسی میتونم برم سوئد اونجا ادامه بدم در ضمن میخواستم بدونم هزینه واسه رفتن اقامت اونجا چنده ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   empad
   ۱۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۴:۱۴ | #551

   بله امکانش هست
   متاسفانه ما انجام نمیدیم

 288. Avatar of مدیر وب سایت
  masoud
  ۱۶ مهر ۱۳۹۶ در ۰۱:۵۶ | #552

  با سلام خسته نباشی من ٢٢ سالمه کاردانی عمران دارم میتونم واسه کارشناسی برم سوئد ایا هزینش چنده تا اونجا واسه اقامت دائم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 289. Avatar of مدیر وب سایت
  میثم
  ۱۶ مهر ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۸ | #554

  با سلام. من ۳۲ سالمه.متاهلم اما فرزند ندارم. مدرک مهندسی کشاورزی گرایش دامپروری دارم. اما در حال حاضر شغلم فروش و تعمیرات موبایل هست (مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه دارم). قصد مهاجرت ب سوئد رو دارم. میخواستم بدونم آیا برای من امکان مهاجرت و اشتغال در سوئد وجود داره یا نه؟ باتشکر

 290. Avatar of مدیر وب سایت
  آرزو
  ۱۹ مهر ۱۳۹۶ در ۲۱:۱۰ | #556

  سلام من خانم ٢٧ساله مجرد، کارشناسی ارشد مشاوره خانواده هستم، چجوری میتونم اقامت کشور سوئد بگیرم؟

 291. Avatar of مدیر وب سایت
  afsane arab
  ۲۲ مهر ۱۳۹۶ در ۲۰:۲۸ | #558

  سلام من ۲۲ سالمه مدرک تاکترونیک دارم و با همسر ایندم قسد مهاجرت داریم چون هیچ پیشرفتی نمیکنیم ماباید برای مهاجرت چه چیرهایی داشته باشیم تا یه زندگی خوب و اروم بسازیم جفتمون مدرک الکترونیک داریم و واقعا بریدیم از اینجا

  • Avatar of مدیر وب سایت
   empad
   ۱۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۳ | #559

   بسته به کشورمورد نظر و مدارکی که دارید، میتونید کاری یا تحصیلی اقدام کنید

 292. Avatar of مدیر وب سایت
  مصیب
  ۲۶ مهر ۱۳۹۶ در ۰۲:۴۷ | #560

  سلام.بنده فارغ التحصیل اورژانس۱۱۵ هستم امکان اقامت در سوءد را دارم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   empad
   ۱۴ آبان ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۹ | #561

   سلام اگه مدارکتون کامل باشه بله