خانه > اقامت, مهاجرت, مهاجرسرا, ویزای شنگن > آیا اتریش در اروپا می ماند

آیا اتریش در اروپا می ماند

آیا اتریش در اروپا می ماند

 آیا اتریش در اروپا می ماند

آیا اتریش در اروپا می ماند

بر اساس نتایج یک نظرسنجی درباره خروج اتریش از اتحادیه اروپا که در نشریه «کوریر» منتشر شد، ۴۷ درصد از شهروندان خواهان خروج کشورشان از اتحادیه اروپا هستند. به گزارش مشرق، بر اساس این نتایج، ۵۱ درصد شهروندان معتقدند که اتریش باید در اتحادیه اروپا باقی بماند و ۴۷ درصد نیز خواهان خروج کشورشان از اتحادیه اروپا هستند.

 یوهانس هوبنر، نماینده مجلس از حزب آزادی اتریش در خصوص احتمال خروج کشورش از اتحادیه اروپا به اسپوتنیک گفت: موضوع خروج اتریش از اتحادیه اروپا در حال حاضر بررسی نمی‌شود اما این موضوع به جهت پیشرفت اتحادیه اروپا طی سال‌های آینده وابسته خواهد بود. اگر گرایش‌هایی مانند نادیده گرفتن تصمیمات پارلمان رخ بدهد، شکل‌گیری سناریوی خروج اتریش از اتحادیه اروپا محتمل خواهد بود.

وی اضافه کرد: با وجود این، بعید می‌دانم که اتریش به تنهایی اتحادیه اروپا را ترک کند اما اگر کشورهای دیگری قصد خود برای خروج از این اتحادیه را اعلام کنند، اتریش نیز از آنها پیروی خواهد کرد. در این رابطه، رفتار همسایگان شرقی ما یعنی لهستان، اسلواکی، چک ومجارستان مهم است. فعلا همه چیز به تصمیمات اتحادیه اروپا وابسته است.

 1. Avatar of مدیر وب سایت
  سارا عزیزی
  ۲۲ آذر ۱۳۹۵ در ۱۹:۴۹ | #1

  سلام خسته نباشین من سوال دارم راجب اینکه اگر کسی بدون گرفتن ویزا و زمینی وارد خاک المان بشود و درخواست پناهندگی بدهد و بدون گرفتن نتیجه و اینکه دادگاه برود برای کیس درخواست دیپورت به ایران بدهد میتواند از طریق تحصیلی یا کار یا موارد دیگر که شما بهتر میدونید دوباره برایه کشور المان اقدام کنه خواهش میکنم راهنمایی کنین با سپاس از وقتی که برای پاسخ میزارین

  • Avatar of مدیر وب سایت
   مدیر وب سایت
   ۲۴ آذر ۱۳۹۵ در ۱۳:۱۱ | #2

   خیر، امکانپذیر نیست

 1. بدون بازتاب