خانه > مهاجرت به آمریکا > شرایط اقامت آمریکا

شرایط اقامت آمریکا

شرایط اقامت آمریکاReviewed by مدیر وب سایت on Mar 19Rating:

مهاجرت و اقــامت آمریکــا

چه کسانی قادر به اخذ اقامت آمریکا هستند؟

ایالات متحدهٔ آمریکا (United States of America  به اختصار: USA) کشوری در آمریکای شمالی، و به پایتختی شهر واشنگتن DCاست. آمریکا سومین کشور پرجمعیت و چهارمین کشور پهناور جهان است، و از لحاظ نژادی و گوناگونی مردم، متنوع‌ترین کشور جهان شناخته می‌شود. آمریکا با تولید ناخالص داخلی بیش از ۱۳٬۰۰۰ میلیارد دلار در سال و ۱۹٪ قدرت خرید جهان، بزرگترین اقتصاد در میان کشورهای جهان را دارا است.

نظام حکومتی آمریکا در چارچوب قانون اساسی، و بر اساس سیستم جمهوری فدرال بنا شده‌است. این کشور در سال ۱۷۷۶ میلادی (۱۱۵۵ ه.خ.)، در پی اعلام استقلال و اتحاد ۱۳ مستعمرهٔ سابق بریتانیا به وجود آمد.

کشور آمریکا از شرق با اقیانوس اطلس، در غرب با اقیانوس آرام، از شمال با کشور کانادا، و از جنوب با مکزیک مرز مشترک دارد. این کشور از راه پایگاه دریایی گوانتانامو نیز مرز مشترک اندکی با کوبا دارد. آمریکا همچنین از طریق آلاسکا با روسیه مرز آبی دارد. علاوه این، مجموعه‌ای از جزیره‌ها، ناحیه‌ها، و مناطق متعلق به آمریکا در سراسر جهان پراکنده‌اند.

این کشور با نام‌های دیگری مثل ایالات متحدهٔ امریکا، (اِمریکا یا آمریکا) ایالات متحده، اتازونی (برگرفته از واژهٔ فرانسوی États-Unis، به معنای ایالت‌های متحد) و ینگه دنیا نیز خوانده می‌شود.

ایالات متحده آمریکا بخاطر دور بودن از جنگ جهانی دوم, قدرت اثرگذاری خود در جهان را گسترش داد. آمریکا به عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل شده است و از بنیانگذاران پیمان نظامی ناتو میباشد. و پس از فروپاشی شوروی و پایان جنگ سرد به عنوان یک ابرقدرت منحصر به فرد درآمد. شهروند ایالات متحدهٔ آمریکا را معمولاً «آمریکایی» می‌نامند.

ایالات متحدهٔ آمریکا از شمال با کشور کانادا، و در جنوب با کشور مکزیک مرز خاکی دارد. این کشور در شمال غرب قارهٔ آمریکا و سواحل آلاسکا نیز با روسیه مرزهای مشترک آبی دارد. ۴۸ ایالت به هم پیوسته که خاک اصلی آمریکا را تشکیل می‌دهند، از شرق و جنوب شرقی به اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک، و از غرب به اقیانوس آرام منتهی می‌شوند. ایالت آلاسکا نیز از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از غرب به تنگهٔ برینگ، و از جنوب غربی به اقیانوس آرام ختم می‌شود. مجمع‌الجزایر هاوایی هم در جنوب غرب خاک اصلی آمریکا و در اقیانوس آرام واقع شده‌اند.

مناطق جغرافیایی و فرهنگی ایالات متحدهٔ آمریکا عبارت‌اند از: نیوانگلند، ایالت‌های ساحلی اقیانوس اطلس، ایالت‌های جنوب، ایالت‌های غرب میانه (میدوست)، ایالت‌های جنوب غربی آمریکا و ایالت‌های غرب.

کشور ایالات متحدهٔ آمریکا در مجموع ۹٬۸۲۶٬۶۳۰ کیلومتر مربع وسعت دارد که البته ۴۷۰ هزار کیلومتر آنرا جزایر پراکنده و تحت قلمرو آمریکا در اقیانوس آرام و دریای کارائیب تشکیل می‌دهند.

جمعیت آمریکا بر اساس برآورد سال ۲۰۰۹ ادارهٔ آمار آمریکا در حدود ۳۰۶٬۲۱۵٬۸۸۶ نفر تخمین زده شده است. نرخ رشد جمعیت آمریکا، در حدود ۰٫۹۷۵٪ است.

راه های اقامت آمریکا :

95knwsy1yr82wneu9mz5

اقامت از طریق سرمایه گذاری :

سرمایه گذاران میتوانند با حداقل مبلغ 650.000 دلار برای سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا اقدام نمایند مدت زمان اخذ گرین کارت 2 تا 3 ماه کاری میباشد و اقامت اولیه موقت 5 ساله و اقامت بعدی را میتوان دائم کرد

مبلغ سرمایه متقاضی در یکی از شرکتها یا موسسه های معتبـر آمریکایی با تضمین دولت فدرال گذاشته خواهد شد که تا 5 سال شما قابل برداشت و سودی دریافت نخواهید کرد اما  در این مدت میتوانید به عنوان یک شهروند از سایر مزایا برخوردار شوید شما احتیاجی نیست که در این مدت نگران پول خود باشید چون درصورت ورشکستی شرکتی که شما سرمایه گذاری نموده اید سرمایه شما از طریق خود دولت فدرال پرداخت خواهد شد

آیا میتوانیم بعد از رفتن به آمریکا برای اعضای خانواده اقدام نمائیم؟

شما هم ابتدای کار میتوانید این کار را انجام دهید و هم بعد از ورود به خاک آمریکا امـا نکته بسیار مهــم این است که برای فرزندان بالای 18 سال به هیچ عنوان قادر به اقدام به اخذ اقامت ویا ویزا برای آمریکا نخواهید شد مگـر با روشهای دیگر مثل تحصیل و غیره . ..

بعضی از متقاضیان با بی اعتنای به این مهم بدون مشاوره اقدام به سرمایه گذاری نموده ولی بعد از اتمام مراحل کار نمی توانند فرزندان بالای 18 سال خود را به آمریکا ببرنند برای فرزند ذکور و یا غیره هیچ تفاوتی ندارد

اقامت از طریق مدارک معتبر تحصیلی و سوابق :

مدارک معتبر تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری به خصوص در رشته های غیـر پزشکی میتوانند  در مدت زمان 2 سال تا 2 سال و نیم صاحب گرین کارت آمریکا شوند این گرین کارت تا 2 دوره 5 ساله قابل تمدید و بعد از این مدت شما میتوانید اقدام به اخذ اقامت دائم نمائید که درا آن صورت خود شما نیز میتوانید این کار را انجام دهید. مبلغ اخذ شده در این نوع اقامت 50000 دلار میباشد

دانشگاههای معتبر در این نوع تقاضا کدامنند :

کل دانشگاههای دولتی که ورودی آن با کنکور سازمان سنجش انجام شده
دانشگاههای دولتی  تهران و صنعتی شریف در اولویتند
دانشگاه آزاد با مدارک GRE و تافل 85 نیز قابل قبول است
مقاله های جهانی و معتبر اروپا و یا سایر کشورهای معتبر بر روند کاری شما بسیار تاثـیر گذار است
رزومه کاری خوب با حداقل 5 سال سابقه کاری در رشته تحصیلی

تفاوت گرین کارت با اقامت دائم در آمریکا چیست؟

هیچ تفاوت عمده ای با یکدیگـر ندارند تنها تفاوت آشکار سیتیزن یا شهروندی با کسی که گرین کارت دارد در حمایتهای مالی دولت آمریکا میباشد و تفاوت جزئی دیگر در این است که شما در این مدت نمیتوانید برای دوستان یا خویشاوندان خود درخواست روادید نمائید به جز این دو مورد بقیه موارد بسیار جزئی بوده و در حوصله این سایت خارج است

اقامت از طریق ازدواج

هر فردی میتواند با ازدواج کردن با یک شخص امریکایی ویا کسی که گرین کارت دارد, اقامت امریکا را به تابعیت از همسرش داشته باشد. اما این کار مستلزم هزینه کردن مبلغی بالغ بر 90 میلیون تومان است و زمانی حدود 2 الی 3 سال طول خواهد کشید.
اقامت از طریق مدرک
با تمام این اوصاف, از نظر ما هرشخصی با هر شرایطی قادر به اخذ اقامت آمریکا میباشد. شما میتوانید با استفاده از یک سری مدارک معتبر که نشان دهنده جایگاه شما در جامعه میباشد, اجازه اقامت خود را بگیرید. در صورت کامل نبودن مدارکتان, میتوانید با کمک شرکت مهاجرتی ما مدارک مورد نیاز را تهیه کنید. گرفتن اجازه اقامت چیزی حدود 7 الی 8 ماه زمان میبرد و بعد از آن شما گرین کارت خواهید داشت. در صورت تمایل به داشتن اطلاعات جامع تر, میتوانید با دفتر مهاجرتی ما تماس حاصل فرمایید.

مهاجرت به آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشور ، به غیراز روش های موجود مثل پناهندگی سیاسی،اجتماعی، دینی و …..از طریق خانوادگی نیز امکان پذیر شده است. دولت آمریکا از دو قانون بسیار مهم و قابل توجه در امورمهاجرتی بهره میبرد.

1)دولت آمریکا جزء محدود کشور هایی است که مخالف اخراج اتباع خارجی از این کشور است. بطوریکه حتی در صورتی که فرد به شکل غیر قانونی وارد کشور شده باشد دولت به هیچ عنوان حق اخراج کردن وی را از خاک آمریکا ندارد. بسیاری از افراد که از آمریکا واخذ اقامت به عنوان هدف نهایی خود یاد میکنند ،تصمیم میگیرند به هرشکل ممکن وارد این کشور شوند واز راههایی نظیر آنچه ذکر شد اقدام به اخذ پناهندگی آمریکا ودر نتیجه گرین کارت آمریکا میکنند.

این دسته از مهاجرین از ویزا دانشجویی، سرمایه گذاری ،توریستی و… وارد خاک آمریکا شده و پس از آن اقدام به تغییر روند مهاجرتی خود در آمریکا می کنند.

نکته قابل توجه این مطلب است که این دسته از افراد اگر قبل از دریافت اقامت دائم و گرین کارت آمریکا ،از خاک این کشور خارج شوند،حق بازگشت به این کشور را نخواهند داشت.

2)علاوه بر قانون اول ، دولت آمریکا قانون مهاجرتی بسیار کار آمدی را جهت گرد هم آوردن خانواده ها مصوب کرده است. که بسیاری از هم وطنان ما ،با استفاده از این قانون توانستند نائل به اخذ گرین کارت امریکا شوند.

بر اساس این قانون ،فردی که به عنوان شهروند (Citizen)آمریکا محسوب می شود. می تواند افراد درجه یک فامیل خود را جهت دریافت اقامت دائم (گرین کارت امریکا)به ادامه مهاجرت آمریکا معرفی کند. مدت زمان مورد نیاز جهت اقدام براساس این قانون برای:

الف)همسر وفرزندان زیر 21 سال به محض اخذ شهروندی

ب) برای پدر ومادر حدود 3 سال

ج)برای خواهر و برادر حدود8سال

د)برای فرزندان بالای 21 سال  حدود 3 تا 4 سال است.

بطور مثال اگر یک فرد ایرانی با یک آمریکایی ازدواج کند ،خود فرد گرین کارت را بصورت همزمان دریافت می کند واین شخص هم چنین می تواند اعضای خانواده خود را پس از چند سال (نظیر آنچه گفته شد)به آمریکا بیاورد.

3)قانون سوم دولت آمریکا که هر ساله حدود 10000 نفر را به صورت اتفاقی و با قرعه کشی از بین درخواست کنندگان موفق به اخذ گرین کارت آمریکا می نماید. طرح لاتاری می باشد. آمریکا هر ساله تعداد زیادی فرصت برای افراد (مخصوصا ساکنین کشور های جهان سوم)به روش گرین کارت از طریق لاتاری ،محیا می سازد.

مهاجرت

Categories: مهاجرت به آمریکا Tags:
 1. Avatar of مدیر وب سایت
  roya
  ۷ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۳:۱۶ | #1

  سلام من و همسرم درخواست مهاجرت به امریکا داریم. من (33 سال )کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی دارم و 8 سال و نیم سابقه کار به عنوان کارشناس ارشد مالیاتی در اداره دولتی با سابقه بیمه وزبان هم مشکلی جهت دریافت مدرک ایلتس ندارم.همسرم (28 سال)دانشجوی حقوق هست و کار آزاد. آیا امکان دریافت اقامت وجو دارد یا خیر ؟ امکان مهاجرت از طریق سرمایه گداری را نداریم ( از لحاظ مالی ) بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستیم با تشکر فراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۸ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۵ | #2

   باسلام
   بله شما شرایط اقامت دائم را دارید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   امیری
   ۸ شهریور ۱۳۹۳ در ۱۱:۱۱ | #3

   با سلام
   بله ما راهی برای اقامت دائم داریم با ما تماس بگیرید.
   با تشکر.

 2. Avatar of مدیر وب سایت
  دانیال
  ۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۳۰ | #4

  سلام ایا میشود اقامت از طریق ثبت اختراع گرفت و چگونه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۵۳ | #5

   با سلام
   برای اون کار بستگی به اختراع شما دارد و اینکه ایا کسی قبلا این اختراع را داشته یا نه
   و اینکه باید اسپانسری پیدا کنید که با توجه به کاری که شما انجام داده سرچ کنه اگر کسی این کارو انجام نداده بودن و به اختراع شما احتیاج داشتن برای شما اقدام کند.

 3. ۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۹:۴۹ | #6

  سلام من سيتيزن استراليا هستم و ميخوام به أمريكا مهاجرت كنم چى كار بايد بكنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ | #7

   با سلام
   بستگی داره چه راهی مدنظر شما باشد .ما راه های زیادی برای اقامت داریم.را هایی با هزینه کمتر. ما مشاورمون حضوری و رایگان هست.
   با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۵۱ | #8

   با سلام
   شما برای رفتن به آمریکا برای گرفتن ویزای توریستی باید به سفارت مراجعه کنید برای گرفتن ویزا.

 4. ۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۴ | #9

  با سلام. من ارشد بیوشیمی و 10 سال سابقه کار دولتی در سطح وزارتخانه دارم. همسرم لیسانس حسابداری با 15 سال سابقه کار خصوصی و شخصی دارد. آیا شرایط اخذ مهاجرت را دارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۴۹ | #10

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 5. ۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۸:۰۴ | #11

  با درود به شما سوال من این است که من در حال حاظر پاسپورت پناهندگی کشور المان رو دارم و می خواهم به امریکا سفر کنم ایا امکان دارد.منتظر جواب شما هستم با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۴۳ | #12

   با سلام
   برای گرفتن ویزا توریستی به امریکا باید به سفارت مراجعه کنید.

 6. Avatar of مدیر وب سایت
  احمد کوهی
  ۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۰:۴۶ | #13

  با سلام
  ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
  برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
  ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۳۹ | #14

   با سلام
   دعوتنامه می تونن براتون بفرستن ولی چون فامیل دور هستن نمی تونید از طریق آنها اقامت بگیرید ولی با دعوتنامه می توانید توریستی اقدام کنید اون هم در صورتی هست که ساپورت مالی خوبی از طرفشان بشید و خودتان هم گردش مالی در ایران داشته باشید

 7. ۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۲:۱۰ | #15

  سلام من 27 ساله لیسانس گرافیک و همسرم 33ساله دیپلمه کشاورزی داره یک فامیل هم داریم ک سیتیزن آمریکا هست آیا از طریق دعوتنامه راهی داره ک ما اقامت بگیریم؟؟؟ جواب بدید ممنون میشم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۳۹ | #16

   با سلام
   دعوتنامه می تونن براتون بفرستن ولی چون فامیل دور هستن نمی تونید از طریق آنها اقامت بگیرید ولی با دعوتنامه می توانید توریستی اقدام کنید اون هم در صورتی هست که ساپورت مالی خوبی از طرفشان بشید و خودتان هم گردش مالی در ایران داشته باشید

 8. Avatar of مدیر وب سایت
  ایرانی
  ۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۷ | #17

  سلام من 16 سال دارم ودانش آموز هستم
  می تونم اقامت دایمی داشته باشم تو امریکا یا باید با خانواده ام برم
  لطفا به ایمیلم بفرستین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۳۶ | #18

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 9. Avatar of مدیر وب سایت
  کورش
  ۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۶:۳۲ | #19

  سلام من مهندس عمران هستم و در حدود بیست سال سابقه کار و بیمه دارم و میخواهم باتفاق پسر 12 ساله و پسر 18 ساله و همسرم به آمریکا مهاجرت کنم راهی وجودر دارد یا نه لطفا به من اطلاع رسانی نمایید ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۳۵ | #20

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 10. Avatar of مدیر وب سایت
  پویا
  ۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۶:۳۷ | #21

  سلام من دانشجویه رشته کامپیوتر گرافیک هستم حقیقتش میخواستیم با خانواده به امریکا اقامت کنیم وضع مالی زیاد مساعدی هم نداریم ولی میخواییم یه زندگی دیگه بسازیم راه هایی
  که امکانش هست ما بتونیم اقامت کنیم به امریکا رو ممکنه راهنماییم کنید با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۳:۰۷ | #22

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 11. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۳:۲۵ | #23

  با سلام من يك آنچنان توان مالي ندارم كه بتونم گرين كارت دريافت كرده و به آمريكا سفر كنم با چه راه هاي آسان تري مي تونم به آمريكا سفر كنم تا هيچ مشكلي براي پيش نياد.
  و اينكه آيا بعد از ورود به كشور آمريكا كار و زندگي برام مهيا مي شه يا اينكه نه بايد مراحلي رو طي كنم لطفا اگه امكانش هست راهنماييم كنين.
  در ضمن مدرك كارشناسي ارشد ارتباطات از دانشگاه آزاد را نيز دارم و در يكي از ادارات مشغول به فعاليت در رشته شغلي مي باشم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۲:۵۸ | #24

   با سلام
   ما راه های مختلفی برای اقامت داریم اعم از ویزای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و راه های دیگری که با هزینه کمتری انجام می شود
   برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
   ما مشاورمون بیشتر حضوری و رایگان هست.
   با تشکر

 12. Avatar of مدیر وب سایت
  مجید
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۱۷ | #25

  سلام،بنده 30 ساله هستم، لیسانس مهندیب صنایع و فوق لیسانس مدیریت اجرایی از دانشگاه آزاد، 8 سال سابقه بیمه تو شرکت خصوصی خودمون که جز سهامداران میباشم هم دارم، و دتستی دارم امریکا که بعد از ورود من به اونجا، جهت ازدواج برای اخذ گرین کارت با من همراهی میکند ولی لزوما طلق شرایط بعد از ورود من به امریکا
  حال پرسش: 1 )چه راهی مناسب و یاده تربن و کم خرج ترین میباشد برای ورود به امریما? البته بگم ویزای شینگن آلمان هم تو پاسپورت دارم و اینکه بنا به کار شرکت آیا میتوانم رو دیدن نمایشگاه هم اقدام کنم?
  2) بعد از ورود من به امریکا و ازدواج اونجا تو سیستم امریکایی چه مراحلی برای اخذ گرین کارت باید طی کنم?
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۸ | #26

   سلام یکی از رایجترین روشها گرفتن ویزای توریستی هست که بعداز آن شخص با گرفتن وکیل درخواست اقامت خواهد کرد ولی دردسر و موفقیت این راه مطمئن نیست ولی روشی وجود داره که میشود از ایران و گرفتن اسپانسر اقامت گرفت اگر تمایل برای اطلاعات این روش را دارید با ما در تماس باشید و مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید تشکر

 13. Avatar of مدیر وب سایت
  مجید
  ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۲۰ | #27

  سلام،بنده 30 ساله هستم، لیسانس مهندسی صنایع و فوق لیسانس مدیریت اجرایی از دانشگاه آزاد، 8 سال سابقه بیمه تو شرکت خصوصی خودمون که جز سهامداران میباشم هم دارم، و دوستی دارم امریکا که بعد از ورود من به اونجا، جهت ازدواج برای اخذ گرین کارت با من همراهی میکند ولی لزوما طبق شرایط ایشون بعد از ورود من به امریکا
  حال پرسش: 1 )چه راهی مناسب و ساده ترین و کم خرج ترین میباشد برای ورود به امریکا? البته بگم ویزای شینگن آلمان هم تو پاسپورت دارم و اینکه بنا به کار شرکت آیا میتوانم رو دیدن نمایشگاه هم اقدام کنم?
  2) بعد از ورود من به امریکا و ازدواج اونجا تو سیستم امریکایی چه مراحلی برای اخذ گرین کارت باید طی کنم? و این کار مستلزم چقدر زمان است?
  با تشکر

