خانه > مهاجرت, مهاجرت به کانادا, مهاجرسرا > برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴

برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴

برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴Reviewed by مدیر وب سایت on Mar 1Rating:

برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴

برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴

برنامه مهاجرتی دولت کبک از آوریل ۲۰۱۴

دولت کبک از اول آوریل ۲۰۱۴ تغییرات در برنامه مهاجرتی کارگر ماهر، سرمایه گذاری و کارآفرینی را اعلام کرد. برخی از تغییرات به شرح زیر می باشد:

اول – حرفه و تخصص : (Skilled Worker) بر اساس قوانین جدید، حداکثر ۶۵۰۰ متقاضی از اول آوریل ۲۰۱۴ تا ۳۱ مارچ ۲۰۱۵ می‌پذیرد. حائز اهمیت است که بیشترین امتیاز دوباره به پرستاران در این دسته بندی اختصاص داده شده است.

دوم-  سرمایه گذاری غیر فعال: حداکثر ۱۷۵۰ متقاضی از تاریخ ۸ تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۴ پذیرفته می‌شود. شرایط نیز به همان معیارهای قبلی که می‌بایستی حداقل دارایی ۱/۶ میلیون دلار و سرمایه‌گذاری ۱۸۰ تا ۲۰۰ هزار دلار.

سوم – کارآفرینان :(Etrepreneur) حداکثر ۵۰۰ متقاضی در این دسته بندی و خود اشتغالی جمعاً پذیرفته می‌شود. برای واجد شرایط شدن متقاضیان می‌بایستی:

 – حداقل دارایی ۳۰۰ هزار دلار نشان دهند.
– سال سابقه مدیریت به عنوان فرد خود اشتغال ارائه دهند.
– قادر به حد اقل سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلار پس از ورود به کبک را داشته باشند.
– لزومی به ارایه مدرک زبان در زمان تشکیل فایل نیست.
–  طرح بیزنسی الزامی است.

چهارم– خود اشتغالی (Self Employed): حداکثر ۵۰۰ متقاضی در این دسته بندی و کارآفرینان جمعاً پذیرفته می‌شود.

برای واجد شرایط شدن متقاضیان می بایستی:

–  حداقل دارایی ۱۰۰ هزار دلار

– ۲ سال سابقه مدیریت به عنوان فرد خود اشتغال

– لزومی به ارایه مدرک زبان در زمان تشکیل فایل نیست

–  طرح بیزنسی الزامی است

سیستم جدید اسکیل ورکر فدرال (Express Entry)
ارائه ورود سریع مهاجران واجد شرایط از طریق برنامه جدید Express Entry:

جذب فعال تازه‌واردان با استعداد به نفع اقتصاد کانادا است. وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا، کریس الکساندر،  پانزدهم آوریل اعلام کرد که مدل استخدام فعال در کانادا برای مهاجرت اقتصادی رسما Express  Entry نامیده می‌شود.
Express Entry در ژانویه سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی خواهد شد.
این یک گام بزرگ در تحول سیستم مهاجرت کانادا که سریع، انعطاف‌پذیر و با تمرکز به رفع نیازهای اقتصادی و نیروی کار کانادا است تنظیم شده.
Express Entry با انعطاف‌پذیری بیشتر و پاسخگویی بهتر در مقابله با کمبود نیروی کار مناطقی که کارگر کانادایی نیست، طراحی شده است. این روش کمک می‌کند که کمبود نیروی کاری را که در کانادا وجود دارد  پر شود.
به داوطلبان Express Entry که پیشنهاد کاری و یا نامزدی برنامه استانی PNP دارند به سرعت دعوت به درخواست اقامت دایم داده خواهد شد.
این یک تفاوت اصلی میان Express Entry و برنامه کارگران موقت خارجی که تنها مورد استفاده کمبود پر کردن نیروی کار و مهارت بود، می باشد.
روش Express Entry که در ابتدا به نام Expression of Interest نامیده شده بود، به دولت کانادا این اجازه را می‌دهد که بهترین‌ها را انتخاب کند. این در مقایسه با سیستم قبلی است که هر کسی سریعتر اقدام می‌کرد، انتخاب می‌شد. این برنامه از به وجود آمدن انتظارهای طولانی پرونده‌ها جلوگیری می‌کند.
متقاضیان واجد شرایط در دسته بندیهای متخصصین فدرال FSW, تجربه کانادایی CEC, متخصصین فدرال ماهر FSTP و بخشی از برنامه‌های استانی PNP می‌توانند انتظار داشته باشند که پرونده آنان سریعتر از ۶ ماه یا کمتر بررسی شود.
با Express Entry کارفرمایان نقش کلیدی در انتخاب مهاجران خواهند داشت. برای این منظور، الکساندر همچنین اعلام کرد که در طول بهار ۲۰۱۴ CIC با دولت‌های استانی و منطقه‌ای جلساتی در جهت اطلاع‌رسانی به کارفرمایان در مورد این سیستم هیجان‌انگیز خواهد داشت.

 1. Avatar of مدیر وب سایت
  سجاد مشتاقی
  ۷ دی ۱۳۹۵ در ۱۹:۲۶ | #1

  باسلام .من ۳۰ساله هستم و ۴سال سابقه پیمانکاری دارم وخودم عضوهیئت مدیره هستم با ۱۰۰میلیون چطوری میتونم واسه کانادا اقدام کنم مدرک تحصیلی ارشد برق هستم .با تشکر.

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۳ | #2

   سلام لطفا برای مشاوره حضوری تماس بگیرید
   برای شما امکانپذیر است

 1. بدون بازتاب