خانه > اخبار, اقامت, پناهندگی, لاتاری, مهاجرت, مهاجرت به مجارستان > آیامجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟

آیامجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟

آیامجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟Reviewed by مدیر وب سایت on Aug 7Rating:
 آیامجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟

آیامجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟

 

دولت مجارستان می‌گوید ۱۰ هزار پلیس و سرباز برای بستن مرز خود با صربستان اعزام کرده است. کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌گوید نگران بازگرداندن اجباری افرادی است که به طور غیر قانونی از صربستان وارد مجارستان شده‌اند.  آیا مجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟ در ادامه درباره مهاجرت به مجارستان نیز خواهید خواند.

 

حذف شرط: آیا مجارستان مرزهای خودرابه روی پناهجویان میبندد؟

این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد همچنین از وضعیت اسف‌بار اردوگاه‌های پناهجویان در صربستان انتقاد کرده است. تعداد افرادی که تلاش دارند از طریق کشورهای بالکان وارد شمال اروپا شوند، بار دیگر رو به افزایش است. روز جمعه دولت صربستان به همین منظور نشستی ویژه برگزار کردند.

به گزارش بی‌بی‌سی، دولت مجارستان پیش از این هم از ورود پناهجویان جلوگیری کرده و ویکتور اوربان، نخست‌وزیر این کشور گفته بود که بحران مهاجران و پناهجویان اروپا، “مشکل آلمان‌” است، چون آلمان مقصد افرادی است که وارد اتحادیه اروپا می‌شوند.

اخذ اقامت از طریق ازدواج یکی از راههای مهاجرت است که با توجه به نظام حقوقی اکثر کشورهای جهان  می باشد .، در قوانین سابق حقوقی اینگونه بیان شده بود که ازدواج با مرد مقیم کشور مورد نظر باعث تحمیل تابعیت می گردید . برای مثال در قانون ها  حقوقی ایران و در قانون مدنی مقرر گردیده است در صورتیکه بانوئی با مرد ایرانی ازدواج کند ، تابعیت ایرانی به آن خانوم  تحمیل می شود و اگر زوج خارجی با زنی که تابعیت ایران را دارد ازدواج کند ، قطعاً این ازدواج منجر به اخذ تابعیت نمی گردد . با این حال ، چنین وضع حقوقی در بیشتر کشورهای دنیا تغییر کرده است . شرکت پدیده نوین می تواند اقامت مجارستان را برای شما با بهترین روش ممکن اخذ کند و شما را به کشور زیبای مجارستان برای مهاجرت راهنمایی کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ما در ضفحه تماس با ما ارتباط بر قرار کنید تا وکیلان ما با مشاوره رایگان بهترین راهنمایی را به به شما ارائه دهند.