 14. Avatar of مدیر وب سایت
  عماد
  ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۰۰:۳۹ | #28

  سلام
  من 19 سالمه دانشجوم میخوام از ایران خارج شم
  مشکل زبان ندارم چون ایلس دارم
  از چه طریقی میتونم برم
  ممنون میشم راهنمایی کنید هر راهی جزه سرمایه گذاری

 15. Avatar of مدیر وب سایت
  melika
  ۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۱۳ | #30

  با سلام . می خواستم بدونم کسی که اقامت موقت آمریکا داره . شرایط ازدواجش چگونه است ؟ با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۱ | #31

   سلام سلامم
   منظور از اقامت موقت گرین کارت هست لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما بگذارید ممنون

 16. Avatar of مدیر وب سایت
  کامبیز
  ۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۶:۲۹ | #32

  باسلام، وقتتون بخیر . من 34 سال سن دارم متاهل و دارای دوفرزند . برادرم بیست ساله شهرورند امریکاست و در یکیاز دانشگاه های معروف ایالتی استاد است و کرسی داره و موقعیت خوبی هم داره! سریعترین راه و…. برای مهاجرت من و خانواده ام چیست ؟ آیا اصلا من میتونم مهاجرت بگیرم ؟ ضمنا من توریستی با دعوتنامه برادرم 6 ماهه پیش اونجا بودم و الان ایرانم. منتظره مشاوره و همکاری و جوابتون هستم و صمیمانه سپاسگذارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۰ | #33

   سلام بودن و شرایط برادر شما میتونه کمکتون کنه ولی ما باید اطلاعات بیشتری داشته باشیم از شما و ایشون مثال اگر ویزای توریستی داشته باشید میتوانیم با تهیه مدارک برای شما در آمریکا اقامت بگیریم اگر بتوانید مشاوره ترجیحا حضوری داشته باشید ما کاملا راهنمایی میکنیم شمارو چون به این صورت محدودیت زمانی داریم تشکر

 17. Avatar of مدیر وب سایت
  Goli
  ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۱:۳۲ | #34

  سلام من در دانشگاه بین الملل تهران پزشکی میخونم.می خواستم بپرسم چطوری میتونم واسه تخصص در امریکا اقدام کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۴ | #35

   سلام با مراجعه به سایت کشور آمریکا http://www.usa.gov تحقیق کنبد آیا به تخصص شما نیاز هست بعد برای روال انجام در خدمت هستم تشکر

 18. Avatar of مدیر وب سایت
  امیدکاران
  ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۳۴ | #36

  سلام . بنده” فوق لیسانس “مهندسی آب” هستم.معافیت پزشکی هم دارم. متاسفانه بیکارم و با این شرایط آینده شغلی” برای خودم متصور نیستم . سابقه ی کاری هم ندارم . از نظر مال هم وضع خوبی ندارم . آیا راهی داره که برای کار ” اقامت گرفت ؟ در حال حاضر هم در حال تقویت زبانم هستم . منتظر پاسخ شما دوستان عزیز هستم .
  با تشکر فراوان

 19. Avatar of مدیر وب سایت
  امیدکاران
  ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۴۱ | #37

  با عرض سلام و احترام
  بنده” فوق لیسانس “مهندسی آب” هستم. معافیت پزشکی هم دارم( ضعیفی چشم .البته مشکل خاصی نیست ). متاسفانه بیکارم و با این شرایط آینده شغلی” برای خودم متصور نیستم . سابقه ی کاری هم ندارم . از نظر مالی هم وضع خوبی ندارم . آیا راهی داره که برای کار ” اقامت گرفت ؟ حداقل هزینش چقد خواهد شد ؟ در حال حاضر هم در حال تقویت زبانم هستم . منتظر پاسخ شما دوستان عزیز هستم .
  با تشکر فراوان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۴ | #38

   سلام دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست لطف کنید کشور مورد نظر و حدود هزینه خودتون رو اعلام کنید تا بیشتر راهنمایی بشید

 20. Avatar of مدیر وب سایت
  parsa
  ۵ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۶:۱۰ | #39

  با سلام
  من و نامزدم ۲۷ سالمونه.من کارشناسی ارشد رشته مکانیک از دانشگاه emu قبرس دارم و نامزدم مدرک دکترای داروسازی از همین دانشگاهو داره.
  من مشکل سربازی ندارم.ما شرایط گرفتن اقامتو داریم یا نه؟
  به نظر شما برای گرفتن اقامت بهتر نیست اونجا ازدواج کنیم؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۸ | #40

   سلام لطفا کشور مورد نظر خودتون رو اعلام کنید محل ازدواج شما کمکی به اقامت نمیکنه

 21. Avatar of مدیر وب سایت
  asra
  ۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۰:۰۹ | #41

  سلام من دوست پسرم خوهرش 15ساله ساکن آمریکاست مادرش هم 2سالی هست مهاجرت کرده خودش هم میگه ویزام اومده مهر ماه میرم و به من هم گفته اسم تورو رد کردم که باهم بریم باتوجه به اینکه از لحاظ قانونی نسبتی نداریم میتونه کارای منم واسه مهاجرت درست کنه ؟درضمن برای اقامت من (دانشجو هستم )اینجا ازدواج کنیم چقدر طول میکشه باهم مهاجرت کنیم؟ایا راست میگه به من؟میگه ترکیه بریم عقد کنیم بهتره…ممنون میسم راهنماییم کنینن تا خیالم راحت شه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۱ | #42

   سلام ایشون میبایست اول تکلیف اقامت خودشون رو روشن کنن بعد با شما ازدواج کنن و برای شما درخواست بدن البته باید بعد گرفتن گرین کارت شرایط مال برای بردن شما داشته باشن مثلا مسکن و حقوق ماهیانه این پروسه در کل حدود دو سال زمان نیاز دارد

 22. Avatar of مدیر وب سایت
  احمد
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۳۸ | #43

  باسلام. من ارشد مهندسی متالورژی دانشگاه علم و صنعت رو دارم. یک مقاله آی اس آی دارم. اخیرا شرایطی پیش آمده که می توانم با یک آمریکایی ازدواج کنم. اما اینجا نوشته باید 90میلیون خرج کنم. درحالیکه تو سایتای خارجی حدود 4هزار دلار نوشته بودن.چرا؟؟ بعد میخاستم بدونم در مدت بعد دریافت گرین کارت آبا حق خروج و بازگشت به ایران برای سر زدن به خانواده و اینها… رو دارم یا نه؟ لطفا همین جا جواب دهید. در صورت نیاز خودم تماس میگیرم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۸ | #44

   سلام توضیحات شما نامفهوم هست در صورت امکان تماس بگیرید تشکر

 23. Avatar of مدیر وب سایت
  زهرا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۲۳:۰۴ | #45

  با سلام
  من 30 سال دارم و کارشناس ارشد بیوتکنولوژی با تسلط به زبان انگیلیسی و یک ثبت اختراع و مقاله ISI دارم، عمه ام هم شهروند آمریکایی است، چطور میتونم به آمریکا برای درس یا کار مهاجرت کنم؟؟آیا بستگانم میتونن برام پذیرش تحصیل در آمریکابگیرن؟؟
  باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۴ | #46

   سلام ما میتونیم روشی جهت اقامت معرفی کنیم ولی اگر قصد تحصیل دارید میبایست پذیرش از دانشگاه مربوطه گرفته و از سفارت آمریکا درخواست ویزا نمایید

 24. Avatar of مدیر وب سایت
  راضیه
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۲:۵۳ | #47

  باسلام من18ساله سال سوم تجربی و دیپلم درحال تحصیلم و درحال حاضرکلاسهای اموزش زبان شرکت میکنم وهمسرم نیز دیپلمه و دارای تخصصاتی اعم ازسیستم حفاظتی_امنیتی,برق صنعتی وسیم کشی ساختمان و…هست.هیچ سیتیزن یااسپانسری نداریم.آیا راهی برای اقامت درامریکا وجود دارد؟ممنون میشم پاسخ بدید من منتظرتونم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۲ | #48

   سلام بله امکان پذیر هست شرکت ما در ضمینه گرفتن اسپانسر فعالیت داره اگر امکان مالی در حدود ۱۰۰ میلیون دارید اعلام فرمایید و حتی الامکان جهت مشاوره حضوری اقدام نمایید ممنون

 25. Avatar of مدیر وب سایت
  kp
  ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۱:۵۷ | #49

  با سلام، من 15 سال سن دارم و دانش آموز هستم.میخواستم ببینم چگونه میتوانم بدون داشتن مدرک دیپلم ویزای دائمی آمریکا رو بگیرم آیا امکان دارد یا نه
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۸ | #50

   سلام با توجه به شرایط سنی شما تنها با داشتن اسپانسر در آمریکا میتونید اقدام کنید تشکر

 26. Avatar of مدیر وب سایت
  احمد
  ۳ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۹:۴۶ | #51

  باسلام.من کارشناس ارشد GIS ، دبیر آموزش و پرورش ، مربی تیم ملی گراپلینگ ایران ، ۱۲ ترم تدریس در دانشگاه، چند سال سابقه کار سر پروژه های نقشه برداری، کارشناس رسمی نقشه برداری قوه قضاییه و… با ۳۱ سال سن هستم.ضمنا همسرم دارای مدرک تحصیلی دکترای دامپزشکی از دانشگاه تهران میباشد.و یک پسر چهار ساله نیز دارم.با این شرایط آیا امکان اخذ اقامت امریکا برایمان میسر است؟لطفا راهنمایی بفرمایید.سپاس از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ فروردین ۱۳۹۵ در ۲۱:۲۲ | #52

   با سلام
   بستگی به راه مورد نظر شما دارد.
   برای سرمایه گإاری میتوانید که قیمت مورد نظر 800 هزار دلار میباشد.
   برای ویزای تحصیلی هست.
   همچنین راهی داریم که 1 سال طول می کشد.
   هزرینه آن 80 میلیون هر نفری که اضافه شود 15 میلیون به آن اضافه میشود.

 27. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۰ | #53

  با سلام
  امیر هستم 35 ساله از آلمان,من حدود 2سال است که در آلمان ازدواج کردم وهمسر من اصالا آلمانى است, شغل من جوشکاری به صورت حرفه ای است,حدود 3سال در ایران دوره دیدم و در آلمان هم همین طور,مدرک جوشکار بین المللی را هم از ایران و هم از آلمان دارم ودر اینجا مشغول به کار هستم,از 2 ماه آینده برای یه دوره کلاس های زبان انگلیسی به لندن میروم تا در آنجا یه دوره چند ماهه زبان انگلیسی بخوانم,از آنجایى که من دوست دارم برای ادامه زندگی به آمریکا مهاجرت کنم و در آنجا کار کنم آیا راهى ویا شانسی برای من جهت مهاجرت وجود دارد؟

  با تشکر از شما

 28. Avatar of مدیر وب سایت
  kiana
  ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۰ | #54

  سلام کسی که تو دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده باشه میتونه اقامت بگیره یا فقط باید غیر پزشکی باشه؟ ممنون میشم ج بدید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۶ | #55

   سلام به صرف تحصیل در دانشگاه بهشتی امکان اقامت نیست

 29. Avatar of مدیر وب سایت
  مریم
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۵ | #56

  سلام من مدرک کارشناسی حسابداری هستم همسرم دیپلم هستن تمایل به اقامت در امریکا داری.آیا امکانش برای ما هست؟از چه طریقی میتونیم از مشاوره شما استفاده کنیم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۳ | #57

   سلام بله امکان پذیره ما روشی برای شما داریم لطف کنید با دفتر تماس گرفته و وقت مشاوره حضوری درخواست کنید در خدمت هستم تشکر

 30. Avatar of مدیر وب سایت
  ahmad
  ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۹ | #58

  عرض سلام و خسته نباشید
  میخاستم بدونم برای پناهنده شدن ب ایالات متحده(اجتماعی) راهی هست.هزینش چقده ممنون.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۰ | #59

   سلام بله امکانش بصورت تخصصی از طریق شرکت ما میباشد که مدارک مورد نیاز هم از طریق ما تهیه میشود و هزینه یکنفر هشتاد میلیون تومان و هر نفر که اضافه کنید نفری بیست میلیون تومان اضافه میشود در صورت تمایل با شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرید تشکر

 31. Avatar of مدیر وب سایت
  Asghar
  ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۰ | #60

  سلام من 24 سالمه و قصد رفتن به آمریکا را دارم برای پناهندگی با کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۶ | #61

   سلام کمترین زمان با کمترین هزینه اقدام از طریق یو آن میباشد اگر امکان پرداخت هزینه حدودا ده تا دوازده میلیون تومان رو دارید با تهیه مدارک میتونیم از طریق کشور واسط براتون درخواست اقامت ندیم در صورت تمایل با شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرید تشکر

 32. Avatar of مدیر وب سایت
  amin zahedi
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۳ | #62

  سلام من یه بوکسور نام دار 19 ساله هستم چطور می توانم برای همیشه برم آمریکا

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۴ | #63

   سلام لطفا با شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرید تشکر

 33. Avatar of مدیر وب سایت
  ناهید
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۷ | #64

  سلام من 27 سال دارم و لیسانس اقتصاد از دانشگاه تهران دارم در ضمن متاهل هستم و تصمیم داریم برای ادامه زندگی به آمریکا مهاجرت کنیم آیا برای ادامه تحصیل میتونیم اقدام کنیم؟ بجز سرمایه گذاری که هزینه زیادی دارد ، آیا راهی برای اقامت دایم هست؟ آیا برای خوانندگی بانوان اقامت دایم میدهند ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۳ | #65

   سلام برای خوانندگی باید رزومه کلیپهایی داشته باشید که از اونها ایراد گرفته شده باشه و راه سختی هست ولی روش خاص دیگری در حال حاضر شرکت ما دارد که شرایط خاصی برای شما نمیگذاره و مدارک مربوط هم از طریق ما تهیه میشه اگر امکان پرداخت مبلغ حدود صد میلیون را داشته باشید میسر میباشد در صورت تمایل بصورت حضوری یا تلفنی در تماس باشید ممنون

 34. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۴ | #66

  با سلام و خسته نباشید

  من علی هستم 17 سالم هست تو ایران درس می خونم

  من پژوهشگر و محقق هستم و قصد دارم با ارایه سابقه و مقالات isi جدید و حرفه ای که با بسیاری از اساتید کشور نوشتم قصد دارم بورسیه کامل از دانشگاه های معتبر امریکا کسب کنم

  اینجوری امکان داره بتونم اقامت دایم امریکا را کسب کنم و چجوری میشه اصلا امکان داره

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۴ | #67

   سلام شما میبایست با افرادی که در ضمینه تخصص شما در آمریکا فعالیت دارند لینک بشوید و صرفا بپرسید ولی اگر مورد تاییدداونها باشه امکان درخواست اقامت خواهد بود

 35. Avatar of مدیر وب سایت
  mary
  ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۹ | #68

  سلام افراد بالای 18سال مثلا19که برای مهاجرت تنهای میتوانند به امریکا بروند

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۲ | #69

   سلام در موارد خاص بله

 36. Avatar of مدیر وب سایت
  darya
  ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۸:۴۶ | #70

  با سلام
  بنده 22 سالمه و لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی دارم وضع مالی مساعدی هم ندارم
  و برادرم هم در حال حاضر در آمریکا اقامت دارند.
  بهترین راه برای اقامت من در کشور امریکا چیست؟
  آیا برای ادامه تحصیل میتونم مستقیم وارد کشور آمریکا بشم و به مرور زمان اقامت بگیرم؟
  ایا بعد فرستادن دعوت نامه از جانب برادرم میتونم برم وارد کشور بشم و بعد به مرور اقامت بگیرم؟
  من مجرد و خانم هستم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۲ | #71

   سلام از طریق تحصیل درصد موفقیت پایین هست چون سفارت اکثرا افرادی با شرایط شما رو رد میکنه در مورد امکان گرفتن اقامت از طریق برادرتون نیاز به داشتن اطلاعات بیشتری در مورد ایشون هستیم در صورت امکان مشاوره بگیرید بصورت حضوری یا با مشاوران در تماس باشید تشکر

 37. Avatar of مدیر وب سایت
  شقايق
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۵ | #72

  سلام من ١٨ سالمه و ميخوام أقامت دائم امريكارو بگيرم هرچه زودتر ولي توانايى ماليم انقدر خوب نيس ميخواستم بدونم چ راهي هست ك بتونم از طريقش زودتر برم؟؟؟ خواهش ميكنم راهنماييم كنيد واقعا ضروريه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۷ | #73

   سلام در صورت رضایت خانواده یک راه از طریق اقدام توسط کشور ترکیه برای آمریکا هست البته توان مالی حدود ۱۲ میلیون نیاز داره تشکر

 38. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۲:۲۰ | #74

  سلام من مدرک خلبانی دارم میخواهم در آمریکا اقامت کنم آیا شرایط اقامت برای من میسره متشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۵ | #75

   سلام به صرف این مدرک خیر ولی شرایط دیگری وجود داره که امکانش باشه اگر توان مالی حدود ۸۰ میلیون رو داشته باشید

 39. ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۷ | #76

  سلام خسته نباشید
  من بردارم با ویزای نامزدی دوسال پیش به امریکا شهر لس آنجلس رفتن میخواستم بپرسم بعد از ستیزن میتونند من که 25 سال دارم و برادد کوچکم 8 ساله و پدر و مادرم را هم زمان اسپانسر کنن؟ خودشون توان مالی آنچنانی ندارن ولی خانواده همسرش خیلی معتبر و سرمایه دارهای بزرگی هستند. میشه ایشون دعوت کنن و اونها اسپانسر بشن؟ اگر میشه چقدر طول میکشه؟
  منظورم اینه ک اگر من و برادرم تو کیس شون باشیم طولانی تر میشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۳ | #77

   سلام برادر شما باید تمکن مالی وشرایط مورد نظر آمریکا را دارا باشد و تعداد هم بستگی به همین موضوع خواهد داشت تشکر

 40. Avatar of مدیر وب سایت
  احسان
  ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۴ | #78

  سلام با مدرک فوق لیسانس عمران یا معماری میشه اقامت دائم گرفت ؟!

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۲ | #79

   سلام به صرف تنها داشتن این مدارک خیر تشکر

 41. Avatar of مدیر وب سایت
  مهرداد
  ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۴ | #80

  سلام من شرایط پیزای استعداد درخشان رو دارم ۱۷ سالمه اما مدارکم رو. کجا ارایه کنم دبی میشه برای اقامت دایم از طریق ویزای EB1 اقدام کرد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۷ | #81

   سلام اگر شرایط و مدارک مورد نظر درباره این نوع اقامت رو دارید بعداز تکمیل آنها و گرفتن وقت سفارت از طریق کشورهای امارات یا ترکیه ارایه داده ودر صورت قبولی در روال کار قرار خواهید گرفت تشکر از شما

 42. Avatar of مدیر وب سایت
  سمانه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۴:۵۹ | #82

  سلام خسته نباشید..ببخشید می خواستم بپرسم چطوری میشه هم شهروند امریکا شد و هم توی ایران زندگی کرد..ممنون اگه راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۱ | #83

   سلام سوال شما کمی مبهم هست اگر منظور شمااین هست که شما در ایران باشید و در آمریکا اسپانسر کارهای اقامت انجام بده و بعد قبولی گرفتن از آن کشور تشریف ببرید بله روشی هست که بشه اگر هم منظور این هستدکه اقامت آمریکا رو داشته باشید و ایران هم زندگی کنید بعداز اینکه در آمریکا کارهای شهروندی انجام شد و پاس امریکايی گرفتید میثوانید در ایران هم اقامت کنید ولی حدودا چهار سال در اونجا باشید بعد برگردید تشکر از شما

 43. Avatar of مدیر وب سایت
  تورج
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۳ | #84

  سلام.خواهرخانمم شهروند کاناداست خانممومیتونه ببره برای رفتن من شما چه راه حلی را پیشنهاد میکنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۴ | #85

   سلام لطفاً با شماره همراه موجود در سایت تماس بگیرید تشکر

 44. Avatar of مدیر وب سایت
  تورج
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۴:۱۶ | #86

  سلام خواهرخانمم شهروند کاناداست خانممومیتونه ببره من چجوری میتونم برم (شماراه حلی دارید) باتشکر

 45. Avatar of مدیر وب سایت
  تورج
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۲ | #87

  سلام،خواهرخانمم شهروند کاناداست خانمم رامیتونه ببره،من چجوری میتونم برم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۵ | #88

   لطفا تماس بگیرید

 46. Avatar of مدیر وب سایت
  فرهاد
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۹ | #89

  سلام
  من سیتیزن آمریکا هستم و مدتی هست که به ایران آمده ام.
  قصد ازدواج با خانمی ازایران دارم .
  برای انجام پروسه ویزای ازدواج از شروع تا دریافت ویزای ازدواج چه مراحلی باید طی شود؟
  مدارک لازم از طرف فرد سیتیزن آمریکا دقیقا چه مدارکی هست ؟
  چقدر این پروسه زمانبر هست ؟
  تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۱ | #90

   سلام دوست عزیز بعلت طولانی بودن توضیحات در این ضمینه بنده کلی عرض میکنم و اگر نیاز به اطلاعات جزيی تر دارید حضوری در خدمت هستم جنابعالی میبایست در مرحله اول ازدواج خودتون با ایشون رو رسمی و قانونی کنیددبعد با گرفتن وقت سفارت از کشورهای همسایه به اتفاق مراجعه نموده و مدارک و آی دی مربوط به شهروندی خودتون رو ارایه داده و درخواست خودتون رو تحویل دهید کار شما طبق روال پیگیری شده و مراحل آن به شما اعلام میشود زمان آن هم بستگی به شرایط وقت داره و داشتن وکیل هم در زمان بی تاثیر نیست در حدود یکسال و مقداری کم و بیش باید در نظر بگیرید تشکر

 47. Avatar of مدیر وب سایت
  تورج
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۲ | #91

  سلام چراجواب منونمیدین

 48. ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۰ | #92

  سلام چراجواب منونمیدین؟خواهرخانمم سیتیزن کاناداست خانممومیتونه ببره من چجوری میتونم برم شماراه حلی برای رفتن من دارین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۹ | #93

   سلام پاسخ شما داده شده بود ولی عرض میکنم همسرتون اول میبایست اقدام کنند و در صورت موفقیت شمارو بعنوان همسرشون معرفی کرده و کارشماروهم انجام بدن تشکر

 49. Avatar of مدیر وب سایت
  رضااصلانی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۶:۰۲ | #94

  سلام من یک جون ایرانی هستم دیپلمه وباکارت پایان خدمت خواستم چه طورمیتوانم ازترکیه واردخاک امریکا بشم وضع مالیم معمولیه الانم ایرانم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۴ | #95

   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 50. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید از ایران هستم
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۳ | #96

  سلام من ی افغانی هستم با ی فرزند و همسرم میخوام قاچاقی یا هرطور که شما میلرید من برم شما میتونید منو ببرید و هزینه چقدر میبره ممنون جوابدبدین یا شماره بدین تماس بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰۵:۱۲ | #97

   سلام امکان رفتن هست بصورتی که مشکلی هم نباشه برای هزینه و روش باید تشریف بیارید تا مشاوره بشید ودر جریان قرار بگیرید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید لطفا تا راهنمایی بشید ممنون

 51. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۲ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۲ | #98

  سلام من بسکتبالیستمو میخوام اقامت 7یا هشت سال کمت رو در امریکا داشته باشم و میخوام از راه قانونی باشد من مشکل هزینه خرجو مخارج دانشگاه های امریکا رو دارم دارم سعی میکنم بورسیه شم ولی اگه بورسیه نشه راه دیگه ای هست برای اقامت در امریکا با هزینه های کم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۴ | #99

   سلام دوست عزیزم خواسته شما عملی نیست چون گرفتن اقامت آمریکا فقط مستلزم گرین کارت هست که اونهم با شرایط خاص و هزینه کردن امکان پذیر هست

 52. Avatar of مدیر وب سایت
  مجید
  ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۸ | #100

  سلام من یک صنعت کار چوب کمد وکابینت ساز و… هستم و مدرک فنی حرفه ای دارم, میخواستم بدونم از چه طریقی زودتر و با چقدر هزینه میتونم به امریکا یا کانادا مهاجرت کنم؟ لطفا جوابمو بدید, با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۸ | #101

   سلام صفا ما برای آمریکا فعالیت داری و یکی از روشها برای شما امکان پذیر هست برای توضیحات کامل نیاز به مشاوره حضوری هست

 53. Avatar of مدیر وب سایت
  Alireza
  ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۴ | #102

  سلام من علیرضا 15 ساله از شیرازم میخواسم بگم من میتونم سلاح های گرم مثل موشک و تفنگ دست ساز بسازم میخوام برم آمریکا باید چیکار کنم؟؟ازم کسی اونجا حمایت میکنه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۶ | #103

   سلام این موضوع کمکی برای گرفتن اقامت به شما نمیکند سن شما برای اینکار هنوز مناسب نیست

 54. Avatar of مدیر وب سایت
  طناز
  ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۲۳ | #104

  سلام من 29 سالمه و فوق دیپلم گرافیک هستم و 3سال سابقه کار در legoeducation and nrc دارم و نامزدم لیسانس معماری 6 سال سابقه کاری داره و زبانمون هم خوب من برادرم سیتیزن کانادا میباشد ایا واجد شرایط برای اقامت در امریکا هستم و نامزدم 32 ساله میباشد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۵ | #105

   سلام صرفا شرایط شما برای این کار کافی نیست متاسفانه کشور کانادا زمان دادن اقمت رو طولانی کرده و ما برای آمریکا میتونیم در خدمت شما باشیم در صورت تمایل مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید تشکر

 55. ۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۷ | #106

  اگر کسی را در آمریکا نداشته باشی وبخواهی درآنجا اقامت بکنی و2نفرباشی و یکی 14ساله و دیگری 38 ساله وبخواهی در آنجا درس بخوانی و اقامت کنی باید چکار بکنی ؟ لطفا جواب بدهید.ممنون

 56. ۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۳ | #107

  من 38سالمه ومیخوام با یک فرد14ساله بریم آمریکا ودر انجا اقامت بکنیم باید چه کنیم ؟ لطفا جواب بدهید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۵ | #108

   سلام بنده باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشم لطف کنید تماس بگیرید یا ترجیحا مشاوره حضوری داشته باشید

 57. ۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۳۲ | #109

  لطفا جواب بدهید

 58. Avatar of مدیر وب سایت
  شیوا
  ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۹ | #110

  سلام
  من دانشجوی فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم، سابقه کار هم دارم هم مرتبط با رشته تحصیلیم هم غیر مرتبط. خانواده پدرم (2خواهر و 2برادر) بیش از 20 سال است در آمریکا زندگی می کنند. میخواستم راهی برای گرفتن اقامت هست یا نه و این که شما کدوم راه رو پیشنهاد می کنید؟
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۵ | #111

   سلام در مورد شما میباید اطلاعاتی داشته باشیم لطف تماس بگیرید یا در صورت امکان مشاوره حضوری داشته باشید که دقیقا راهنمایی بشید

 59. Avatar of مدیر وب سایت
  Abozar
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۸ | #112

  درود بر شما…
  من یه پسر 30 ساله هستم و یکی از دوستانم مقیم امریکاست و سیتیرن امریکاست با سرمایه بانکی 300هزار دلار میخواد برام دعوت نامه بده و من برای مهاجرت امریکا اقدام کنم در ضمن ایشون بهایی هست .ایا من میتونم اقامت امریکا رو بگیرم با هم نسبت خویشاوندی نداریم و من مسلمان هستم .درصد موفقیت من چقدر هست .با سپاس از شما

 60. Avatar of مدیر وب سایت
  M.H
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۱ | #113

  سلام وقت بخیر من 24 ساله فوق دیپلم معماری دارم داری 6 مدرک فنی حرفه ای رشته ارایشگاهی دارم
  سابقه کاری ندارم و مجرد هستم زبانمم ضعیفه.
  آیا واجد شرایط برای اقامت هستم.

 61. Avatar of مدیر وب سایت
  M.H
  ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۲ | #114

  سلام وقت بخیر من 24 ساله فوق دیپلم معماری دارم داری 6 مدرک فنی حرفه ای رشته ارایشگاهی هستم
  سابقه کاری ندارم و مجرد هستم زبانمم ضعیفه.
  آیا واجد شرایط برای اقامت هستم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۶ | #115

   سلام صرفا با این شرایط خیر این مدارک بعداز گرفتن اقامت کاربرد داره اگر بتوانیدذهزینه کنید در حدود ۱۲میلیون به بالا روشهایی هست که امکانپذیره در صورت تمایل به داشتن اطلاعات مشاوره حضوری داشته باشید ممنون

 62. Avatar of مدیر وب سایت
  Abozar
  ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۶ | #116

  رود برشما
  من دوستم سیتیزن امریکاست و بهایی با موجودی بانکی سیصد هزار دلار میخواد برام دعوتنامه بده .من سی ساله مجرد ومسلمان لیسانس دارم. باهم خویشاوند هم نیستیم .درصد موفقیت من چقدر هست .با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۴ | #117

   احتمال قبولی شما هست

 63. Avatar of مدیر وب سایت
  پریسا
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۵ | #118

  سلام.من همسرم پرستاره با3سال سابقه کار آیا امکان رفتن به آریکا هست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۲ | #119

   بله از طریق اسپانسر امکانپذیر است

 64. Avatar of مدیر وب سایت
  Shakila
  ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۷ | #120

  سلام من ١٧ سال سن دارم مرداد٩٥ كاملا ١٨ ساله ميشم ديپلم تجربي دارم ميخواستم اقامت امريكا بگيرم ولي تنها خوانواده م دلشون ميخواد برم و در رشته يه تحصيلي كه علاقه دارم ادامه تحصيل بدم نميخوام ديگه تجربي رو ادامه بدم ميخواستم بفهمم ميشه اقامت امريكا بگيرم؟

 65. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۶ | #122

  با سلام، من 27 سالمه، در حال حاضر معلم هستم و 9 سال سابقه کاری دارم. مدرکم فوق لیسانس مدیریت اموزشی هست و قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترادارم.از نظر زبان مشکلی ندارم.و می خوام امتحان آیلتس بدم. همسرم 23 سالشه و دو فرزند داریم. همسرم لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی داره. ولی از نظر مالی شرایط سرمایه گذاری نداریم. لطفا ما رو راهنمایی کنید.
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۴۷ | #123

   سلام ما اطلاعات بیشتری برای راهنمایی شما نیاز داریم تا در مورد کشور مورد نظرتون کامل اطلاعات بدیم اگر لطف کنید با ما تماس گرفته یا مشاوره حضوری داشته باشید ممنون میشیم دوست گرامی

 66. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۷ | #124

  سلام من میخوام از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم البته نیاز به مشاوره دارم میتونم 2.000.000.000 تومن شروع کنم یانه؟لطفا راهنمایی کنین؟مرسی

 67. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۱ | #125

  سلام من میخوام از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم یعنی میخواستم بدونم حداقال مبلغی که لازمه چقدره با 2.000.000.000میلیارد تومن هم میشه اقدام کرد یا نه؟لطفا راهنمایی کنید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۴۱ | #126

   سلام دوست عزیز سرمایه گذاری راههای مختلف داره که میبایست در این مورد اطلاعات کامل کسب کنید، شما برای کدوم کشور قصد گرفتن اقامت دارید؟ضمنا باید مشاوره حضوری داشته باشید

 68. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۹ | #127

  سلام من ۲۱ سالمه و ساکن ایرانم و مدرک تحصیلیم دیپلم و خواهر خانمم و شوهرشون سیتیزن آمریکا هستن میخواستم بدونم من و همسرم چطوری میتونیم به آمریکا مهاجرت کنیم اونم هرچی زودتر ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۳۸ | #128

   سلام دو روش خاص وجود داره که از طریق ما امکان پذیر هست البته کمک اقوام شما تاثیر گذار هست جسارتا باید برای داشتن اطلاعات کامل مشاوره حضوری داشته باشید ممنون

 69. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۰ | #129

  سلام،بنده کارشناسی کشاورزی و ارشد دامپزشکی هستم مدرک زبان تافل را هم دارم،میتوانم اقامت امریکا را بگیرم؟باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۲ | #130

   سلام صرفا با داشتن این مدارک خیر ولی روش دیگری هست که از اون طریق میشود درخواست اقامت داد که شرایط انجام آون رو ما مهیا میکنیم برای گرفتن اطلاعات بیشتر نیاز به مشاوره حضوری هست ممنون از تماس شما

 70. Avatar of مدیر وب سایت
  نادر
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۴۳ | #131

  با سلام من 39 ساله با مدرک تحصیلی دبیرستان ولی دارای سرمایه 2میلیارد تومان هستم ویک خانم خانه دار ویک پسر 3 ساله ویک دختر چند ماهه هستم هیچ سابقه کار دولتی ندارم وشغلم واردات پوشاک از کشور چین بوده برای اقامت دائم به کشور امریکا اسانترین و زودترین راه چیست لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۷ | #132

   سلام دوست عزیز در حال حاضر ما روشی داریم برای گرفتن اقامت آمریکا که تخصصی هست و اکثر مدارک آن نیز ما تهیه میکنیم و با گرفتن اسپانسر در آمریکا گرین کارت شامل حال شما میگردد لطف کنید با ما تماس بگیرید و وقت مشاوره حضوری داشته باشید ممنون

 71. Avatar of مدیر وب سایت
  علي
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۱ | #133

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  من ٢٠ ساله هستم و دانشجوي كارشناسي مهندسي مواد دانشگاه آزادم و وضعيت مالي متوسطي دارم ميخواستم ببينم كوتاهترين راه براي مهاجرت چه از راه تحصيلي يا غير تحصيلي تا قبل از ٢٥ سالگي چي هستش؟ ممنون

 72. Avatar of مدیر وب سایت
  Arash
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۵ | #135

  ۱۹سال دارم,دیپلم کامپیوتر دارم،وضع مالی زیاد خوبی ندارم،میخوام برای همیشه برم آمریکا زندگی کنم بیشتر برای کار…میخوام بدونم چقدر هزینه اشه،اول هزینه شو بگید درصورت نیاز باهاتون تماس بگیرم.

 73. Avatar of مدیر وب سایت
  زینب
  ۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۶ | #137

  سلام…من میخوام برای ویزای توریستی اقدام کنم…
  خاله ی من ۲۴سال هست که شهروند امریکا هست و وضعیت مالی نسبتا خوبی داره…می خواستم بدونم میشه از طریق اونها اقدام کرد یا نه…و یک سوال دیگه ..دعوتنامه خویشاوندی می تونه کمکی برای اقامت در امریکا باشه یا نه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۱ | #138

   بله
   باید وکیل بگیرید

 74. Avatar of مدیر وب سایت
  آرميت
  ۲ تیر ۱۳۹۵ در ۱۸:۰۰ | #139

  با سلام
  من صاحب شركت تجاري در امارات هستم -حدود ١٣سال سابقه شركتم ميباشد
  ميخواستم ببينم آيا امكان ثبت شعبه شركتم در امريكا هست يا نه و چقدر زمان ميبرد ؟ چقدر كمك ميكنه كه بتونم براي خودم و خانواده ام ويزاي اقامت بگيرم
  آيا شما ميتونيد كمك كنيد ؟
  با تشكر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ | #140

   بله
   باید با وکیل صحبت کنید

 75. Avatar of مدیر وب سایت
  ستایش
  ۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۲ | #141

  سلام
  این که شما میگید از راه ترکیه با هزینه 12 میلیون تومن میشه به آمریکا مهاجرت کرد.
  خوب من الان شرایطش رو تا اینجا دارم
  دیگه چه چیز هایی لازمه؟
  و این که چندسال طول میکشه؟
  (23 سالمه خانم هستم و مدرک کارشناسی نرم افزار دارم)

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱ | #142

   لطفا برای مشاوره تماس بگیرید

 76. Avatar of مدیر وب سایت
  محسن
  ۴ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۰ | #143

  سلام 36 سالمه و دیپلم متاهل و دو فرزند زبان ضعیف
  بفرمایین چطوری میتونم اقامت دایم بگیرم سرمایم حدودا 300 میلیون
  1-من اول میرم بعدن خانوادمو میبرم
  2-راهی هست که شما اقامت من و خانوادمو در یکزمان بگیرین و با خانواده مهاجرت کنیم لطفا هزینشو بفرمایین و زمان
  3-هزینه زندگی متوسط در یک ماه رو بفرمایین و کارهایی که میشه انجام داد
  4-دخترم 10 سالشه و امکان تحصیلش
  خواهش میکنم جواب بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱ | #144

   بله شما میتونید همراه باخانواده برید

 77. Avatar of مدیر وب سایت
  سعيد احمدى
  ۴ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۳۷ | #145

  سلام
  من ٣٧ ساله هستم و قصد اخذ اقامت امريكا از طريق سرمايه گذارى براى خودم و همسر و پسرم كه ١٦ ساله هستش رو دارم
  بنده با سرمايه مناسب و كافى قصد دارم در كوتاهترين زمان اقامت اريكا رو دريافت كنم ،، لطفاً تلفن يا راه ارتباطيتون رو براى بفرستيد تا بتونم با شما تماس بگيرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۹ | #146

   در قسمت تماس با ما موجود هستن

 78. Avatar of مدیر وب سایت
  Mohsen
  ۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۷ | #147

  سلام، بنده دارای لیسانس مدیریت هستم وهیچ سابقه شغل دولتی ندارم ومجرد هستم ولی 6 ساله که مغازه ساندویچی دارم وسرمایه ام حدودا 900 میلیون تومان است، من میخواهم هرچه زودتر به امریکابروم و اقامت دایم بگیرم ،اگرم میشود برای پدر ومادرم هم بگیرم چون با انها زندگی میکنم ،لطفا چه راهی اسان برایم هست.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۹ | #148

   متاسفانه امکان سرمایه گذاری برای شما نیست… لطفا برای مشاوره تماس بگیرید

 79. Avatar of مدیر وب سایت
  Mobin
  ۸ تیر ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۴ | #149

  با سلام من18سالمه و علاقه خاصی به کشور امریکا دارم قصد دارم تا چند سال دیگه به کشور امریکا سفر کنم ازتون میخوام بدونم آسون ترین راه برای اقامت کدومه؟ اینم آی دی تلگراممه Shirshah77
  بی صبرانه منتظر جوابتون هستم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۵۶ | #150

   سلام
   از طریق اسپانسر میشه اقامت گرفت برای شما

 80. Avatar of مدیر وب سایت
  فرنوش
  ۱۲ تیر ۱۳۹۵ در ۰۵:۲۹ | #151

  سلام.دوست پسر من یک ساله که توی آمریکا پناهنده شده الانم تو یه شرکت معروف داره کار میکنه اصلا راهی وجود داره که با ازدواج کردن منم بتونم برم آمریکا چون که پناهنده است ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۹ | #152

   اگه گرین کارت گفته بله

 81. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۱۲ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۹ | #153

  سلام من کارشناسی ارشد کامپیوتر دارم میگن برنامه نویسی در امریکا خیلی ارزش داره واقعا درسته ؟؟ من میخوام از طریق تحصیلاتی که دارم به اونجا مهاجرت کنم اول بگین باید تو ایران کجا برم؟؟؟ و آیا مبلغ 170 هزار دلار برای زندگی و خرید خانه کافی هست چون باید 50 هزار دلار برای اونها پول بدم ؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۹ | #154

   برای گرفتن پذیرش دانشگاه اقدام بفرمایید

 82. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۰۴:۴۳ | #155

  با سلام .من 35 ساله هستم با مدرک تحصیلی دیپلم ریاضی و سابقه 10 سال کار در یک سازمان دولتی.از نظر مالی هم حدود 20 هزار دلار میتونم خرج کنم.راهی برای گرفتن ویزای دایمی دارم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۸ | #156

   بلهرمیتونید اقامت دائم رو بگیرید

 83. Avatar of مدیر وب سایت
  پوریا
  ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۴ | #157

  سلام من شنیدم که با مدرک فنی حرفه ای هم میشه درخواست اقامت داد مثلا کلاس های تست جوش رو برم و مدرک فنی حرفه ای رو بگیرم و بعد درخواست اقامت بدم می خواستم بدونم ایا صحت داره یا ن؟ و اگر درست هست احتمال چند درصد این کار انجام شدنی هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۱ | #158

   سلام با داشتن مدرک فنی به تنهایی خیر میبایست شرایط دیگری مثل مدرک زبان تحصیلات و غیره ضروری هست وبه صرف داشتن مدرک مورد نظر خیر انجام شدنی نیست

 84. Avatar of مدیر وب سایت
  فرنوش
  ۱۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۷:۴۹ | #159

  سلام دوست پسر من تو آمریکا پناهنده مذهبی شده امکانش هست با ازدواج کردن با من بتونم برم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۵ | #160

   سلام بله با انجام تشریفات اداریه مورد نظر امکان پذیر هست

 85. Avatar of مدیر وب سایت
  حسن صالحی
  ۱۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۰ | #161

  سلام اینجانب حسن صالحی35سالمه خیلی مشتاقم به آمریکا مهاجرت کنم مدرک تحصیلی اینجانب کاردانی نقشه کشی صنعتی میباشد چه طریقی میتوانم مهاجرت کنم چقدر سرمایه نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید با تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۰ | #162

   سلام دوست عزیز ما نیاز به اطلاعات بیشتری داریم از شما ولی با حدود هشتاد میلیون روشی داریم کاملا تخصصی که امکانپذیر است اگر مشتاق هستید با دفتر ما تماس گرفته تا دقیقا راهنمایی بشید

 86. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۶ تیر ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۳ | #163

  با سلام من 35 ساله ومجرد هستم.مدرک تحصیلی دیپلم ریاضی و 10 سال سابقه در یک سازمان دولتی.توان مالی درحدود 50 میلیون.راهی برای گزفتن ویزای امریکا دارم؟

 87. Avatar of مدیر وب سایت
  مجتبی
  ۱۷ تیر ۱۳۹۵ در ۲۱:۴۶ | #164

  سلام من 25 سالمه خیلی علاقه دارم اقامت امریکا رو بگیرم متاسفانه مدرک تحصیلی ام هم ندارم نانوا هستم و 50 میلیون تومن هم سرمایه دارم و مجردم لطفا راحت ترین راه برام برای اقامت رو راهنمایی کنید خواهشا نگید که تماس بگیرید همین جا بگید ممنون میشم

 88. Avatar of مدیر وب سایت
  Saeed
  ۱۸ تیر ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۳ | #165

  سلام میخواستم بپرسم چطور میتونم به امریکا مهاجرت کنم واسه زندگی و کار و شهروندی,بعد از اینکه تونستم از نظر مالی اوکی بشم واسه ادامه تحصیل اقدام کنم. 19 سال دارم فوق دیپلم رشته مهندسی نقشه برداری هستم. بعضی راهها نمیشه مثل سرمایه گزاری ولی اونقدر ندارم توریستی هم که نمیشه پناهنده هم نمیتونم شما چی پیشنهاد میکنید ؟!

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۶ | #166

   سلام ما روش هایاس که کاملا تخصصی هست و فقط از طریق ما قابل انجام میباشد لطفا برای گرفتن اطلاعات بیشتر با ما درذتماس باشید تا هماهنگی لازم انجام شود

 89. Avatar of مدیر وب سایت
  مجتبی
  ۱۸ تیر ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۴ | #167

  سلام من مدرک ندارم و مجردم میخوام برای کار و اقامت به امریکا برم لطفا راحت ترین راه رو برای اقامت رو راهنمایی کنید البته برای رفتن 50 میلیون دارم متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۴ | #168

   سلام ما باید اطلاعات بیشتری از شما داشته باشیم تا راهنمایی کامل بشید لطفاً با ما در تماس باشید ما روشهای مناسبی برای شما خواهیم داشت

 90. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اسلامي
  ۱۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۴ | #169

  سلام من ٢٥سال سن و داراي مدرك ديپلم مي باشم و پسر عموي من سيتيزن امريكا و داراي رستوران مي باشد من چگونه از طريق ايشون ميتونم به امريكا سفر كنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۱ | #170

   سلام اگر ایشون قبول کنن روال اداری در آمریکا را برای شما بعهده بگیرن با تهیه مدارک مورد نیاز از طرف ما برای شما این امکان هست که چند ماهه قبولیه اقامت رو بگیرید برای اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر تماس بگیرید تشکر

 91. Avatar of مدیر وب سایت
  amin
  ۲۰ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۷ | #171

  سلام
  من تازه از دبیرستان فارغ التحصیل شدم و قصد دارم برای دانشگاه و ادامه تحصیل به آمریکا مهاجرت کنم لطفا راهی هست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۶ | #172

   سلام شرکت ما در ضمینه اقامت فعالیت داره اگر برای تحصیل قصد اقدام دارید با شرکتهایی که تخصصی این کار رو انجام میدن در تماس باشید ممنون

 92. Avatar of مدیر وب سایت
  حمیدرضا
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۹:۳۶ | #173

  باسلام . من 26 ساله . کارشناس ارشد مهندسی صنایع دانشگاه آزاد. سایقه کار هم ندارم. روشی برای من هست؟ حدود قیمتیشو اگر بگید ممنون میشم. جز رفتن به ترکیه ک 3 تا 5 سال طول بکشه. با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۶ | #174

   سلام شما اشاره به کشور خاصی نکردید ولی ما چندین روش داریم که از قیمت پانزده میلیون شروع میشه و تخصصی از طریق شرکت ما امکان پذیر هست ترجیحا تماس گرفته یا مشاوره حضوری داشته باشید تا کاملا توجیح بشید تشکر

 93. Avatar of مدیر وب سایت
  شایان
  ۲۱ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۴ | #175

  سلام.من 26 ساله هستم فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد. شابقه کارم ندارم. برای من راهکاری دارید؟ حدود 60 میلیون هم دارم.از چه طریقی؟قیمت رو هم حدودی ید ممنون میشم فقط ترکیه رو نه که 3 تا 5 سال طول میکشه.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۲ | #176

   سلام بله این شرکت روشهایی داره که میتونه به شما کمک کنه و مدارک مستندی قابل تهیه هست که این امکان رو به شما میده حتی از طریق یو آن یکساله با این مستندات انجام میشه شما نیاز به مشاوره حضوری داشته تا کاملا توجیح بشید ضمنا مدرک دانشگاه آزاد مورد تایید کشورهای مربوطه نیست و باید از طریق ما اقدام بشود

 94. Avatar of مدیر وب سایت
  میترا
  ۲۳ تیر ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۵ | #177

  سلام من41 و همسرم46 سال دارند.کارشناس ارشد زبان هستم و همسرم مهندس مکانیک .دو فرزند 13 و 14 ساله داریم.آیا راهی غیر از سرمایه گذاری برای اقامت آمریکا در درجه اول و یا کانادا در درجه دوم برای ما وجود دارد با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۱ | #178

   سلام در حال حاضر ما دو روش مطمئن داریم که تخصص شرکت ما هست باید برای اطلاعات بیشتر مشاوره حضوری داشته باشیم در حال حاضر با کلمه hias در گوگل جستجو کنید و در صورت نیاز در تماس باشید

 95. Avatar of مدیر وب سایت
  nima
  ۲۴ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۱ | #179

  سلام برای مهاجرت اقلیت های مذهبی به امریکا هم میتونید کاری کنید و اینکه اقوام ما از طریق هایاس و آسام رفتن و الان روند خیلی کند شده و در پی راهی هستیم برای مهاجرت.با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۱۴ | #180

   سلام روش هایاس بسیار روش خوب و مطمئن هست که زمان مناسبی داره و تا یکسال شما به اتریش رسیده و چهار ماه بعد آمریکا هستید.ما این روش رو انجام میدیم و بسیار هم موفق هست خیلیها به دنبال این روش هستن که اگر شما امکانش رو دارید درنگ نکنید و اگر راهنمایی نیاز دارید با شماره همراه موجود در سایت با بنده در تماس باشید تشکر

 96. Avatar of مدیر وب سایت
  سارا
  ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۱ | #181

  سلام ، من و همسرم وبزای 5 ساله کانادا رو داریم ، آیا میتونیم از راه زمینی که بین آمریکا و کانادا هست وارد کشور آمریکا شویم و اقامت دریافت کنیم ؟ آیا انجام شدنیه؟ و چقدر طول میکشه که به ما اقامت بدن؟ آیا اصلا اقامت میدان با توجه به مسیری که وارد خاک آمریکا شویم ، چون تو سایت گفته شده بود هر کسی که وارد خاک آمریکا بشه به هر صورت ممکن حتی غیر قانونی، اخراج نمی و مبتونه اقامت بگیره
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۰۲:۰۶ | #182

   سلام البته بستگی به شرایط شخص نیز داره مدارک و دلایل ارائه شده توسط شخص خیلی تاثیر گذار هست کمکی که ما میتوانیم انجام بدیم تهیه کیس و مدارک محکمی هست که طبق آن گرفتن اقامت میسر باشه شما میتونید مشاوره حضوری داشته باشید و از جزئیات مطلع بشوید ممنون

 97. Avatar of مدیر وب سایت
  مهسا
  ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۹ | #183

  سلام خسته نباشید
  من 24سالمه کارشناسی روانشناسی رو شبانه از دانشگاه دولتی گرفتم و برای ارشد جز استعدادهای درخشان بودم و بورس شدم.معدلم در هر دو مقطع 17 بوده.زبانمم اکیه.ایا امکان داره برای دکترا بورسیه بگیرم با هزینه دانشگاه؟!
  اگه بتونم بورس شم مادرمو میتونم ببرم؟!

 98. Avatar of مدیر وب سایت
  haniyeh
  ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۶ | #185

  سلام. من و همسرم ۲۶ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و حدود یکسال و نیم سابقه کار ثبت شده و ۳/۵ سال غیر رسمی هستیم.امکان کامل کردن زبان رو هم داریم.برخی از اقوام هم سیتیزن امریکا هستند اما نه درجه یک.آیا امکان گرفتن اقامت بدون سرمایه گذازی رو داریم؟
  ممنون

 99. Avatar of مدیر وب سایت
  haniyeh
  ۲۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۸ | #186

  haniyeh :
  سلام. من و همسرم ۲۶ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری و حدود یکسال و نیم سابقه کار ثبت شده و ۳/۵ سال غیر رسمی هستیم.امکان کامل کردن زبان رو هم داریم.برخی از اقوام هم سیتیزن امریکا هستند اما نه درجه یک.آیا امکان گرفتن اقامت بدون سرمایه گذازی رو داریم؟در امریکا یا کانادا
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۱ | #187

   سلام بله شما میتوانید بدون کمک از هر شخصی از طریق شرکت ما گرین کارت خود را دریافت کنید

 100. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر حسین
  ۲۷ تیر ۱۳۹۵ در ۱۴:۱۸ | #188

  سلام روزتون بخیر من 18سالمه دیپلم مکانیک دارم وضع مالی هم جالب نیست سربازی هم نرفتم یه ثبت اختراع جهانی داشتم میتونم اقامت داعم بگیرم و موندگار شم3 سال هم سابقه کار تو یه تعمیرگاه دارم راهنمایی کنید لطفا

  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۷ | #189

   سلام از این طریق که گفتید در صورت مکاتبه و بررسی در سایت کشور مورد نظر و اعلام وضعیت امکان گرفتن اقامت احتمالا وجود خواهد داشت

 101. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۹ | #190

  با سلام. من کارم ازاد است به کار سوپری وارد و مشغولم چجوری میتونم اقامت بگیرم؟ و چقدر هزینه ؟

 102. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۲۸ تیر ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۵ | #191

  سلام.ببخشید من کارم ازاد و به کاره سوپری در تهران مشغولم
  میخواستم ببینمراز چه طریق میتونم اقدام به مهاجرت کنم با چقدر سرمایه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۵۱ | #192

   سلام دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست لطفا کشور و هدف مورد نظر و بودجه خودتون رو مشخص کرده و در صورت نیاز تماس بگیرید ممنون

 103. Avatar of مدیر وب سایت
  مهران
  ۲۹ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۶ | #193

  با سلام
  من 23 ساله هستم و پول آنچنانی هم ندارم ميخواستم واسه گرفتن ويزاي کار برم آمریکا چ راه هایی وجود داره واسه رفتنم؟؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۹ | #194

   سلام باید از حدود بودجه شما اطلاع داشته باشیم و اگر بتوانید مشاوره حضوری داشته باشید اطلاعات کاملی رو دریافت خواهید کرد

 104. Avatar of مدیر وب سایت
  کیا
  ۳۰ تیر ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۳ | #195

  من و همسرم دعوت نامه از دایی خانمم داریم قصدمون هم برگشتن هست
  مدارک سهام شرکت خصوصی و ملکیت و سند ازدواج و پرینت بانک و اینا رو بازم ببریم؟
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۰ | #196

   سلام بله نیاز هست

 105. Avatar of مدیر وب سایت
  مهرناز
  ۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۰۹ | #197

  سلام
  من ٣٦ساله هستم مجرد بامدرك ليسانس حسابداري دانشگاه آزاد و دوازده سال سابقه كار و بيمه در اين زمينه در شركت خصوصي و سرمايه ١٢٠ ميليون و پول نقد٤٠ميليون بدون مدرك تافل و آيلتس
  لطفا جهت اقامت آمريكا مرا راهنمايي كنيد.
  باتشكر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۱:۳۵ | #198

   سلام روش تخصصی این شرکت که انحصاری در حال حاضر انجام میشود به شما پیشنهاد میکنم نیاز به تحصیل و مدارک زبان ندارد و فقط از طریق تهیه مدارکی خاص توسط ما انجام شده و تا نهایتا یکسال موفق به گرفتن اقامت شده و با هماهنگی تشریف میبرید برای دریافت اطلاعات جامع با ما در تماس باشید

 106. Avatar of مدیر وب سایت
  مژده
  ۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۸ | #199

  سلام در صورت پناهندگی چند سال نمیشه برگشت ایران؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۱ | #200

   سلام بستگی به کیس داره ولی کیسهای اجتماعی مشکلی برای برگشت نداره بلافاصله بعد از گرفتن اقامت برگردید

 107. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۹:۱۰ | #201

  سلام من 16سال دارم و اختراعات زیادی دارم و میخواهم از طرسق این اختراعات ب امریکا مهاجرت کنم و انهارا ب ثبت برسانم و در انجا زندگی و تحصیل کنم اختراعات راجع ب الودگی هواست ولی متاسفانه من پولی ندارم نمیدانم چکارکنم تا بتوانم اینکاذرا انجام بدهم لطفا راهنمایی کنیدِ.

 108. Avatar of مدیر وب سایت
  amir
  ۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۷ | #203

  سلام من 17 سالمه و قصد اقامت دائم در امریکارو دارم و هنوز مدرک دیپلمم رو دریافت نکردم( سال بعد دریافت میکنم) و با توجه به شرایط خاص سربازی چطوری میتونم اقامت دائم بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۶ | #204

   سلام متاسفانه تا مشخص شدن تکلیف خدمت و رسیدن به سن قانونی راهی نیست

 109. Avatar of مدیر وب سایت
  mahyar
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۳۷ | #205

  سلام. 25 ساله و لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور هستم آیا میتوانم برای ارشد و دکتری در کشور امریکا ادامه تحصیل بدم؟ رشته حقوق رو برای ادامه تحصیل مناسب میدانید ؟ کدام گرایش حقوق را برای ادامه تحصیل مبپسندید؟ فرصت شغلی مناسبی برای یک دانشجوی مهاجر دارد؟ با تشکر

 110. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۷:۲۷ | #207

  سلام. 25 ساله و لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور هستم آیا میتوانم برای ارشد و دکتری در کشور امریکا ادامه تحصیل بدم؟ رشته حقوق رو برای ادامه تحصیل مناسب میدانید ؟ کدام گرایش حقوق را برای ادامه تحصیل مبپسندید؟ فرصت شغلی مناسبی برای یک دانشجوی مهاجر در این رشته وجود دارد؟ با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۳۵ | #208

   سلام دوست عزیز حقوق در کشور آمریکا ماهیتش با ایران فرق دارد . کار این شرکت فقط در ضمینه اقامت هست برای اطلاعات تحصیلی و جزییات آون با همکارانی که کارشون صرفا تحصیلی هست کانکت بشوید

 111. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۲۷ | #209

  سلام من ۱۷ سال دارم برج ۱۱ میرم تو ۱۸ ساال ومعافی رو میگیرم ولی دیپلممم ناقصه برج ده میگیرم چطور میتونم اقامت بگیرم ممنون میشم اگه بگین

 112. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۱ | #210

  سلام من ۱۷ سال دارم و برج ده دیپلم میگرم رشتتمم ریاضی فیزیکه برج یازده هجده سالم میشم ومیتونم معافی بگیرم بعد چطور میشه اقامت بگیرم ممنون میشم بگین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۸ | #211

   سلام زمانی که پاسپرت گرفتید مراجعه کنید تا نسبت بهشرایط آون زمان شمارو راهنمایی کنیم

 113. Avatar of مدیر وب سایت
  Maryam
  ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۲۳ | #212

  سلام و با تشکر از وب سایت خوب شما
  من در آلمان از طریق پناهندگی اقامت گرفتم و الان 3 سال هست که اینجا اقامت دارم میخواستم ببینم که چطوری میتونم به آمریکا مهاجرت کنم ..امکان گرفتن ویزای توریستی هست ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۲۴ | #213

   سلام برای ویزای توریستی بله امکانش هست ولی دیگر به جهت داشتن اقامت آلمان کشور سومی اقامت نمیده

 114. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۳۶ | #214

  سلام.من یه محقق و مربی حرفه ای هستم با سابقه ۱۰ ساله با رزومه قوی.ستاره مربیان المپیاد دانشجویی بودم .مبتکر سیستم های نوین lose weight هستم .پیشنهاداتیم داشتم منتها بنا به شرایظی قبول نکردم .همچنین جز اولین مربیان ارگانیک ایران هستم.پیشنهادتون واسه من که یه perofational trainer هستم چیه.متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۵۱ | #215

   سلام نیاز به مشاوره حضوری هست تا کاملا توجیح بشوید چون رزومه شما خوب هست

 115. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدیه
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۰ | #216

  باسلام .ایا پس از ورود به امریکا با ویزای نامزدی(سوری)، راهی وجود دارد که نامزد غیر امریکایی بتواند با به هم خوردن نامزدی، در امریکا بماند یا ناچار است پس از سه ماه خاک امریکا را ترک کند؟ اگر راهی وجود دارد حدود هزینه ای که باید متقبل شود چقدر است؟

 116. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدیه
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۱۵ | #217

  سلام فکر میکنم سوالم ثبت نشده.میخواستم بپرسم پس از ورود به آمریکا با ویزای 3 ماهه ی نامزدی،(البته سوری)، با به هم خوردن نامزدی روش دیگری وجود دارد تا اجازه اقامت و ماندن گرفت؟ واگر پاسخ مثبت است، حدودا چه میزانی هزینه باید متقبل شد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۳۲ | #218

   سلام این کار سخت هست ولی با تهیه مدارک معتبر و مورد تایید امکان پذیر هست با ما جهت گرفتن اطلاعات در این مورد در تماس باشید هزینه حدودی مبلغ 15میلیون میباشد که رقم بسیار مناسبی هست و میتواند درباره چگونگی آن با ما در تماس باشید

 117. Avatar of مدیر وب سایت
  h
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۶ | #219

  با سلام برای اقامت در امریکا باید بالای چندسال داشته باشیم ازطریق سرمایه گذاری

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۵ | #220

   سلام حداقل سن قانونی نیاز هست

 118. Avatar of مدیر وب سایت
  s0oso0
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۵۴ | #221

  سلام . من از زنم جدا شدم و یه پسر 30 ماهه دارم چطور میتونیم از ایران خارج بشم در حد سرمایه گذاری پول ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنین. مرسی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۱ | #222

   سلام دوست عزیز با شرایط شما و بودن فرزن خردسالتون انتخاب چندانی ندارید اما یک روش هس که با تهیه مدارک امکان پذیر هست لطفاً با ما در تماس باشید ممنون

 119. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۷:۲۷ | #223

  سلام.
  من قصد مهاجرت با مدرک فوق لیسانس رشته گرافیک و انیمیشن تخصصی و 7 سال سابقه کار در شرکت تبلیغاتی معتبر با بیمه کامل و مسلط به زبان رو دارم.
  میتونم اقدام کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۳:۱۸ | #224

   سلام اگر قصد مهاجرت شغلی دارید در سایت کشور مورد نظر وارد شده و شرایط یا امتیاز بندی اعلام شده است

 120. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۹:۰۳ | #225

  سلام،
  من در حال حاضر در حال تحصیل در رشته منابع طبیعی گرایش محیط زیست هستم میخواستم ببینم اگر بخوام در آمریکا اقدام به تحصیل در رشته ی آی تی ( فناوری اطلاعان) کنم، از نظر دانشگاه های امریکا مشکلی نیست؟ یا امکانش هست در کانادا تحصیل کنم؟در ضمن معدلم هم خوب نیست.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۵۶ | #226

   سلام جنابعالی باید با شرکتهایی که کار تحصیلی انجام میدهند در تماس باشید

 121. ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ | #227

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم ببینم آیا در زمینه تجارت هم ویزایی در دسترس هست و شرایطش به چه صورته؟
  ما برای بازاریابی نیاز به حضور یکی از افرادمون در آمریکا داریم.
  با احترام

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۸ | #228

   سلام دوست عزیز سوال شما خیلی کلی و مبهم هست تلفنی در تماس باشید تشکر

 122. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۳ | #229

  با سلام حمیدجعفری هستم کارشناسی حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه دولتی 27سالمه خواستم بپرسم راحتترین وکم هزینه ترین راه برای اقامت درکشور آمریکا به همراه نامزدم چیه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۲:۴۵ | #230

   سلام دوست عزیز روشهای ما ربطی به تحصیلات شما ندارد و تخصصی هست دو روش با هزینه های مختلف هست که باید جهت توضیحات حضورا در خدمت باشیم

 123. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۷ | #231

  سلام خسته نباشین من میخوام به یه کشوری اقامت کنم بهم مخارج زندگی مو بدن مثلا کشور نروژ یا غیره امکانش هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۳ | #232

   خیر امکانپذیر نیست

 124. Avatar of مدیر وب سایت
  پویا
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۵ | #233

  سلام ، من 23 سالمه، اهنگساز و تنظیم کننده هستم و خوانندگی هم میکنم کار کردن و پول در اوردن در محیط ایران برام خیلی سخت شده ایا راهی هست که من بتونم از ایران خارج بشم؟ من هم تخصص در مهندسی صدا دارم و هم تخصص در پرودیوسینگ موزیک ، برای گرفتن اقامت چکار باید بکنم؟ و هزینه کلیش چقدر میشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۲ | #234

   سلام
   لطفا برای گرفتن وقت مشاوره حضوری با دفتر تهران تماس بگیرید چون شما نیاز به یک مشاوره کلی دارید

 125. Avatar of مدیر وب سایت
  یحیی
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۱ | #235

  باسلام . من کارمند شرکت اتوبوسرانی هستم . 45سال دارم و میخواهم با دو فرزندم و همسرم به آمریکا مهاجرت کنیم . سرمایه فعلی ما هم حدود 400 میلیون تومان هست .آیا با این مقدار پول می شود به آمریکا مهاجرت کرد . لطفا توی همین سایت جواب بدین . تشکر از سایت خوبتون.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۰ | #236

   بله
   از طریق اسپانسر این کار امکانپذیر است

 126. Avatar of مدیر وب سایت
  سامیار
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۲۲ | #237

  میخواستم بدونم شما کسی که دعوت نامه داره و میخواد بره یه کشور کارهاش رو انجام میدین ؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۸ | #238

   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 127. Avatar of مدیر وب سایت
  سید.محمد حسینی
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۸ | #239

  سلام خسته نباشید میخواستم ببینم میشه از طریق ماشین سواری حرفه ای وارد امریکا شدو اقامت گرفت و با فوق للیسانس صنایع چوب چطور به ایمیلم بفرستید ممنون

 128. Avatar of مدیر وب سایت
  سید محمد حسینی
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۱ | #240

  لام میخواستم ببینم میشه از طریق ماشین سواری حرفه ای وارد امریکا شد و اقامت گرفت یا با فوق لیسانس صنایع چوب چطور به ایمیلم بفرستید ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۶ | #241

   خیر چون یک پروسه پر ریسک و طولانی مدت میشه
   از یک طریق دیگه میتونیم براتون انجام بدیم

 129. Avatar of مدیر وب سایت
  شبنم
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۸ | #242

  با سلام من 49 سال ومدرک دکترای رشته تاریخ از دانشگاه تهران را دارم و سابقه 26 سال تدریس رسمی در آموزش و پرورش و نوشتن کتاب و مقالات در زمینه رشته تاریخ. همسرم 49 سال و مدرک لیسانس زبان انگلیسی و سابقه 16 سال تدریس در کانون زبان ایران . دارای دو فرزند 1 و 7 ساله هستیم آیا شرایط اخذ اقامت آمریکا را داریم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۴ | #243

   از طریق اسپانسر میتونیم کمکتون کنیم

 130. Avatar of مدیر وب سایت
  رسول
  ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۴:۱۹ | #244

  سلام
  من می خواستم از طریق برادرم که شهروند آمریکاست اقامت بگیرم و متاهل و دارای سه فرزند خردسال می باشم برای شروع درخواست ایا باید سند ازدواج وشناسنامه همسر و فرزندانم را ترجمه نموده و ارایه کنم یا فقط ترجمه شناسنامه خودم کافیست ممنون میشم سریعتر جواب بدین ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۲ | #245

   از طریق خویشاوندی مدت زمان خیلی زیادی طول میکشه

 131. Avatar of مدیر وب سایت
  Maryam
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۷ | #246

  سلام
  35 سالمه.کارشناسی صنایع دستی از دانشگاه علمی کاربردی .تقریبا بیکارم.راحت ترین و کوتاه ترین زمان و کم هزینه ترین راه برای اقامت آمریکا چیه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۱ | #247

   از طریق اسپانسر
   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 132. ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۴ | #248

  سلام من یک نجوان 18 ساله هستم وضع مالیم خوب نیست ولی مدرک ایلتس و مدرک برنامه نویسی نرم افزار رو از اموزشگاه گرفتم و دیپلم هم دارم از سربازی هم معاف هستم میخوام هر چه سریع تر وارد خاک امریکا بشم ساده ترین راه و کم هزینه ترین راه برای گرفتن اقامت ایالات منحده برای من چیه؟؟؟؟؟

 133. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۷ | #250

  سلام
  من ۳۲ ساله مجرد لیسانس برق
  عموی من آمریکاست
  چطور میشه یه دعوتنامه از اونور برام فرستاده بشه شنیدم اگه یه دعوتنامه سوری از یه جشنواره،همایش و….برامون بیاد میتونیم ویزا بگیریم
  شما توی این زمینه میتونید کمک کنید؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۰ | #251

   عموی شمااید اسپانسر شما بشن

 134. Avatar of مدیر وب سایت
  shahab
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۶ | #252

  سلام خسته نباشین
  میخواستم از ایران خارج بشم . برای زندگی و کار برم آمریکا
  از طریق سرمایه گذاری نمیتونم.تحصیل هم نمیتونم
  میخواستم ببینم راه دیگه ای هست برای رفتن به آمریکا
  ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید……

 135. Avatar of مدیر وب سایت
  Aida
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۳ | #253

  مادر من اقامت انگلیس داره و اونجا زندگی میکنه. ایا شما اطلاعاتی در مورد امکان مهاجرت مادرم به امریکا دارید که بعد از اون ایشون بتونن برای من اقدام کنن؟ من متاهل هستم بدون فرزند

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۳ | #254

   اگراقامت دائم انگلستان رو دارن دیگه امکان گرفتن گرین کارت رو ندارن

 136. Avatar of مدیر وب سایت
  فیروز
  ۱ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۴ | #255

  سلام ۱۹ سالمه
  چطوری میتونم خیلی راحت به چه کشور خوبی حجرت کنم ضمنان اصلا پول کافی ندارم
  مدرکم دیپلم
  شغل خاصی ندارم خوانندگی هستش ولی بی نام و نشان

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۱۳ | #256

   سلام
   لطفا برای مشاوره کامل حضوری، با دفتر تهران تماس بگیرید

 137. Avatar of مدیر وب سایت
  داراب رحیمی
  ۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۰ | #257

  سلام من 43 ساله ومدرک کارشناسی باستان شناسی دارم. ازطریق ED3می خوام اقامت آمریکا بگیرم. لطفا از طریق ایمیلم راهنمایی بفرمایید.
  با تشکر رحیمی

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۴ | #258

   با سلام
   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 138. Avatar of مدیر وب سایت
  داراب رحیمی
  ۵ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۴ | #259

  از روش EB3 کار برای کارفرما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۴ | #260

   با سلام
   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 139. Avatar of مدیر وب سایت
  صبا
  ۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۵۳ | #261

  سلام من 27 سالمه و دانشجوی دکتری جانور شناسی ام مدرک زبان دارم و دو مقاله بین الملی و تایید چند تا از اساتیدم من میتونم اقامت بگیرم؟سابقه تدریس و کار در ازمایشگاهم دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۳ | #262

   شما قید نکردید که برای چه کشوری

 140. Avatar of مدیر وب سایت
  Mehdi
  ۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۵ | #263

  سلام من دانشجوی دکتری حقوق عضو هیت علمی دانشگاه آزاد و وکیل پایه یک دادگستری هستم با بیش از 10 سال فعالیت آیا امکآن اقامت دایم دارم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۲ | #264

   چه کشوری و چه راهی؟

 141. Avatar of مدیر وب سایت
  خادم
  ۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۱ | #265

  سلام می خواستم ببینم میشه با روش EB3 اقامت آمریکا گرفت لطفا شرایطش به ایمیلم بفرستید.
  ممنون از لطف شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۲ | #266

   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 142. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر حسین
  ۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۹:۴۹ | #267

  سلام من عضویت فعال در بسیج دارم و شنیده ام که به اعضای بسیج اقمت یا ویزا نمیدهند ایا این صحیح است؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۱ | #268

   سختگیری بیشتری میشه ولی مهمه که چه نوع ویزا یا اقامتی

 143. Avatar of مدیر وب سایت
  نسیما
  ۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۳۷ | #269

  با سلام. من دکتری کشاورزی دارم و به مدت 10 سال با مدرک کارشناسی ارشد و حود سه سال هم با مدرک دکتری در رشته مرتبط در دانشگاه کار کردم. از چه طریقی میتوانم اقامت دایم آمریکا را بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۰ | #270

   راههایی برای شما وجود داره مثل اقامت کاری یا سرمایه گذاری یا … این به شما بستگی داره که میخواید چه راهی رو برید
   برای مشاوره کامل با دفتر تهران تماس بگیرید

 144. Avatar of مدیر وب سایت
  دانی
  ۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۱ | #271

  سلام دوبار ایمیل ارسال کردم جوابی ندادید، هزینه ازطریق EB3برای اقامت آمریکا چقدر میشه؟ منتظرم ممنون

 145. ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۴۶ | #272

  باسلام میخام بدونم کسی که تازه سیتیزن آمریکا گرفته همسر و فرزندان خود را بعد از چند وقت خواهد برد

 146. ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۸ | #273

  اگه میشه کامل توضیح بدین ممنون میشم

 147. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۱ | #274

  سلام بنده مدرک کارگردانی و همچنین خواننده پاپم میشه میخواستم ویزا بگیرم برای اینکار درامریکا مثلا دوست دارم چندسال در امریکا خوانندگی کنم کنسرت اجرا کنم کارگردانی دراونجا بکنم و….. چه نوع ویزایی را باید بگیرم همچنین میخوام ایرانیان مقیم ائونجاروهمببینم لطفا راهنماییم کنید.

 148. Avatar of مدیر وب سایت
  مینا
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۷ | #275

  سلام. من میخوام فرزندم در آمریکا به دنیا بیاد چطوری میتونم این کار رو انجام بدم؟ آیا به زن حامله ویزا گردشگری میدن؟ لطفا کامل برام توضیح بدین…

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۴:۱۰ | #276

   خیر. باید قبل از اینکه متوجه بارداری شما بشوند اقدام کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۱ | #277

   خیر به زن باردار ویزا نمیدن

 149. Avatar of مدیر وب سایت
  هادی
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۲ | #278

  سلام
  ببخشید دوستان کسی میدونه که کسی که مدرک پیش دانشگاهی رو اخذ کرده میتونه برای دوره کارشناسی در ایالات متحده اقدام کنه؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۹ | #279

   بله . بستگی به شرایط شما دارد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۰ | #280

   سلام بله

 150. ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۶ | #281

  با سلام دانشجوی کارشناسی شهید بهشتی هستم ایا امکان تحصیل در رشته ی معماری رو دارم؟ با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۲ | #282

   سلام برای کدوم کشور؟

 151. Avatar of مدیر وب سایت
  محمدرضا جلیلی
  ۶ مهر ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۰ | #283

  سلام من ۲۳ سالمه و دارای مدرک کارشناسی اویونیک (برق هواپیما) و همچنین مدرک تافل هستم و یک ثبت اختراع هستم میخواستم بدونم برای ارشد میتونم برم امریکا

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۲ | #284

   بله… باید از طریق مکاتبه با استاد راهنما پذیرش بگیرید

 152. Avatar of مدیر وب سایت
  Behnam
  ۸ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۰ | #285

  سلام میشه بابخشیدن اعضای بدن اقامت گرفت؟

 153. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۹ مهر ۱۳۹۵ در ۲۱:۴۲ | #287

  سلام نوجوان 17 ساله ای هستم که اشتیاق زیادی برای سفر به ایالات متعحده دارم اما به دلیل این که پدر و مادرم منو خیلی دوست دارند نمیتونم برم تا سن 21 یا 22 خواستم بپرسم هزینه ی اقامت دائم برای من و مدت زمان ان چقدره باتشکر از سایت عالیتون بی صبران منتظر جوابتون هستم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۸ | #288

   خب بستگی به شرایط اون زمان داره.. از الان نمیشه که شرایط 5 سال دیگه رو حدس زد

 154. Avatar of مدیر وب سایت
  احمد
  ۱۳ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۴ | #289

  سلام من رشته برق هستم فوق دیپلم پول ندارم گفتم ببینم میشه برم ایالات متحده؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۷ | #290

   بله برای مشاوره تماس بگیرید

 155. Avatar of مدیر وب سایت
  پارسا
  ۱۳ مهر ۱۳۹۵ در ۲۱:۳۱ | #291

  آقا من دو اختراع سطح یک ثبت کردم میخواستم ببینم آمریکا حمایت میکنه سطح یک هستش برای تماس با من شماره 09172901325 تماس بگیرید برای همکاری

 156. Avatar of مدیر وب سایت
  احمدی
  ۱۴ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۰۰ | #293

  با سلام
  بنده معلم هستم حدود 10 سال سابقه کاری دارم و مجرد هستم ، بسیار علاقه مند به مسافرت به آمریکا یا کانادا هستم می خواستم بدونم آیا امکان این کار برای من هست ؟ اگر بخوام برم آیا میشه اونجا هم تدریس کرد؟ ( منظورم اینه که اونجا شغل ما در ایران و مدرک ما رو قبول دارند ) یا باید به فکر کار جدید بود ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۳ | #294

   بله تطبیق داده میشه

 157. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۵ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۲ | #295

  سلام.من 47 سالمه.پزشک عمومی هستم.دارای همسر و یک کودک خردسال هستم.درصورت کافی نبودن سرمایه آیا از روش های دیگر میتوانم اقامت آمریکا رو بگیرم؟ممنون میشم راهنمایی ام کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۶ | #296

   بله
   شرکت ما میتونه بدون سرمایه گذاری شما رو در اخذ گرین کارت کمک کنه

 158. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۶ مهر ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۹ | #297

  اقامت آمریکا یا کانادا و یا استرالیا واسم فرقی نداره.ببخشید وقتتون را میگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۳ | #298

   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 159. Avatar of مدیر وب سایت
  Mana
  ۱۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۲ | #299

  باسلام… من دانش اموز 18ساله ی افغان مقیم ایران هستم…به دلیل شرایط سخت تحصیلات دانشگاهی برای اتباع افغان درایران میخواهم به ایالات متحده بروم ودرانجامشغول به تحصیل شوم.ضمن اینکه مدرک پایان دبیرستان نیزدارم راهی کم هزینه هست که به ایالات متحده برم یانه؟؟؟ باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲ | #300

   تحصیلی پر هزینه است و واقعا راه حلی نداره متاسفانه

 160. Avatar of مدیر وب سایت
  پیام
  ۱۶ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۴۸ | #301

  با سلام
  من شرایط و مدارکمو میگم و میخوام بدونم شانس من برای اقامت در ایالات متحده آمریکا چقدره؟ (اول کار بعد تحصیل) یه راهنمایی کوچیک کنین لطفا
  سن 27/5
  دیپلم ریاضی فیزیک با معدل 14
  کارشناسی برق قدرت با معدل 15
  کارشناسی ارشد mba با معدل 16
  دارای کارت پایان خدمت و پاسپورت
  دارای مدارک سازمان فنی و حرفه ای کشور
  دارای مدارک معتبر زبان از جمله تافل با نمره 80 و آیلتس با نمره 6
  دارای 6سال سابقه کار در زمینه های امنیتی – هوشمندسازی – شبکه – برق (البته در کنار دانشگاه و خدمت سربازی)
  دارای کارت مربی گری درجه1 از فدراسیون ورزش های رزمی
  و…
  با سپاس از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۷ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲ | #302

   میتونید هم کاری و هم تحصیلی اقدام کنید ولی برای گرفتن گرین کارت باید وکیل بگیرید

 161. Avatar of مدیر وب سایت
  افشین
  ۱۸ مهر ۱۳۹۵ در ۰۳:۲۵ | #303

  سلام،من دانش آموز۱۷ ساله هستم ک‌میخوام ب آمریکا مهاجرت کنم.از طریق ورزش راهی هست ک بتونم برم؟چون من جزو ۱۰۰ استعداد بسکتبال برتر ایران هستم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۰ | #304

   بله
   با وکیل امکانپذیره

 162. Avatar of مدیر وب سایت
  elmira
  ۱۸ مهر ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۴ | #305

  سلام
  من ااميرا 34 ساله قصد مهاجرت به امريکا را دارم ازدواج کرده و صاحب يک فرزند 2 ساله هستم
  مدرک ليسانس در رشته مديريت امور فرهنگي را دارم .داراي فوق ليسانس در مقطع MBA همچنين به مدت 5 سال در يکي از گروه هاي موسيقي سنتي به رهبري استاد محمد رضا لطفي به نام گروه بانوان شيدا نوازندگي دف مي کردم همچنين به همراه گروه در فستيوال موسيقي کشور هاي اسلامي در ترکيه شرکت کرده .کنسرت هاي متععددي در داخل ايران در سالن وزارت کشور – برج ميلاد سالن همايش هاي ميلاد برگزار کرديم بين سالهاي 86 تا 91 همچنين قصد اجراي کنسرت در کشور امريکا را دا
  شتيم و حتي موزيک ويديو ضبط شده براي WORLDMUSIC اماده کرديم ولي به دليل مشکات مالي اين برنامه برگزار نشد
  همسرم ديپلمه و جواهرساز مي باشد و متخصص گوهر شناسي و سنگ شناسي است

  لطفا من را در جهت مهاجرت به کشور امريکا راهنمايي بفرماييد

  سپاسگذارم

 163. Avatar of مدیر وب سایت
  مونا
  ۱۸ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۰۵ | #307

  من فوق ليسانس از يك دانشگاه معتبرم و از نظر زبان مشكلي ندارم. و به عنوان مترجم در يك شركت خصوصي كار ميكنم و سابقه بيمه دارم
  اما شوهرم ديپلمه و كارش آزاده
  آيا ما شرايط مهاجرت را داريم؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۱۴:۳۰ | #308

   بله
   قصد مهاجرت به کدوم کشور رو دارید؟

 164. Avatar of مدیر وب سایت
  محمدعزیزیان
  ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۲ | #309

  سلام خسته نباشید من داییم شهروند امریکا است ایا میتونه برای من دعوت نامه بفرسته

 165. Avatar of مدیر وب سایت
  افسر
  ۱۹ مهر ۱۳۹۵ در ۰۵:۴۹ | #311

  من افسر دوم کشتی های نفتکش هستم.با مدرک لیسانس.همسر و یک فرزند سه ساله دارم.شانسی دارم برای اقامت به غیر از سرمایه گذاری؟

 166. Avatar of مدیر وب سایت
  نوید
  ۲۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۷ | #313

  سلام
  یک سوال خدمتتون دارم
  اگر بخواهم یک شرکت با مسولیت محدود ثبت کنم در امریکا و تمام خانواده شامل برادر و خواهر و مادر و پدرم جز شرکای شذکت معرفی کنم و خودم مدیر امکان اقامت همگی انها از طریق ثبت شرکت و فعالیت در امریکا وجود داره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۵ | #314

   به این سادگی که فرمودید خیر
   در قدم اول یک وکیل در امریکا باید بگیرید تا کار برای شما شروع بشه

 167. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۲۱ مهر ۱۳۹۵ در ۰۴:۵۲ | #315

  سلام ؛ اگر برای اقامت مبلغ پولی چندین میلیون دلار وارد بشه آیا مدارکی دال بر اینکه پول از کجا وارد سرمایه گذاری تحت اتحادیه آمریکا میشه نیاز هست یا خیر؟
  در ضمن پول از حساب شخصی در خارج از ایران به امریکا به نام فرد درخواست دهنده واریز میشه ولی فرد درخواست دهنده حساب بانکی خارج از ایران نداره
  لطفا برای انجام چنین کاری مدت زمان اقامت را بگید
  ممنون از پاسخگوییتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۷ | #316

   از طریق وسترن یونیون امکانپذیره

 168. Avatar of مدیر وب سایت
  آفاق
  ۲۱ مهر ۱۳۹۵ در ۱۸:۲۷ | #317

  سلام من فوق دیپلم گرافیک و شوهرم لیسانس حسابداریه..یه پسر دو ساله دارم و فقط ۱۰۰ میلیون پول…آیا میشه اقامت واسه آمریکا یا هر کشوری بگیرم؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۸ | #318

   بله
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 169. Avatar of مدیر وب سایت
  حسین
  ۲۱ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۲ | #319

  سلام من 16 سالمه کلاس 10 هستم آیا میتونم به تنهایی به آمریکا برم.آیا در لس آنجلس مدارس شبانه روزی وجود دارند؟به نظر شما خیلی سخته که بتونم برم؟باید چکار کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۹ | #320

   خیر امکانپذیر نیست

 170. ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۹ | #321

  سلام من 23 سالمه و رشته ی IT در دانشگاهم به پایان رسیده شرایط مالیم هم حدود 30 ملیون پول اماده دارم
  اما میخوام بدونم که با 30 ملیون اونجا خونه یا کار گیرم میاد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۵ | #322

   30 میلون کل سرمایه شماست؟ در این صورت فقط یک راه برای شما وجود دارد که با 12 میلیون امکانپذیره

 171. ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۰ | #323

  اقامت امریکا رو هم میخوام

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۶ | #324

   لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید

 172. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۲۲ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۱ | #325

  سلام من 32 سالمه متاهل هستم.دیپلم دارم و مدرک جوشکاری بین المللی هم دارم و شیش ماه هم بطور کامل دوره دیدم و در این زمینه مشغول بکار هستم.ایا امکان داره ک بتونم اقامت امریکا بگیرم و اینکه بنظرتون چقد هزینه داره.ممنونم با تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۶ | #326

   کاری خیر ولی میشه از طریق دیگه ای گرین کارت بگیرید

 173. Avatar of مدیر وب سایت
  ارش
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۶ | #327

  سلام من میتونم گرین کارت بگیرم ولی برای اولین بار دارم میرم امریکا چه مدارکی رو باید قبل رفتن بگیرم خواهش میکنم سریعتر جواب بدید باید خیلی سریع مدارکمو اماده کنم چه مدارکی رو باید بگیرم که بعدا حتما باید برگردم و اونجا برام لازمه؟
  گواهینامه بین المللی تحصیلی یا….
  لطفا توضیح بدید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۵ | #328

   سلام
   اگر قصد شما گرین کارت از طریق ویزای توریستی هست فقط یه مدرک نیاز دارید
   لطفا تماس بگیرید

 174. Avatar of مدیر وب سایت
  vaid
  ۲۳ مهر ۱۳۹۵ در ۱۹:۰۲ | #329

  سلام وخسته نباشید من شماره ای از مشتاوران سایتون میخوام واسه راهنمای لطفا واسم بفرستید خیلی سواا دارم ممنون میشیم منتظر جوابتونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۲ | #330

   در قسمت تماس با ما

 175. Avatar of مدیر وب سایت
  سبحان
  ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۲۰:۰۱ | #331

  سلام
  ایا اگه برنامه نویس با مدرک خوب باشی
  میتونی اقامت بگیری

 176. Avatar of مدیر وب سایت
  ترانه
  ۲۴ مهر ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۰ | #333

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد هستم
  و سه سال هم سابقه کار دارم.وسرمایه زیادی ندارم
  میخواستم بدونم باشرایطی که من دارم میتونم به امریکا مهاجرت کنم یا خیر
  واینکه چقدربایدحزینه کنم
  ممنون میشم همینجا پاسخ بدید
  ممنون از سایت خوبتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۱ | #334

   بله ولی هزینه بستگی به روش و تعداد نفرات داره

 177. Avatar of مدیر وب سایت
  ترانه
  ۲۵ مهر ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۵ | #335

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس پرستاری از دانشگاه آزاد هستم
  و سه سال هم سابقه کار دارم زبان روبه طورحرفه ای بلد نیستم وسرمایه زیادی هم ندارم
  میخواستم بدونم باشرایطی که من دارم میتونم به امریکا مهاجرت کنم یا خیر
  واینکه چقدربایدحزینه کنم
  ممنون میشم همینجا پاسخ بدید
  ممنون از سایت خوبتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ مهر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۹ | #336

   بله امکانش هست ولی باید حتما حضوری صحبت بشه

 178. Avatar of مدیر وب سایت
  مهسا یگانه
  ۲۷ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۳ | #337

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 33 سالمه دانشجوی دکتری عمران دانشگاه آزاد هستم، 2 سال هم سابقه تدریس در دانشکاه آزاد دارم. میخواستم بدونم آیا میتونم اقامت امریکا رو بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۵ | #338

   بله
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 179. Avatar of مدیر وب سایت
  Eddie
  ۲۸ مهر ۱۳۹۵ در ۲۰:۴۶ | #339

  با سلام خدمت شما
  من ۱۶ سال دارم و میخواستم اقامت امریکا به تنهایی بگیرم
  راحت ترین روش برای اقدام چی هستش؟
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۴۰ | #340

   برای شما امکانپذیر نیست

 180. Avatar of مدیر وب سایت
  ma
  ۲۹ مهر ۱۳۹۵ در ۲۳:۵۹ | #341

  سلام من فوق تخصص سونوگرافی دارم پنج سال سابقه ی کار دارم و مجردم آیا شرایط اقامت داعم در آمریکا رو دارم؟
  ایا اقامتتو امریکا سخته؟
  با این شرایط میتونم تو شهر سان فرانسیسکو زنگی کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ مهر ۱۳۹۵ در ۱۷:۳۷ | #342

   سلام
   بله
   لطفا تماس بگیرید

 181. Avatar of مدیر وب سایت
  عبداله يگانه پرست
  ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۰۹:۴۸ | #343

  سلام من عبداله يگانه پرست 46 ساله مدت 14 سال در يک شرکت به عنوان کمک حسابدارمشغول به کار هستم متاهل هستم دو فرزند پسر 14 و 9 ساله دارم قصد دارم به آمريکا يا کانادا يا يک کشور خوب اروپايي مهاجرت و اقامت دايم و گرين کارت بگيرم جوشکار و کشاورز نيز ميباشم کل دارايي من 30 هزار دلاره آيا راهي براي مهاجرت من هست لطفا از طريق ايميل خبرم کنيد a.yeganeh.1970@gmail.com با تشکر از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۹ | #344

   بله امکانش هست فقط اینکه شما نیاز به یک مشاوره کامل دارید لطفا با دفتر تماس بگیرید

 182. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۴ | #345

  سلام من ی نوجوان 16 ساله هستم میخواستم ببینم چ جوری میتونم اقامت آمریکا رو بگیرم .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۸ | #346

   همراه با خانواده امکانپذیر است

 183. Avatar of مدیر وب سایت
  سپیدی
  ۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۷:۵۶ | #347

  سلام.من مهندس معمار و همسرم مهندس مکانیک(ارشد)می باشد.خیلی متمایلیم که اقامت و وارد آمریکا و کانادا بشیم.مدرک زبان نداریم.البته زبان همسرم عالیه و زبان تخصصی تدریس میکنه اما من نه.
  توان سرمایه گذاری با نرخ بالا رو اصلااا نداریم.
  ممنون میشم راهنمایی کنین.در ضمن همزمان میخوایم بریم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۹ | #348

   از طریق اسپانسر امکانپذیر است

 184. Avatar of مدیر وب سایت
  یاسمین
  ۴ آبان ۱۳۹۵ در ۰۹:۰۶ | #349

  با درودی بی پایان. یک برادرزاده دارم که امسال دیپلم گرفته. میخواهد به امریکا برود. چگونه می تواند در قرعه کشی امریکا شرکت کند؟ لطفا راهنمایی فرمایید. با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۶ | #350

   با وارد شدن در سایت رسمی لاتاری

 185. Avatar of مدیر وب سایت
  امین
  ۴ آبان ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۶ | #351

  سلام خسته نباشید
  بنده کارشناسی ارشد رشته معماری تیر ۹۶ میگیرم از ۴ تا شرکت رزومه ۳ ساله دارم توی مجموعشون کار میکردم شرکت ذیصلاح ,مشاور ,طراحی,ناظران حقوقی رزومه مشاور املاک دارم رزومه سرپرست فروش دارم و اینکه خدمتم نرفتم هنوز متولد ۶۹ هستم چه راههایی وجود داره برای رفتن از ایران و چه کشوری خوب برای رفت ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۷ | #352

   سلام شما در هر کشوری میتونید موفق باشید و این کاملا به شخص شما و برنامه آیندتون بستگی داره

 186. Avatar of مدیر وب سایت
  a.m
  ۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۶ | #353

  سلام. من دانشجوی دکتری مهندسی استخراج معادن در دانشگاه دولتی هستمبا سابقه تحصیلی و پژوهشی خیلی خوب. میخواستم بدونم بعد از اتمام تحصیلات چه طوری باید درخواست اقامت بدم؟ مشکل زبان ندارم ولی سابقه شغلی هم ندارم. با تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۰ | #354

   چه کشوری؟
   توضیحات شما اصلا تکمیل نیست
   لطفا تماس بگیرید

 187. ۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۹:۱۷ | #355

  من وضعیت مالی درست وحسابیی ندارم باید چگونه پولی برای مهاجرت تهیه کنم و چگونه در آنجا شغلی پیدا کنم تا زندگیم را بچرخانم؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۶:۱۹ | #356

   اول بفرمایید از چه طریقی

 188. Avatar of مدیر وب سایت
  a.m
  ۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۲ | #357

  @مدیر وب سایت
  در درجه اول آمریکا مد نظرم هست.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۳ | #358

   لطفا برای گرفتن وقت مشاوره تماس بگیرید

 189. Avatar of مدیر وب سایت
  mg
  ۱۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۵۲ | #359

  سلام من43سال ودومدرک از دانشگاه دولتی صداوسیما در صدابرداری و کارگردانی دانشگاه هنر دارم و 23سال سابقه کار در صدا وسیما میتونم به امریکا مهاجرت کنم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۰ | #360

   بله
   لطفا تماس بگیرید

 190. Avatar of مدیر وب سایت
  ف.مقدم
  ۱۲ آبان ۱۳۹۵ در ۰۲:۱۵ | #361

  با سلام من تا چند ماه دیگه به امریکا میرم(پناهندگی) چطور میتونم برای کسی در ایران دعوتنامه ازدواجی بفرستم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۷ | #362

   بعد از دریافت گرین کارت امکانپذیر است

 191. Avatar of مدیر وب سایت
  الما
  ۱۲ آبان ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۸ | #363

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم برای مهاجرت شغلی eb3 امریکا حاقل هزینه چقدر میشه برای خانواده 3 نفره

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱ | #364

   نسبت به مدارک متغیر است

 192. Avatar of مدیر وب سایت
  شيرين پورسياهيخ
  ۱۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۰:۵۳ | #365

  من گرين كارت امريكا را دارم و براي همسرم هم درخواست گرين كارت كرده ام ، حالا اگر پاسپورت سفيد بگيرم اين مسئله روي زمان و نوبت همسرم براي مصاحبه اثر مي گذاريد يا خير ؟

 193. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۴ آبان ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۶ | #367

  سلام. من پدر، پدربزرگ و عموی من همه گرین کارت داشتن ولی الان فوت کردن، آیا تاثیری در اقامت گرفتن من داره؟ ینی کمکی میکنه؟

 194. Avatar of مدیر وب سایت
  kiimiaa
  ۱۵ آبان ۱۳۹۵ در ۱۸:۴۷ | #369

  سلام خانمی هستم 26 ساله با لیسانس منابع طبیعی از دانشگاه فردوسی وارشد علوم و تکنولوژی بذر از دانشگاه آزاد و هنوز سابقه کاری ندارم. همسرم 30 ساله فوق دبپلم مدیریت هتلداری و سابقه کار در هتل ولی در حال حاضر کار سردخانه ی صنعتی انجام میدهد ولی مدرک فنی حرفه ای این رشته را ندارد با 10 سال سابقه ی کار. فرزند هم نداریم و سرمایه حدودا 80میلیون داریم. آیا شرایط اقامت در آمریکا را داریم؟ در جایی مثل ایالت های اصلی آمریکا؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ | #370

   سلام
   لطفا برای مشاوره کامل تماس بگیرید

 195. Avatar of مدیر وب سایت
  آرزو
  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۷ | #371

  سلام ما به تازگی در ترکیه درخواست پناهندگیمون قبول شد وآمریکارو گرفتیم میخوام ببینم بعد از گرفتن گرین کارت میشه واسه زندگی بیاییم اروپا و یا کانادا شما میتونید کاری انجام بدید؟؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۳ | #372

   نمیتونید همزمان اقامت دو کشور رو بغیر از سرزمین مادری داشته باشید

 196. Avatar of مدیر وب سایت
  ابولفضل جمالی
  ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۷ | #373

  سلام بنده فوق لیسانس عمران از دانشگاه ازاد معتبر دارم سابقه کارم 3سال و نیم در شرکت دانا ساخت برای ساخت نمایشگاه های بین المللی دارم …
  میخواستم ببینم میتونم برادرم که حدود 23 سال سن داره و از معلولیت ذهنی رنج میبره رو تحت پوشش خودم ببرمش…هزینش هم میتونم پرداخت کنم….
  مچاکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۰ | #374

   سلام
   از طریق خویشاوندی خیر ولی از طریق اسپانسر میشه برای هر دو نفر شما همزمان اقدام کرد

 197. Avatar of مدیر وب سایت
  زهرا
  ۲۰ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۰ | #375

  سلام خسته نباشید شخصی که نظامی باشه میتونه برای رفتن به آمریکا اقدام کنه ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۲ | #376

   چه نیرویی؟ چه سمتی؟

 198. Avatar of مدیر وب سایت
  حسام عسگری
  ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۴ | #377

  سلام دوست عزیز من 20 سالمه و دانشجوی پزشکی هستم در دانشگاه تهران میخواستم بدونم برای تحصیل و بعد از آن گرفتن اقامت در آمریکا برای من با هزینه متعادل امکان پذیر است

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۱ | #378

   برای خوندن پزشکی در امریکا شما باید حداقل مدرکی در حد لیسانس داشته باسید که بعد بتوانید از صفر اونجا شروع کنید

 199. Avatar of مدیر وب سایت
  حسام عسگری
  ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۵ | #379

  ببخشید میخواستم بدونم حداقل سن و سرمایه برای اقامت آمریکا چقدر هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۳ | #380

   گرین کارت فقط از طریق سرمایه گذاری یا لاتاری هستش که برای سرمایه گداری بین 500هزار دلار تا 1.5 میلیون دلار سرمایه نیازه
   البته از طریق اسپانسر شرکت ما هم میشه اقدام کرد
   لزفا برای مشاوره کامل تماس بگیرید

 200. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا
  ۲۱ آبان ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۷ | #381

  سلام من ۲۵سالمه حدود ۵۰۰ملیون سرمایه و لیسانس علوم تجربی دارم پدر و مادرم سیتیزن آمریکا هستن آیا من با این مدارک میتوانم مهاجرت کنم یا نه مدرک تافل هم دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آبان ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۴ | #382

   اونا میتونن از طریق خویشاوندی برای شما اقدام کنند

 201. Avatar of مدیر وب سایت
  ياسر
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۴:۱۱ | #383

  با سلام. من متاهل هستم با ٣٤سال سن و مدرك كارشناسى قصد مهاجرت به امريكا به هر طريقى كه ممكن باشد را دارم. لطفا راهنماييم كنيد ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۶ | #384

   از طریق اسپانسر یا سرمایه گذاری

 202. Avatar of مدیر وب سایت
  لیلا ‘gsjhkd
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۸:۲۰ | #385

  با سلام.خواهرم طی ثبت نام لاتاری موفق به اخذ گرین کارت امریکا شده است.پس از چند وقت می تواند دعوتنامه برای من بفرستد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۵ | #386

   2 سال بعد از سیتیزن شیپ

 203. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۰۸:۴۱ | #387

  سلام نوجوانی 17 ساله هستم قصد گرفتن اقامت امریکا رو دارم اما نمیدونم چطوری در یک سال اقامت رو بگیرم اگر میشه کمکم کنید و نیاز به یک اسپانسر دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۵ | #388

   سن شما هنوز قانونس نیست برای همین باید با خانواده اقدام کنید

 204. Avatar of مدیر وب سایت
  mostafa
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۵ | #389

  سلام من 20 سالمه 2 قهرمانی جهان تو کشتی دارم ایا میشه ازطریق این قهرمانیا اقامت گرفت

 205. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۳ آبان ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۲ | #391

  من شنیدم به زیر 18 سال راحت تر اقامت میدن

  حتما باید 18 سالمون باشه؟؟

  اگر سربازی نداشته باشیم مشکلی ایجا نمیکنه؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۹ | #392

   چه نوع اقامتی؟ متفاوت هستش

 206. Avatar of مدیر وب سایت
  مهرداد
  ۲۴ آبان ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۹ | #393

  سلام، من ليسانس اي تي هستم و متأهل و فقط ١٠٠ ميليون سرمايه دارم، ايا امكان أقامت هست ؟ أمريكا يا اروپا مدنظرم هست

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۷ | #394

   امریکا از طریق اسپانسر امکانپذیره

 207. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۲۴ آبان ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۸ | #395

  سلام ببخشید من چند سوال داشتم اگه میشه لطف کنید و جواب بدید اولی این که گرین کارت اصلا چیست آیا همان کارت ملی است و گرین کارت به چه معنای است ؟ و دیگری سیتیزن هست آیا به معنی شهروند بودن است؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۵ | #396

   گرین کارت اقامت موقت انریکا و سیتیزن اقامت دائم امریکاست

 208. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۲ | #397

  اقامت دائم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۹ | #398

   لطفا با دفتر تماس بگیرید

 209. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۶ آبان ۱۳۹۵ در ۲۱:۱۶ | #399

  میشه توی یک سال اقامت دائم رو گرفت؟

  شرایط اسپانسریتون چطوره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۳ | #400

   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 210. Avatar of مدیر وب سایت
  عرفان
  ۲۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۱ | #401

  سلام خسته نباشید من 19 سالمه یکی از دوستان صمیمی پدرم نیویورک هست قصد دارم اقامت بگیرم اما نمیدونم چطور از طریق ترکیه میخوام چون نزدیک هستیم ارومیه ساکنم ولی پاسپورت ندارم آیا امکان موفقیت هست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۸ | #402

   حتما نیاز به پاسپورت دارید

 211. Avatar of مدیر وب سایت
  امیر
  ۲۸ آبان ۱۳۹۵ در ۱۵:۴۵ | #403

  سلام ببخشید من 23سال سن دارم با مدرک دیپلم و سرمایه حدود100ملیون ایا می توانم اقامت دائم امریکا رو بگیرم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۴ | #404

   بله
   از طریق اسپانسر امکانپذیر است

 212. Avatar of مدیر وب سایت
  جعفر قدیمی
  ۲۸ آبان ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۵ | #405

  با سلام من کلا 20 میلیون تومان سرمایه دارم و مدرک دوم دبیرستان ومدرک تکنسین داروخانه و ارایشگری مردانه وسابقه 15ساله درداروخانه دارم ایا با این شرایط میتوانید راهی برایم بگذارید تا به امریکا برسم ممنون راهنماییم کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آبان ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۳ | #406

   سلام
   فقط از یک راه امکانپذیره
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 213. Avatar of مدیر وب سایت
  ساناز
  ۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۳ | #407

  با سلام
  من کلا 50 میلیون سزمایه دارم 3 سال سابقه کار بیمه در رشته مهندسی عمران ایا راهی هست تا اقامت امریکا بگیرم؟

 214. Avatar of مدیر وب سایت
  داود
  ۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۴:۵۳ | #409

  با سلام
  من دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران هستم از دانشگاه ازاد دارای دو فرزند زیر 18 سال و بیش از 24 سال سابقه کار دارم( پرداخت حق بیمه) و الان 51 سالم هست و حدودا سرمایه ای حدود یک میلیارد تومن از چه راهی میتونم اقامت امریکا را برای خودم و خانواده ام بگیرم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ آذر ۱۳۹۵ در ۱۶:۲۴ | #410

   از طریق اسپانسر میشه اقامت رو برای شما گرفت

 215. Avatar of مدیر وب سایت
  سارا عزیزی
  ۵ آذر ۱۳۹۵ در ۱۸:۳۲ | #411

  سلام من از طریق ازدواج صوری گرین کارت امریکارو دارم میخوام برم المان و انجا درخواست پناهندگی بدم چون شرایط زندگی تو امریکارو ندارم میشه راهنمایی کنین میشه من برم المان و درخواست پناهندگی بدم

 216. Avatar of مدیر وب سایت
  داود
  ۶ آذر ۱۳۹۵ در ۰۸:۰۱ | #413

  سلام و درود
  ممنون میتوانید لطفا واضح تر راجب اسپانسر توضیح دهید که یعنی چه و چگونه باید اسپانسر گرفت ایرانی یا خارجی هست .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۸ | #414

   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 217. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۸ آذر ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۶ | #415

  سلام ببخشید میشه یه مقدار در مورد روش اسپانسرتون توضیح بدید چون سوال خیلیای دیگه هم بوده . با تشکر از مدیر محترم وب

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۹ | #416

   با سلام
   برای توضیح بیشتر باید تماس بگیرید برای مشاوره حضوری

 218. ۸ آذر ۱۳۹۵ در ۲۳:۴۷ | #417

  مقاله بسیار جالب و جامعی بود
  آدم وسوسه میشه به فکر مهاجرت بیفته.
  سپاس از شما

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۵ | #418

   سپاس برای وقتی که گذاشتید

 219. Avatar of مدیر وب سایت
  الهام
  ۹ آذر ۱۳۹۵ در ۲۰:۲۱ | #419

  سلام و خسته نباشید ببخشید کسی که گرین کارت آمریکارو داره چطور میتونه بره آلمان و اونجا زندگی بکنه؟؟؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۴ | #420

   درخواست اقامت دائم باید بده و تا زمانی که اقامت یه کشور دوم رو داشته باشید نمیشه برای کشور سوم اقدام کرد

 220. Avatar of مدیر وب سایت
  سجاد
  ۱۰ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۱ | #421

  سلام من ۲۰سالمه و کاردانی گرافیک دارم و میخواستم بدونم با هزینه ۳۰م حداکثر میشه کاری کرد برای آمریکا. و یه سوال دیگه از راه ویزای ترانزیت شنگن میتونم وارد آلمان بشم و پناهنده بشم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۵۲ | #422

   برای شما از طریق ترکیه امکانپذیر است
   از طریق شینگن شرایط دارد

 221. Avatar of مدیر وب سایت
  احمدعلي
  ۱۳ آذر ۱۳۹۵ در ۰۶:۴۴ | #423

  سلام. من از طرف یکی از دوستانم در ویرجینیا قراره به عنوان مدید اکادمی ورزشی معرفی بشم و احتمال زیاد اوکی بشه کارم. سوال بنده اینه که من چقدر باید بمونم اونجا تا اقامتم اوکی شه و کی میتونم برگردم ایران یا کی میتونم دیگه رفت و آمد کنم به ایران اطلاعات کامل در صورت امکان محبت کنید. مرسی

 222. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۲۰ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۷ | #425

  با سلام
  من ۲۹ سالمه ولی متاسفانه مدرک تحصیلیم زیره دیپلمه
  میخاستم ببینم ایا با این که راننده ماشین آلات راهسازی و کشاورزی با تمام مدارک هستم می تونم برا اقامت داعم امریکا اقدام کنم با حداقل چقدر هزینه ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۰۹ | #426

   سلام
   بله هزینه بستگی به تعداد نفرات داره

 223. Avatar of مدیر وب سایت
  مهدی
  ۲۱ آذر ۱۳۹۵ در ۱۹:۰۰ | #427

  @مدیر وب سایت
  یک نفر مجردم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۶ | #428

   با ۱۲ تا ۸۰ میلیون طی مدت ۹ ماه تا ۱ سال این کار برای شما امکانپذیره

 224. Avatar of مدیر وب سایت
  ali
  ۲۱ آذر ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۶ | #429

  سلام
  من خواهرم حدود ۸ سال هست که آمریکا هست و تازه سیتیزن شده ایا خواهرم برای من می تونه گرین کارت درخواست کند؟
  من خودم ۴۰ سال دارم و زن و بچه هم دارم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۴:۰۶ | #430

   از طریق خویشاوندی حدود ۱۳ سال طول میکشه

 225. Avatar of مدیر وب سایت
  امید
  ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ۲۱:۰۸ | #431

  با سلام ببخشید هزینه مهاجرت به آمریکا کم کمش چقدره؟اینکه نوشتین ۱۲ تا ۸۰ میلیون آخه با هم خیلی فاصله داره این قیمت.و دوم آیا کار هم میشه راحت پیدا کرد من مدرکم دیپلم هستش و سنم ۲۱٫به نظرتون ارزش ریسک داره و میتونم اونجا هزینه هامو در بیارم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۱ | #432

   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 226. Avatar of مدیر وب سایت
  Hesam
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۸ | #433

  سلام ببخشید من یک سوال داشتم می‌خواستم بدونم حداقل زمان برای گرفتن اقامت آمریکا از طریق شرکت شما چقدر است و حداکثرش چقدر هست از همون طریق اسپانسر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۶ | #434

   سلام
   بین ۹ ماه تا ۱ سال

 227. Avatar of مدیر وب سایت
  baran
  ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۹ | #435

  سلام.وقت شما بخیر.من ۳۴ ساله هستم و دکترای مدیریت دولتی و عضو هیئت علمی دانشگاه.همسرم هم ۴۳ ساله و دارای مدرک کارشناسی ارشد و یک فرززند ۱۴ ساله هم دارم.حدود ۴۰۰ میلیون سرمایه نقدی و یک میلیارد تومان هم سرمایه غیرنقدی داریم.قصد گرفتن اقامت دائم آمریکا رو دارم. این امکان برای من وجود داره؟ از چه طریقی و هززینش چقدر میشه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۳۱ | #436

   با سلام
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 228. Avatar of مدیر وب سایت
  رضا الیاسی
  ۲۵ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۶ | #437

  سلام من رضا هستم ۳۳ ساله قصد مهاجرت به استرالیا دارم تقریبا ۳۰ تومن پول دارم کارشناس مدیریت بازرگانی هستم اونجا مشکل دار ندارم دوستی دارم که کمکم میکنه اما نمیتونه اسپاسنسرم بشه آیا میتونید کمکم کنید؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۹ | #438

   بله
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 229. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۶ آذر ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ | #439

  سلام ببخشید اگر سربازی نرفته باشیم مشکلی داره؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۵۰ | #440

   اجازه خروج نخواهید داشت

 230. Avatar of مدیر وب سایت
  میلاد
  ۲۷ آذر ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۷ | #441

  سلام ببخشید اگر ما از طریق شرکت شما اقدام به اخذ اقامت آمریکا کنیم بعد از انجام مراحل کاری به صورت مستقیم وارد ایالات متحده آمریکا خواهیم شد یا نه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۱ | #442

   برای مصاحبه اول اتریش و بعد امریکا میرید

 231. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۸ | #443

  ببخشید راهی نیست که بدون سربازی رفتن بتونیم بریم؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ آذر ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۶ | #444

   سلام
   فقط از طریق غیر قانونی یا وثیقه گذاشتن امکانپذیره

 232. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۲۹ آذر ۱۳۹۵ در ۲۰:۲۷ | #445

  وثیقه حدود چقدر باید باشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۱ | #446

   وثیقه برای چه کاری؟

 233. Avatar of مدیر وب سایت
  سینا
  ۲۹ آذر ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۹ | #447

  سلام خواستم بپرسم که من با ۱۶ سال سن و محصل بودن ایا میتونم اقامت بگیرم یا نه و ایا از روش پناهندگی میشه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۴۰ | #448

   به خاطر اینکه سن قانونی ندارید برای خروج از کشور به تنهایی به مشکل میخورید

 234. Avatar of مدیر وب سایت
  مسی
  ۳۰ آذر ۱۳۹۵ در ۰۹:۱۹ | #449

  سلام
  آیا زن متاهل برای گرفتن اقامت حتما نیاز به اجازه شوهر داره؟

 235. Avatar of مدیر وب سایت
  امير عامري
  ۱ دی ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۰ | #451

  سلام من اگر اقامت سرمایگذاری بگیرم
  با چه مقدار دلار
  مدت گرفتن اقامت موقت وداییم چه مدتی
  و چگونه مبلغ را باید واریز کرد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۰ | #452

   ۵۰۰ تا ۱ میلیون دلار

 236. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۱ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۰۷ | #453

  وثیقه برای کسی که سربازی نرفته
  ایا این وثیقه موقته؟؟؟
  وثیقه چی میتونه باشه؟؟(سند خونه،زمین یا چیزه دیگه)

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۹ | #454

   بسته به دلیل و سطح تحصیلات حداقل ۱۵ میلیون تومان که بعد از برگشت شما برگردونده میشه

 237. Avatar of مدیر وب سایت
  میلاد
  ۳ دی ۱۳۹۵ در ۱۹:۳۸ | #455

  سلام ببخشید مصاحبه در اتریش چقدر طول میکشد

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۸ | #456

   پروسه شما اتریش حدود ۲ تا ۳ ماه طول میکشه

 238. Avatar of مدیر وب سایت
  امیری
  ۳ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۲۶ | #457

  سلام من در حال حاضر مدت نزدیک به ۲ سال هست که در کشور بلژیک پناهنده هستم البته اقامت ندارم
  دوست دختر سابق من که در حدود ۱۱ سال هست که باهم ارتباط داریم (۶ سال در ایران و بعد از آن از طریق تلفنی) اقامت آمریکا رو دارن و چند ماه پیش هم به ایران سفر کردن
  اما به دلیل مخالفت مادرش نمیتوانیم ازدواج کنیم
  آیا به صورت realationship میتوان اقدام کرد و شرط ازدواج پس از ورود؟
  اگر نه
  راه حل دیگری وجود دارد؟
  با تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۲ | #458

   سلام
   اگه هنوز جواب نگرفتید امکان گرفتن اقامت امریکا رو دارید ولی برای گرفتن گرین کارت دلیل بهتری نیاز دارید
   درباره این دلیل میتونیم کمکتون کنیم
   اگر نماینده ای از خودتون برای مشاوره حضوری معرفی کنید، میتونیم کمکتون کنیم

 239. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد اکبری
  ۴ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۲ | #459

  ایا ویثقه موقته یا اینکه میشه باهاش به صورت دائم اقامت گرفت؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۱ | #460

   سلام
   برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 240. Avatar of مدیر وب سایت
  محمود
  ۶ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۲۱ | #461

  با سلام
  من ٢١ سال سن دارم و در حال تحصیل در دانشگاه آزاد تهران در رشته میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی هستم. میخواستم بدونم آیا من میتوانم أقامت آمریکا را بگیرم ؟ روش های آن چیست؟ و برای ادامه تحصیل چیکار کنم ؟
  با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۰ | #462

   سلام
   برای گرفتن اقامت امریکا نمیتوان از طریق تحصیلی اقدام کرد چون به گرین کارت ختم نمیشه و بعد از اتمام تحصیلات مجبور به برگشت هستید
   ما از طریق اسپانسر میتونیم این کار رو برای شما انجام بدیم

 241. Avatar of مدیر وب سایت
  ثریا
  ۱۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۷ | #463

  با سلام و خسته نباشید
  من فوق دیپلم کامپیوترم و همسرم دیپلم و کارش مکانیکی ماشینهای سبک و خودم ۱۵ سال سابقه دارم و یک فرزند ۲ساله داریم آیا میتونیم برای اقامت امریکا اقدام کنیم از لحاظ مالی هم متوسط هستیم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۸ | #464

   سلام
   بله لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 242. ۱۶ دی ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۰ | #465

  با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدی که ارائه میدین.
  آیا با ویزای گردشگری میشه به آمریکا سفر کرد و اونا درخواست اقامت دائم کرد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۳ | #466

   بله
   در صورت داشتن دلیل خوب برای گرفتن گرین کارت، این کار امکانپذیر است

 243. Avatar of مدیر وب سایت
  عارف
  ۱۷ دی ۱۳۹۵ در ۲۱:۵۸ | #467

  سلام
  من ۶۱ سال سن دارم، همسرم ۵۶ سال، دو دختر ۳۴ و ۲۶ ساله و دو پسر ۳۱ و ۲۸ ساله دارم، سرمایه ای حدود ۴۰۰ میلیون دارم. آیا راهی جهت پناهندگی به آمریکا داریم یا خیر؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۲ | #468

   سلام
   بله امکانپذیر است
   لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 244. Avatar of مدیر وب سایت
  سینا
  ۱۷ دی ۱۳۹۵ در ۲۲:۵۶ | #469

  سلام ببخشید پدر من مقیم دانمارک است و من در ایران به دنیا آمده ام و ازطریق پدرم پاس دانمارکی دارم و ۱۶سال دارم و آیا میتوانم به ایران و دانمارک رفت و آمد کنم لطفا راهنمایی کنید!مشکل سربازی ندارم که؟متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۴۷ | #470

   بله
   اگه میفرماییید پاس دانمارکی دارید یعنی شهروند دانمارکی هستید

 245. Avatar of مدیر وب سایت
  م
  ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۴:۲۸ | #471

  سلام
  یک کیس مناسب برای پناهندگی میخوام

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ دی ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۴ | #472

   برای راهنمایی لطفا با دفتر تماس بگیرید

 246. Avatar of مدیر وب سایت
  پری
  ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۵:۲۳ | #473

  با سلام , من و همسرم درخواست اخذ اقامت امریکا را داریم. من ۳۳ ساله, فوئق لیسانس دارای ۱۰ سال سابقه کار بیمه( ۶ سال کارشناس خرید خارجی ) و همسرم ۳۹ ساله فوق لیسانس دارای ۱۵ سال سابقه بیمه در زمینه نفت , پتروشیمی و گاز در تبریز و عسلویه است .
  همچنین خواهر همسرم ساکن در ایالت کالیفرنیای امریکا و دارای گرین کارت می باشد که سال ۱۳۹۶ سیتیزن امریکا می شوند . لطفا بفرمائید من و همسرم چگونه میتوانیم در کمترین زمان ممکن اقامت امریکا را دریافت نماییم؟ لطفا جهت اخذ وقت مصاحبه راهنمایی بفرمائید .
  باتشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۹ دی ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۳ | #474

   سلام
   اگر مدارکتون برای اخذ ویزای EB3 کامل باشه میتونید کاری اقدام کنید در غیر اینصورت ما میتونیم از طریق اسپانسر گرین کارت رو برای شما اخذ کنیم

 247. Avatar of مدیر وب سایت
  محسن
  ۲۰ دی ۱۳۹۵ در ۲۱:۱۶ | #475

  با سلام
  من هم اکنون با ویزای دانشجویی در آمریکا هستم، دوست دخترم گرین کارت آمریکا رو از طریق پناهندگی مذهبی ۳ ساله داره، و قصد ازدواج داریم. به نظر شما برای اخذ گرین کارت خودم از طریق ایشان، از حالا اقدام کنیم یا صبر کنیم تا ایشان سیتیزن شوند؟

 248. Avatar of مدیر وب سایت
  Fatemeh
  ۲۴ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۵ | #476

  سلام
  من ۱۸ سالمه
  اگه کسی از آمریکا برام دعوت نامه بفرسته ،میتونم اقامت اونجا رو بگیرم؟
  وضعیت مالی خوبی دارم
  درضمن رشته ی تجربی تحصیل میکنم.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۵ دی ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۵ | #477

   سلام
   بله ولی برای گرفتن گرین کارت باید اقدامات دیگه ای انجام بدید

   • Avatar of مدیر وب سایت
    FATEMEH
    ۱ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۶:۴۳ | #478

    میشه توضیح بدید باید چه کاری رو انجام بدم؟
    یعنی با دعوتنامه نمیشه؟

    • Avatar of مدیر وب سایت
     مدیر وب سایت
     ۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۵ | #479

     لطفا برای مشاوره کامل تماس بگیرید

 249. Avatar of مدیر وب سایت
  Porya
  ۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۴۲ | #480

  ببخشید میشه از راه های هک کردن وبرنامه نویسی اقامت گرفت

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۵ | #481

   سلام
   خیر ، اگه کاری بخوایم اقدام کنید نیاز به تکمیل مدارک داره که اونم اقامت موقت

 250. ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۰:۱۲ | #482

  سلام میخام۲ماه برم آمریکا وبرگردم چقد هزینشه با تشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۹:۵۵ | #483

   سلام
   حدود ۱۴۰ میلیون تومان

 251. Avatar of مدیر وب سایت
  parsa
  ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۹ | #484

  سلام من ۲۴ سالمه دارای مدارک بین المللی از کمپانی سیسکو هستم. داییم با خانوادش هم آمریکا زندگی می کنند. میخواست بدونم شرایط اقامت وجود داره از طریقه ویزای کاری در آمریکا؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۳ | #485

   سلام از طریق کاری چون که احتمال اقامت دائم کم هستش و معمولا به اقامت دائم ختم نمیشه برای همین اقدام نمیکنیم

 252. Avatar of مدیر وب سایت
  salar
  ۵ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۲:۱۶ | #486

  سلام.من مدرک کارشناسی ارشد برق دانشگاه صنعتی شریف و همچنین مدرک تافل رو دارم میخواستم بدونم میتونم ب محض ورود ب امریکا گرین کارت دریافت کنم و مشغول کار شم؟؟؟البته مقاله ای فعلا ارائه ندادم.بیصبرانه منتظر پاسختونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۳ | #487

   سلام
   مسلما اینطور نیست و برای اخذ گرین کارت باید زمان زیادی رو منتظر باشید

 253. Avatar of مدیر وب سایت
  Maria
  ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۸ | #488

  با عرض سلام.امروز صبح خبرگزاری صدای امریکا از سیاست جدید اقای ترامپ جهت متوقف کردن روادید و مهاجرت برخی کشور های اسلامی به خاک امریکا بیان کرد که ایرانم جز اون کشورها هست.الان تکلیف واسه ما چیه ک میخوایم اقامت دائم امریکا رو بدون سرمایه گذاری و از طریق مدارک تحصیلی و کار بگیریم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۹ | #489

   سلام
   سیاستهای امریکا از قوانین مهاجرتی جدا هستش

 254. Avatar of مدیر وب سایت
  محمدرضا اسکندری
  ۷ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۹:۳۱ | #490

  با عرض سلام…
  میخواستم جهت گرفتن لیسانس به امریکا برم …بنده دانشجووی ترم دو رشته معماری از دانشگاه ازاد واحد قم هستم. شرایط مالی متوسطی دارم..و زبانمم ضعیفه اما مدرک زبان ندارم..و هم چنین دارای مدرک فنی حرفه ای جوشکاری درجه دو و سه هسم..وحسابداری هم بلدم ولی به دلیل کمبود وقت نتونستم دیپلم حسابداری بگیرم..خیلی علاقه دارم جهت تحصیل به امریکا برم..ایا با این اوضاع امکانش هست؟من سومین خط رو در سایت دیدم ناامید شدم
  کل دانشگاههای دولتی که ورودی آن با کنکور سازمان سنجش انجام شده
  دانشگاههای دولتی تهران و صنعتی شریف در اولویتند
  دانشگاه آزاد با مدارک GRE و تافل ۸۵ نیز قابل قبول است
  مقاله های جهانی و معتبر اروپا و یا سایر کشورهای معتبر بر روند کاری شما بسیار تاثـیر گذار است.
  مقاله ام تازه شروع کردم به نوشتن…و میدونم مفید مقاله دادن..میخوام بدون اتمام این مقاله برم امریکا و بورس شم…معدل هم بالاست..و ضمنا چهت قوی کردن زبان هم نمیشه کشوری ک میخام برم بهم یاد بدن؟مدرک زبان نداشته باشی اصلا امکانش نیست جهت تحصیل بورس بشی؟و هر ایالتی از امریکا شد میخام برم….با این اوضاع من شرایطشو دارم بورس بشم؟ ی دنیا ممنون میشم پاسخ بدید..بی صبرانه منتظر پاسخ شما هسم..

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۱۴ | #491

   شما متاسفانه شرایط تحصیلی ندارید
   من میتونم به شما یه روش دیگه رو پیشنهاد بدم که به اخذ گرین کارت ختم بشه، در این صورت شما میتونید به طور رایگان یا با شرایط یک شهروند امریکایی تحصیل کنید

 255. Avatar of مدیر وب سایت
  یاسمن
  ۹ بهمن ۱۳۹۵ در ۲۳:۰۹ | #492

  سلام ، من ۱۸ سالمه و تازه دیپلم گرفتم ، می خواستم بدونم واسه ورود به دانشگاه ای امریکا چه شرایطی لازمه؟ مدرک تافل هم دارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۲۱ | #493

   پیش دانشگاهی هم باید داشته باشید
   ولی برای جزئیات باید اول رشته رو انتخاب کنید چون خیلی شرایط رشته ها با هم فرق میکنه

 256. Avatar of مدیر وب سایت
  حميد
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۱ | #494

  سلام،من کاپیتان کشتی هستم،متأهل و ۴۰ سالم هست،أیا إمکان مهاجرت من به أمریکا هست؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۲ | #495

   سلام
   بله از طریق اسپانسر
   لطفا تماس بگیرید

 257. Avatar of مدیر وب سایت
  صالح حسینی
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۷:۱۶ | #496

  سلام من۳۷سالمه ودیپلم تجربی دارم کارم ساختمانیه و۱۵سال تجربه کاری دارم ومیخواهم با خانواده ام برای کارواقامت به امریکا بریم ناگفته نماند از اتباع افغانستانی هستیم لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۶ | #497

   شما نیاز به مشاوره کامل دارید
   بر ای مشاوره کامل لطفا تشریف بیارید

 258. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید محمدزاده
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۰:۲۰ | #498

  سلام.ببخشید میشه از طریق نژاد پرستی اقامت امریکا گرفت.بنده از لحاظ قیافه شبیه خارجی ها هستم.و در ایران بخاطر رنگ پوستم مورد تمسخر قرار میگیرم.لطفا راهنمایی کنید.ممنونم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۴ | #499

   سلام
   خیر ولی میتونید از طریق یه مدرک دیگه اقدام کنید

 259. Avatar of مدیر وب سایت
  سعید محمدزاده
  ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۵:۰۴ | #500

  چه مدرکی؟؟؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ | #501

   مدارکی که به شما برای اخذ اقامت کمک میکنه
   برای مشاوره حضوری تماس بگیرید

 260. Avatar of مدیر وب سایت
  abolfazl
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۰:۳۶ | #502

  سلام خسته نباشید من دیپلم تجربی دارم و ۱۷ سا لمه و درحال تحصیل هستم میخواستم بدونم آیا امکانی هست برای مهاجرت به آمریکا لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ در ۱۳:۰۷ | #503

   سلام
   از طریق اسپانسر میتونیم برای شما انجام بدیم

 261. Avatar of مدیر وب سایت
  abolfazl
  ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ در ۰۱:۱۰ | #504

  لطفا بیشتر توضیح بدهید باید چه اقداماتی انجام داد

 262. Avatar of مدیر وب سایت
  sa
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ در ۰۱:۰۷ | #505

  سلام
  اگر برای مسافرت بریم آمریکا به عنوان توریست و اونجا با یک خانم آمریکایی ازدواج کنیم . میتونیم اقامت بگیریم ؟

 263. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ در ۰۰:۴۷ | #507

  سلام و درود
  خسته نباشی
  غرض از مزاحمت
  من ۱۷سال سن دارم .مدرک دیپلم کار دانش .زبانم هم اصلن خوب نیست.شرایط مالیم هم بسیار ضعیف .
  اول میخواستم بدونم ایا مهاجرت این شرایط رو عوض میکنه
  دوم میخواستم بدونم میتونم مهاجرت کنم
  سوم ایا سن مهمه
  چهارم درصورت امکان مهاجرت دائم چقدر هزینه داره
  پنجم این لاتاری گرین کارت .وشانس و اقبال چیه؟ .برای لاتاری باید جایی ثبت نام کنم؟
  باتشکر .و به امید پاسخ جنابعالی*

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۲۷ | #508

   در حال حاظر شما شرایط مهاجرت ندارید و سنتون برای ثبت نام لاتاری هم کم هستش

 264. Avatar of مدیر وب سایت
  Ali
  ۷ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۵:۱۷ | #509

  باسلام
  من ۱۵ سال دارم و مدرک تافل۸۹
  میخواستم ببینم برای ادامه تحصیل در آمریکا چطور میتونم اقدام کنم و مستلزم چقدر هزینه میباشد؟؟
  من رشته تجربی درس میخونم معدلم هم ۱۸٫۵ هست.
  با تشکر از شما و سایت خوبتون.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۰ | #510

   شما باید برای کالج اقدام کنید
   ما تحصیلی انجام نمیدیم

 265. ۸ فروردین ۱۳۹۶ در ۲۳:۴۵ | #511

  سلام

  من قبل از آقای ترامپ به آمریکا سفر کردم و مشکلی نبوده

  آیا با این شرایط جدید روال جدیدی در کارم هست یا همون روال دفعه قبله؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۵ | #512

   برای توریستی باید صبر کنید

 266. Avatar of مدیر وب سایت
  سينا
  ۲۱ فروردین ۱۳۹۶ در ۲۳:۴۲ | #513

  با سلام
  بنده برنامه نویس هستم و سابقه کار و نمونه پروژه بزرگ و بین المللی دارم ، در حال حاضر دارای یک شرکت خصوصی در تهران می باشم ، دعوت نامه های زیادی برام ارسال میشه از امریکا
  به نظر شما من از چه راهی باید برای اخذ اقامت دائم اقدام کنم ؟ سرمایه گزاری یا با استفاده از مهارتی که دارم؟
  متشکر

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۴ | #514

   از طریق مهارتتون بهترین گزینه هستش

 267. Avatar of مدیر وب سایت
  پوریا
  ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۳:۱۵ | #515

  سلام ما تو آمریکا یه دوست خانوادگی داریم که تقریبا بیست ساله پناهنده آمریکا شدن خواستم ببینم قوانین اقامت از طریق دعوتنامه چه جوریه میتونن واسم اقامت بگیرن یا نه؟هیجده سالم سن دارم و اقامت از طریق تحصیل یا کار برام ممکن نیس ممنون…

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ در ۱۱:۱۱ | #516

   سلام
   از طریق این دوست میشه انجام داد ولی نیاز به مشاوره دارید

 268. ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۲۱:۲۰ | #517

  سلام من دانشجوی فرهنگیان هستم و سال دیگه سرکار میرم تصمیم دارم بعد از ارشدم اقدام به مهاجرت کنم به نظر شما امکان مهاجرت به عنوان معلم در آمریکا کار کنم و درس بخونم در ضمن میخوام برای ارشد روانشناسی ادامه بدم به نظرتون به مفیده یا نه لطفا راهنماییم کنید چون واقعا سردرگمم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۴ | #518

   سلام
   متاسفانه ما کاری و تحصیلی انجام نمیدیم

 269. Avatar of مدیر وب سایت
  حامد
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۴:۱۵ | #519

  سلام
  من زیر سن قانونی هستم می خواستم بدونم می تونم ویزای تحصیلی بگیرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۴ | #520

   با داشتن قیم در کشور مقصد بله

 270. Avatar of مدیر وب سایت
  کیمیا
  ۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۵۷ | #521

  با سلام من ۱۵ سال سن دارم و به زبان انگلیسی مسلط هستم چگونه میتوانم اقامت دائم امریکا را کسب کنم قبل از این که به سن ۱۸ سالگی برسم و همچنین منظور از اسپانسر چیست لطفا توضیحات مربوطه را به ایمیل بنده بفرستید متشکرم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۱ | #522

   در صورت داشتن شخصی در امریکا به عنوان قیم این کار شدنی است

 271. Avatar of مدیر وب سایت
  Erfan
  ۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۱۲ | #523

  سلام من در حال حاضر دیپلم تجربی دارم و میخوام تو امریکا ادامه بدم چجوری میتوم ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۴۷ | #524

   فعلا تحصیلی نمیشه

 272. ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۶:۲۸ | #525

  سلام خدمت شما
  من چند ماهه دیگه لیسانسمو تموم میکنم
  رشتمم ارتباط تصویری از دانشگاه هنر تهران هستش
  شرایط مالی خانواده هم خوب هستش
  همچنین که معدل بالای هجده هست
  فعالیت های خودم رو هم دارم
  مدرک ایلتز با نمره ۸ دارم
  ایا شرایط برای بورسیه و اقامت دائمی در امریکا هستش؟
  ممنون میشم راهنمایی های لازم رو به جیمیلم بفرستید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۸ | #526

   سلام بله میتونید پذیرش بگیرید ولی ما انجام نمیدیم

 273. Avatar of مدیر وب سایت
  ehsan
  ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۳۱ | #527

  سلام من لیسانس مدیریت صنعتی دارم و همسرم هم لیسانس مددکاری اجتماعی یه فرزند هم دارم
  حدودا ۳۵۰ میلیون هم سرمایه دارم ایا میتونم برای اقامت اقدام کنم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۶ | #528

   سلام
   برای چه کشوری؟ برای مشاوره حضوری لطفا تماس بگیرید

 274. Avatar of مدیر وب سایت
  ساناز
  ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۸:۳۷ | #529

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی صنایع چوب دارم و ۳۰ سالمه و همسرم ۳۱ ساله و دیپلم هستن، هر دو شغل آزاد داریم
  امکان اقامت دایم برای ما وجود داره؟ شرایط مالی جهت سرمایه گذاری و … هم نداریم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۱۶ | #530

   سلام بله
   برای مشاوره کامل لطفا تماس بگیرید

 275. Avatar of مدیر وب سایت
  ابراهیم
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۵۹ | #531

  سلام من ۳۹سالمه ودوستی در قبرس دارم. میخوام برای کار به اونجا برم شغلم mdfکار هستم چطور میتونم اونجا شش ماه بمونم برا کار وایا دوست من میتونه به من هم دعوتنامه بده یا نه.و در صورت شدن،هزینه چقدر داره

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۵ | #532

   ۱۲ تا ۸۰ میلیون تومان

 276. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۰:۴۳ | #533

  من می خواستم اگر برای تحصیل برویم و بعد از تحصیلات می توانیم بمانیم
  و بعد درباره محل سکونت باید خودمان بخریم در آنجا باید توان مال تا چقدر باشه
  ممنون اگر جواب بدید

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۹ | #534

   کدام کشور؟ هر کشور شرایط خاصه خودش رو داره

 277. Avatar of مدیر وب سایت
  hesam
  ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۵:۲۵ | #535

  سلام من وضع مالی نسبتا خوبی دارم ولی نه در آن حد که بتوانم سرمایه گذاری کنم و همچنین مدرک تافل هم دارم و میخواهم اقامت آمریکا را دریافت کنم و از آن جا تحصیلم را در دانشگاه شروع کنم
  چند سوال داشتم
  ۱-چون من نمیتونم از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم لطف کنید و درباره روش اسپانسرتون و نحوه کار آن و مدت زمان توضیح دهید
  ۲-لطفا بگویید برا یک فرد مجرد که سربازی را نیز به پایان رسانه و مرک تافل هم داره چقدر هزینه لازمه چون وقتی میگویید ۱۲ تا ۸۰ ملیون اختلاف زیادی بینشون هست و فرقشون چیه
  ۳- آیا روش شما صد در صد مطمعنه یا ممکنه انجام نشه
  حد اقل و حد اکثر زمان لازم با توجه به پروسه اتریش و پروسه شرکت شما برای گرفتن اقامت چقدره
  با تشکر از شما و مقاله جالبتون و سایت خوبتون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۰۸ | #536

   سلام لطفا با دفتر تهران تماس بگیرید تا کامل براتون توضیح داده بشه

 278. Avatar of مدیر وب سایت
  sara
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۸:۵۲ | #537

  سلام،من و همسرم قصد مهاجرت داریم اما نمیدونیم کدوم کشور بهتره،انگلیس آمریکا یا آلمان و اینکه میتونیم ویزا بگیریم یا باید پناهنده بشیم؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۳۲ | #538

   اقامت چند روش داره این بستگی به سرمایه و مدارک تحصیلی شما داره

 279. Avatar of مدیر وب سایت
  h
  ۶ تیر ۱۳۹۶ در ۰۳:۱۸ | #539

  سلام زن مطلقه هستم ۳۰سالمه مامایی خوندم ازاد میخوام برم امریکا برای اقامت وادامه تحصیل البته اگه با شغل دیگه هم بتونم برم مشکلی ندارم چیکار باید بکنم ایا میشه؟سرمایه هم ندارم

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ تیر ۱۳۹۶ در ۱۱:۴۴ | #540

   سلام
   ما از طریق اسپانسر این کارو برای شما انجام میدیم

 280. Avatar of مدیر وب سایت
  شاهین
  ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در ۰۸:۴۰ | #541

  سلام من در آمریکا متولد شدم و تا ۷ سالگی آمریکا بودم و بعد به ایران رفت الان که ۳۴ سال دارم برگشتم و میخواهم همسر و فرزندم را بیارم آمریکچقدر زمان میبره برای آوردن همسر و فرزندم ؟
  مشکلی که دارم در شناسنامه ایرانی من محل تولد به اشتباه تهران درج شده و در تمام مدارک ازدواج و شناسنامه فرزندم هم محل تولد من تهران هست آیا برای آوردن خانوادم مشکلی ایجاد میکند ؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۷ | #542

   باید با یک وکیل امریکایی مشکل رو حل کنید

 281. Avatar of مدیر وب سایت
  محمد
  ۲۰ تیر ۱۳۹۶ در ۱۸:۲۹ | #543

  باسلام و احترام : به استحضار میرسانم اینجانب مجرد ومتولد ۱۳۴۸ شهرکرمانشاه ( ایران )در اثر حادثه ای از قسمت راست بدن دچار معلولیت گردیده ام . اما بدون وسیله کمکی و بدون وابستگی به دیگران تمام امورات خودم رو انجام میدم . و از اول تحصیلات ابتدایی تا مقطع دانشگاه را با همکلاسیهای سالم و در مدارس عادی سپری کرده ام . دارای مدرک لیسانس در رشته جغرافیای طبیعی گرایش ژئومورفولوژی از دانشگاه آزاداسلامی واحد یادگارامام شهرری و فوق لیسانس در رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی (gis)گرایش مدیریت مخاطرات محیطی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران می باشم. ضمنا” کارمند رسمی سازمان جنگلها ومراتع کشور با ۲۸ سال سابقه کاری با پرداخت حق بیمه به ماخذ کامل هستم . میخواهم به آمریکایاکانادا مهاجرت نمایم . لطفا” در این زمینه رهنمایی و در صورت صلاحدید نتیجه را امر به ابلاغ فرمایند.که مزید بر تشکرو امتنان خواهد بود .

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۱ تیر ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۳ | #544

   سلام بله انجام میدیم
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با دفتر تماس بگیرید

 282. Avatar of مدیر وب سایت
  حمید خ
  ۲۴ تیر ۱۳۹۶ در ۲۱:۳۳ | #545

  سلام به همه
  میخواستم شرایط اقامت ورزشی چیه؟ و مدت زمانی که طول میکشه که اقامت اروپا رو بگیری چقدره؟

 283. Avatar of مدیر وب سایت
  سپیده
  ۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۲۹ | #547

  مدرک لیسایس رو از دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات گرفتم
  مجرد هستم
  متولد ۱۳۷۳

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۴ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۳:۴۲ | #548

   تحصیلی انجام نمیدیم

 284. Avatar of مدیر وب سایت
  mohammad
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۵:۰۵ | #549

  سلام می خواستم بدونم ویزا برای خوانندگی میدین؟من نوزده سالمه و انگلیسیرو تا حده متوسط بلدم وه برای یادگیری مشکلی ندارم .سبکمم ار ان بی و راک متال و رپ هم هستش
  با تشکر اینم شمارم
  ۰۹۳۸۳۴۸۲۸۹۸

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۵ | #550

   سلام
   برای مشاوره تماس بگیرید

 285. Avatar of مدیر وب سایت
  momo
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ در ۰۹:۳۲ | #551

  سلام.من ۳۴ سال سن دارم و به همراه همسرم قصد مهاجرت به ایتالیا داریم.از طریق سرمایه گذاری میتونیم اقدام کنیم؟هزینه گرفتن اقامت در ایتالیا از این طریق چقدر هست؟
  ممنون

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۲۸ | #552

   سلام حدود ۳ میلیون یورو

 286. Avatar of مدیر وب سایت
  علی
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۴:۵۸ | #553

  با سلام بنده نظامی انصرافی هستم یعنی استعفا دادم شغل الانم دامداری هس و مرغداری دارم انگلیسی هم خوب بلدم و مدرک تافل رو دارم میگیرم آخراش هس میخاستم ببینم چجوری برم آمریکا همسر و فرزند هم دارم همسرم لیسانس روانشناسی هس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۶ | #554

   سلام میتونیم به شما کمک کنیم ولی از طریق کشور دوم

 287. Avatar of مدیر وب سایت
  علی عمر
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۵ | #555

  باسلام من افغانی هستم و پاسپورت دارم و اقامت دارم داخل ایران یکساله میخواستم ببینم میتونم اقامت امریکارو بگیرم ۲۰ سالمه

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ در ۱۱:۰۰ | #556

   بله از طریق ترکیه میتونیم براتون انجام بدیم

 288. Avatar of مدیر وب سایت
  SiAvAsH
  ۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۳:۰۱ | #557

  سلام …خسته نباشید….
  من گیتاریست هستم میخواستم ببینم با گرفتن تست یا چه چیزی میشه راضی کرد که اقامت برای هنرمندان بدن؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدین??

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۵ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۳:۳۴ | #558

   فقط تحصیلی میشه اینطوری که شما میگید

 289. Avatar of مدیر وب سایت
  آرش
  ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۷:۴۰ | #559

  با سلام،
  دانشجوی مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت ابادان گرایش حفاری، بدون سابقه کار، مجرد،
  می تونم یکار توی صنعت نفت یکی از کشورای نفت خیز مث امریکا کانادا نروژ استرالیا ، قطر، امارات یا … داشته باشم؟
  توی ایران پیشنهاد کار دادن ولی میخوام یه کار توی یه کشور دیگه با حداقل حقوق سالیانه ۳۰ هزار دلار امریکا داشته باشم؟
  ممنون میشم پاسخ بدین.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۱۲ | #560

   سلام
   میتونیم به شما برای اقامت دائم کمک کنیم ولی کاری انجام نمیدیم

 290. Avatar of مدیر وب سایت
  ali
  ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۲:۰۶ | #561

  با سلام و احترام (واقعا ممنون از سایت خوبتون)
  بنده ۳۰ ساله هستم و کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه سراسری دارم(بدون مقاله خارجی)
  همسرم هم مشغول گذروندن طرحش هست (رشته هوشبری دانشگاه سراسری)
  میخواستم ببینم از چه طریقی میتونیم برای اقامت دائم آمریکا یا کانادا اقدام کنیم؟ البته دایی من شهروند اونجاست آیا میتونه کمکی بکنه؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۰۹:۴۷ | #562

   سلام بله میشه انجام داد

 291. Avatar of مدیر وب سایت
  baran
  ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۰۴ | #563

  من شنیدم اگر اقامت ترکیه رو بگیریم میشه به امریکا راحت مهاجرت کرد ؟ اگر شهروند ترکیه بشیم به چه صورت میشود به امریکا مهاجرت کرد؟

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۰:۵۵ | #564

   بله شهروند رسمی شده باشید امکانپذیر نیست

 292. Avatar of مدیر وب سایت
  عباس
  ۳ مهر ۱۳۹۶ در ۰۹:۵۹ | #565

  سلام
  فرزند من ۱۶ ساله و ترانسکشوال است و هنوز اعمال جراحی لازم را انجام نداده ایم. آیا می توانید از این طریق یا از طریق ازدواج برای من و فرزندم اقامت آمریکا بگیرید؟
  با سپاس

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۱۱ مهر ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۷ | #566

   فقط ایشون میتونه نه شما و پدرش